Çok kırgınım

Ay kandırıldık mı biz yine?
Ahmete boşa mı üzüldüm ben şimdi ?
Q

Zaten bir avukatın yaşayacağı durumlar değil bunlar. Karakterinde olmasa bile mesleğinden gelen bir gözü açıklık olur insanda. Burdaki sözde avukat hanımefendi ablasına nişanlasının parasını yedirmiş durmuş. Çok saçma

ahmet insallah gözünü acar ve kurtulur ailenizden tabi sizdende. burada tek üzüldüğüm ahmet oldu. kusura bakmayin ama adami sömürmüşsünüz. ve bunu surekli adamı bir gorerek yapmışsınız. adamın yerinde olsam yaşıma yakın biriyle evlenir en azindan huzurlu olur hic bu şekilde kendimi kullandirtmam.

bende konuştuğum karşı cinsten bana su al demeye utanan çekinen biriyim acaba sorun bende mi. kendimi geçtim birde ailemin gezmede yediginin masrafını ödetmek siz es degil ailenizi kalkindiracak birini arıyor gibisiniz.

Nasıl bu kadar iradesiz ve ana baba kuzusu olmayı başarıyorsunuz kim ne dese oraya gidiyorsunuz kendi aklınız sevginiz duygunuz yokmu ya yazık Ahmet'e valla

Anneniz hala emziriyor mu sizi bu ne sütten kesilmemişliktir ya? Adam neler neler yaşamış resmen dalga geçer gibi git yok tekrar gel falan yapmışsınız, şimdi o size ne dese hak. Üstelik aileniz de aile değil ki pinpon topu gibi oynuyorlar sizinle. Ahmetle evlenmeli misiniz bilmiyorum ama bence göbekbağınızı kesin artık kaç yaşında kadın hala ailenizin ağzının içine bakıyorsunuz. Ahmet kesinlikle daha iyiletine layık, aileniz de korkunç kötü insanlar.

Gelip gidip Ahmet'e üzülüyom. İnşallah kurtulmuştur bu kabilenin elinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…