çok geyik şok geyik

lebara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2016
794
1.538
kızlar kusura bakmazsanız, sadece ve sadece geyik olacağı kafamızın dağılacağı bir topic olsun istedim. bazı geceler yaptığımız gibi videolar filan olan :KK70: diğer topicte dertler de paylaşılsın ama burada ruhumuz kararmasın! burası bambaşka bir konsept olsun

ilk videomuz gelsin:

etiketliyorum sizi, hem güleriz hem kafamızı dağıtırız. benim unuttuklarım olabilir aklınıza gelenleri siz de etiketleyin. masalkizi- masalkizi- Nesvete Nesvete ncarenot ncarenot zehrina zehrina antonie antonie Mavikurdele10 Mavikurdele10 @seka_ aftermidnight aftermidnight kzmnt kzmnt milenart milenart S Sunny1 Naiaddd Naiaddd @aniston24

Son düzenleme:
allaaaaahh geyikten geyiğe koşacaz galiba:halay:

kızlar bana samsung telefonlu birini bulun ya

ben daha önce kullanmıştım ama senelerin ayfoncusuyum :KK70: ne lazımdı bakalım sorarız en kötü

engeli kaldıramıyoruz kızlar bi türlü:KK14:
kaldırmış gözüküyo, sms atabiliyorum ama arayamıyorum

Arama engeli farklı bildiğim kadariyla arama ayarlarindan halledilmesi gerek, ben lg kullaniyorum o da andiroit aynıdır benimkiyle

Arama engeli farklı bildiğim kadariyla arama ayarlarindan halledilmesi gerek, ben lg kullaniyorum o da andiroit aynıdır benimkiyle
ben de öyle dedim ama ordan engellediği zaman smslerim de iletilmiyormuş normalde. şimdi kaldırdı engelli listesinde yokum aslında ama smslerim gidiyor aramalar gitmiyor

Sevenleri kavuştur Allahim :dua:
Telefon engeli retrodan dir retrodan :KK70:
ya çok güldüm :KK70: :KK70:
allahım gerçekten bir ergenlik yapıp engelledi ne olur affet kavuştur gayrı :mad:

neyse bu engelin çözüleceği yok konuyu kapatıyorum geyiği baltalamayayım :KK70:

X