Çok korktuğumama yinede yıllardır istediğim meme büyütme ameliyatımı oldumm sonunda 🥳

Ayyy bursa imiş ben İstanbul’dayım🙁 peki sonuç şuan nasıl iyiki diyormusunuz🙈
Daha onlarla pek tanisamadigim için bir şey diyemiyorum hâla korse takili ve şekilleride tam oturmadi çıkarınca füze gibi fırlayacakmis gibi hissediyorum 😁

Bugün 10.gun kontrolüm vardi doktorum herseyin yolunda olduğunu söyledi memelerim baya aşağı inmiş yerine oturmuş sadece içeri doğru bir kaç masaj hareketi gösterdi sizde durumlar nasıl R ratibe

Merhaba bende 2 gün önce gittim kontrole banada herşey yolunda dedi ama masaj hareketi göstermedi bana.
korsenin cırt cırtını daha sıkı yapıştır dedi 12 saat boyunca aşağıdan 12 saat de yukarıda duruyor korsenin bantları ve yüzüstü yatışlara başlattı günde 5 dakika yüzüstü yatıyorum
Aslında bayağı bi düzeldim göğüslerimde biraz rahatladı şişliği falan biraz indi bi sorun yok ama dikiş yerlerim biraz acıyor

Merhaba bende 2 gün önce gittim kontrole banada herşey yolunda dedi ama masaj hareketi göstermedi bana.
korsenin cırt cırtını daha sıkı yapıştır dedi 12 saat boyunca aşağıdan 12 saat de yukarıda duruyor korsenin bantları ve yüzüstü yatışlara başlattı günde 5 dakika yüzüstü yatıyorum
Aslında bayağı bi düzeldim göğüslerimde biraz rahatladı şişliği falan biraz indi bi sorun yok ama dikiş yerlerim
Banada yüzüstü yatisi söylemedi acimiyormu yatarken?

İyi günler. Ben gecen carsamba ameliyat oldum. Sağ göğsüm indi biraz ama sol göğsüm hala şiş. Korkmalı mıyım bir sıkıntı olur mu?

İyi günler. Ben gecen carsamba ameliyat oldum. Sağ göğsüm indi biraz ama sol göğsüm hala şiş. Korkmalı mıyım bir sıkıntı olur mu?
Merhaba korkmayın ağrı ve bianda bıcak gibi saplanma sadece tek tarafta oluyor benimde sadece sağ ağrıyodı sol sanki hiç yapılmamış gibi ağrı hiç yoktu doktoru aradım sordum gayet normal genelde sadece tek tarafta olur dedi

Merhaba geçen sene ameliyat olmuşsunuz bende yeni ameliyat oldum bendede eşitsizlik var siZin bir sene geçmiş düzeliyormu acaba cvp verirseniz sevinirm çok endişeliyim

Arkadaşlar herkese merhaba ben 18 Aralık Cumartesi 2021 yani dün meme büyütme ameliyatı oldum yıllardır araştırıyordum olsam mı olmasam mı diye ve cesaretimi toplayıp gidip oldum ameliyatımın üstünden 31 saat geçti ve çok şükür ağrılarım gittikçe azalıyor bir gece hastanede kaldım ağrkesicilerle antibiyotiklerle hiç bir ağrı sızı hissetmedim sadece ameliyattan 1 saat sonra göğsümde şiddettli bir baskı oldu eğilip doğrulamadım ama ağrı kesici iğneden sonra düzeldim bu ameliyatı olmak isteyen ve korkan arkadaşlar iyi biryerde yaptırırsanız çok basit bir ameliyat ama dediğim gibi yaptırdığınız yer önemli ilk başta yaptıracağınız yeri iyi araştırın gerisi geliyor zaten ☺️☺️
Merhaba eşitsizlik varmıydı başlarda yada çok şişlik??

Ben de 8 Mart 2024 ,çin DR Orhan Murat ÖZDEMİRDEN randevü aldım, 90 bin den başlıyoemuş meme ameliyatı bakalım ne diyecek

X