çok Korkuyorum Bebeğim.....

nilcelll

Hedef 60
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
599
672
DEĞİL ÇEVREMDEKİLERİ,KENDİMİ BİLE ANLAMADIĞIM,KENDİMLE SÜREKLİ KAVGALAR ETTİĞİM,İÇ ÇEKTİĞİM,KABUS DOLU BİR DÖNEMDEYİM VE ÇOK YALNIZIM.PSİKOLOJİ DENEN OLAY ÇOKTAN BİTMİŞ GİBİ..İŞİME KONSANTRE
OLAMIYORUM.BÜYÜK BİR MEDYA KURULUŞUNDA ÇALIŞIYORUM.ESKİDEN OLSA KARİYER HERŞEY DERDİM AMA ŞİMDİ ANLIYORUMKİ HİÇBİRŞEYMİŞ....YAŞAMIN ANLAMINI ZAMAN ÖĞRETİYOR İNSANA VE BİRANDA TÜM DEĞERLERİN DEĞİŞİYOR...
2 YILLIK EVLİYİM VE 2 YIL ÖNCE ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞAMAYA BAŞLADIM.DOKTORLAR İLAÇ VERİYOR 2 AY HERŞEY GÜZEL AMA 3.AY YİNE BOZUK..DOKTORLAR KESİN BİR TANI KOYMUYOR.YAPMADAN ANLAYAMAYIZ DİYORLAR..EŞİM DİKKATE ALMIYOR VE DAHA 2 YIL DÜŞÜNMÜYOR HİÇ.ERKEN DEYİP DURUYOR..PEKİ 2 YIL SONRA YA OLMAZSA...UYUYAMIYORUM DÜŞÜNMEKTEN.EŞİMİN AİLESİ DOĞULU VE ÇOCUKLARA ÇOK DÜŞKÜN..BEBEK DEYİP DURUYORLAR DAHA ŞİMDİDEN...YA OLMAZSA...EŞİM BENİ ANLAMIYOR..YA KARİYERİN NE OLACAK DİYOR?DAHA 24 YAŞINDASIN ACELEN NE DİYOR?ANLAMIYOR..AMA BEN ÖYLE HASSASIMKİ BEBEĞİM DİZİSİ BİLE KAHREDİYOR BENİ.....EŞİME NASIL KENDİMİ ANLATMALIYIM...LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN...ÇOK MUTSUZUM..İŞE BİLE GİTMEK İSTEMİYORUM....HERŞEY BOŞ...BEN SADECE BEBEĞİMİ İSTİYORUMM....
EŞİM 2 YIL DAHA BEKLEYELİM DİYOR AMA YA OLMAZSA BİRDE TEDAVİ SÜRECİ VAR...
EŞİMİ NASIL İKNA ETMELİYİM?BU KONUDA ÇOK KATI....:1no2:
SANA KAVUŞAMAMAKTAN DOLAYI ÇOK KORKUYORUM BEBEĞİM VE SENİ HERŞEYDEN ÇOK İSTİYORUM.

bebek istediğini eşine kesin bir dille anlat bence, eminim o da ikna olacaktır, hatta kayınvalidenden yardım iste varsa eşinin ablalrından yardım iste, eşin mutlaka ikna olcaktır eminim....

merhaba... ebn 19 yaşındayım 11 aylık bir oğlum var.baya bi zorlanıyorum onu büyütürken çünkü hiç hazır değildim anne olmaya.fakat benim sana bahsetmek istediğim şey şuydu. benim dünyanın en iyi insanı olan görümcem aslında ablam o benim ama malesef görümcem diye belirtmeliyim. ablam 36 yaşında 2. evliliğini yaptı 5 yıl flört ettiği kocasıyla. 8 yıldır beraberler kocası da 41 yaşında. fakat kocası bebek istemiyor. ikna etmeye çalıştık türlü dalavereler çevirdik. en komiği ne biliyormusun çocuk olmasın diye o korunuyor. herşeyi bahane ediyor çocuk yapmamak için.
demek istediğim şu: sen daha çok gençsin. benim dünyanın en tatlı en iyi insanı olan ablacığımın bile başına bu geliyor ki o dediğim gibi 36 yaşında senin de gelebilir. senin de bir gün bebeğin olacak inan bana. benim çok iyidir 6. hissim kocamın eski karısının bile problemli olmasına rağmen bir bebeği hem de kızı olacağını bildim (ki çocuğu olmaz diyorlardı 3 kez kürtaj yaptırmıştı ve kist ameliyatı olmuştu o da çok çocuk istiyordu) senin de çocuğun olacak. sen de dünyanın en iyi annelerinden biri olacaksın güven bana. ama 2 yıl dediğin ne ki 26 yaşında anne olacaksın bu çok hoş.sabret ve muradına er....

HERKESİ SEVİYORUM! ÇOK ZOR BİR HAYATIM OLSA DA HAYATI DA SEVİYORUM...

Bu Arada Anne Olduğun Gün Neden Bunu Bu Kadar çokistediğini Anlayacaksin çünkü Mükemmel Bir Duygu Bu Anne Olmayi çok Seviyorum...

Bebeğimi çooooooooooooookkkk Seviyorum...

desteğin için çok sağol..içimi çok rahatlattın..ummarım söylediğin gibi
çok iyi bir anne olurum.

X