Çok kepçe olmayanlarda açılmamı oluyor ?????

fatmahatice

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2013
124
0
34
olanlar bilgilendirirse sevinirim benim bir kulağım daha kepçe birine göre doktor biri için bunda fazla bişey yok dedi ne demek oluyor açılırmı eski halinemi gelir o??

olanlar bilgilendirirse sevinirim benim bir kulağım daha kepçe birine göre doktor biri için bunda fazla bişey yok dedi ne demek oluyor açılırmı eski halinemi gelir o??

acilmadan bende cok korkuyorum, bende bi kac ay sonra ameliyatimi olacagim insallah...ama genelde kepce kulak ameliyatlari cok basarili oluyormus ve güzel sonuclar aliniyormus. Bir diğer sorun kulakların kafaya çok yakınlaştırılması olabilir. Emre Ilhan´in sayfasinda söyle bi aciklama var belki yardimci olur: "Bunu gereğinden fazla düzeltilmiş bir kepçe kulak olarak ta söyleyebilirim. Bence bunun yerine yetersiz düzeltilmiş kulaklara sahip olmak daha iyi olacaktır. Yani kulaklarını kafanıza yapışık olacağına biraz kepçe olsalar ve dışa dönük dursalar daha doğal olurlar." Ameliyat olmus arkadaslar yardim edebilirse bende cok sevinirim...

acilmadan bende cok korkuyorum, bende bi kac ay sonra ameliyatimi olacagim insallah...ama genelde kepce kulak ameliyatlari cok basarili oluyormus ve güzel sonuclar aliniyormus. Bir diğer sorun kulakların kafaya çok yakınlaştırılması olabilir. Emre Ilhan´in sayfasinda söyle bi aciklama var belki yardimci olur: "Bunu gereğinden fazla düzeltilmiş bir kepçe kulak olarak ta söyleyebilirim. Bence bunun yerine yetersiz düzeltilmiş kulaklara sahip olmak daha iyi olacaktır. Yani kulaklarını kafanıza yapışık olacağına biraz kepçe olsalar ve dışa dönük dursalar daha doğal olurlar." Ameliyat olmus arkadaslar yardim edebilirse bende cok sevinirim...

bende pazartesi olucam ameliyat çok stresli gerginim korkuyorum ameliyattandan olup bittikten sonraki süreçtende ama yine de istiyorum olmayı,sadece açılma korkusu var o acıyı sıkıntılı zamanları çektikten sonra açılması çok kötü olur :KK43: birde en az 3 ay üstüne yatamıyorlarmış çok acıyormuş sırt üstü uyumak sıkıntılı olucak.sizde çok düşünmeyin ben geçen seneden beri düşünüyordum hep karar verdim vazgeçtim en sonunda şimdi artık ertelemek istemiyorum biran önce bitsin istiyorum

canim ameliyatini olduktan sonra gelismelerden haberdar et bizi insallah hersey istedigin gibi olur ve sonuctaan cok memnun kalirsin. Ne güzel sonrasinda istedigin sekli verirsin saclarina:KK16: bende daha fazla ertelemek istemiyorum bi an önce ameliyat olmak istiyorum. Dogrudüzgü saclarimi bile toplayamiyorum, inanirmisin hic bi dügüne topuz yaparak gitmedim, hep salik saclarla gittim sirf kulagim görünmesin diye öyle bi kompleks olustu malesef özgüvenimi zeddeliyor bu durum.

canim ameliyatini olduktan sonra gelismelerden haberdar et bizi insallah hersey istedigin gibi olur ve sonuctaan cok memnun kalirsin. Ne güzel sonrasinda istedigin sekli verirsin saclarina:KK16: bende daha fazla ertelemek istemiyorum bi an önce ameliyat olmak istiyorum. Dogrudüzgü saclarimi bile toplayamiyorum, inanirmisin hic bi dügüne topuz yaparak gitmedim, hep salik saclarla gittim sirf kulagim görünmesin diye öyle bi kompleks olustu malesef özgüvenimi zeddeliyor bu durum.

ameliyatın 1 hafta ertelendi canım malesef grip olduğumdan dolayı :S ameliyatımdan sonra bilgilendiricem mutlaka seni :) açılma konusunu doktora sordum %10-15 ihtimal o dedi onun için endişelenme dedi.buarada dediklerinin aynen bende de öyle hiç topuz yaptırmadım hep açık dediklerini tek sen yaşamıyorsun yani :S özgüvenimin olmasını bende isterdim ama yok bir türlü olmadı ondan ameliyatı çözüm buldum bende inşallah istediğimiz gibi olur hepimizin. sende ertelemeden karar ver canım inan düşün düşün çözüm bulamıyorsun gerçekten rahatsız ediyorsa 1 ay zorlanıcaz sonra biraz daha rahatlarız

gecmis olsun canim, herseyde bi hayir vardir, bi hafta sonra kepce kulaklarindan kurtuluyorsun ohh ne güzel, ben randevu icin bekliyorum ismimi aciga yazdirdim en gec nisan ayinda bu ameliyati olmak istiyorum mutlaka daha fazla ertelemek istemiyorum, doktor beyin assistani arayacak bakalim insallah hersey istedigimiz gibi gecer, haberdar edelim birbirimizi ben sana resimlerimide yollarim ahhh su ameliyat tarihimi bi alayim:18::KK52:

gecmis olsun canim, herseyde bi hayir vardir, bi hafta sonra kepce kulaklarindan kurtuluyorsun ohh ne güzel, ben randevu icin bekliyorum ismimi aciga yazdirdim en gec nisan ayinda bu ameliyati olmak istiyorum mutlaka daha fazla ertelemek istemiyorum, doktor beyin assistani arayacak bakalim insallah hersey istedigimiz gibi gecer, haberdar edelim birbirimizi ben sana resimlerimide yollarim ahhh su ameliyat tarihimi bi alayim:18::KK52:

doğru söylüyorsun herşeyde bir hayır vardır bende çok stresliyim gece sırt üstü uyumayı deniyorum şimdiden ama uyuyamıyorum illaki yan dönmeliyim nasıl olucak bilmiyorum çok zor günler beni bekliyor yani :S inşallah istediğin zamanda olabilirsin sende,haberdar ederim mutlaka bende seni ertelensin istemezdim biran önce bitsin istiyorum zaman oldukça gerildim

bende hep yan yatiyorum benim korkumda ayni valla bende simdiden alistirma yapiyorum ama uyandigimda bi bakiyorum yine yan yatmissim :KK43:

Son düzenleme:
bende hep yan yatiyorum benim korkumda ayni valla bende simdiden alistirma yapiyorum ama uyandigimda bi bakiyorum yine yan yatmissim :KK43:

o zaman acıyınca dönmezsin ben uyuyamıyorum daha hiç uyumadım sırt üstü artık o zaman mecbur kalınca uyurum diye düşünüp kendime moral vermeye çalışıyorum

selam kızlar bende kepçe kulak amelyatı olmaya karar verdim antalya devlet araştırma hastanesinde olmayı düşünüyorum olanlar varmıı? doktor önerebilirmisinn

X