Çok korkuyorum sizce gebe miyim?

vtrrzto

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
4
1
25
Arkadaşlar acil cevaplar mısınız? Yaklaşık bundan 1 ay önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Boşalma dışarıya oldu. Ama zevk suyu vajinamla temas etti.İlişkiden bir kaç gün sonra göğsümde ağrılar hissettim ve test alıp yaptım sonuç negatif çıktı. Testi yaptırdıktan 3-4 gün sonra adet oldum adet günüm 5 gün sürdü. Çok rahatlamıştım ama şimdi ise göbeğim düştü ve göğsümde damar belirginleşmesi var ve göğüs ucunda sarı yeşil akıntılar var çok korkuyorum sizce gebe miyim?

Arkadaşlar acil cevaplar mısınız? Yaklaşık bundan 1 ay önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Boşalma dışarıya oldu. Ama zevk suyu vajinamla temas etti.İlişkiden bir kaç gün sonra göğsümde ağrılar hissettim ve test alıp yaptım sonuç negatif çıktı. Testi yaptırdıktan 3-4 gün sonra adet oldum adet günüm 5 gün sürdü. Çok rahatlamıştım ama şimdi ise göbeğim düştü ve göğsümde damar belirginleşmesi var ve göğüs ucunda sarı yeşil akıntılar var çok korkuyorum sizce gebe miyim?
Kesinlikle hamilesiniz. hemen kan verin yarın ..

haftaya ultrason randevusu al bence kalp atislarini duyabilirsin bile
ya ilk defa yaşadığım için bilgisizim o yüzden sizlere sorma ihtiyacı duydum keşke ciddi cevaplar verseniz de içim rahatlasa ama yine de teşekkür ederim cevabınız için

Hamile değilsindir canım psikolojik bu yaşadıkların. Eğer korkuyorsan bir daha böyle biseye bulaşma bence. Birinci denemede olmayabilir ikinci denemeden sonraki konun hamileyim olur. Hayatında bol şans

Yorumlara bakıyorum da ne kadar kötü yorumlar var. Soru sorulmuş cevap bekleniyor. Kimin neyi nasıl yaşadığıyla ilgili yorum yapmak istiyorsanız bile, böyle dalga geçmeye hakkınız yok. Bu yaptığınız acımasızlık.

Cevaba gelince gebelik yoktur, hem adet görmüşsünüz hem de üzerinden zaman geçmiş yeterince. Olsa çıkardı. Bahsettiğiniz belirtiler psikolojik olabilir ama yeşil sarı akıntı için bir doktora görünebilirsiniz.

Yorumlara bakıyorum da ne kadar kötü yorumlar var. Soru sorulmuş cevap bekleniyor. Kimin neyi nasıl yaşadığıyla ilgili yorum yapmak istiyorsanız bile, böyle dalga geçmeye hakkınız yok. Bu yaptığınız acımasızlık.

Cevaba gelince gebelik yoktur, hem adet görmüşsünüz hem de üzerinden zaman geçmiş yeterince. Olsa çıkardı. Bahsettiğiniz belirtiler psikolojik olabilir ama yeşil sarı akıntı için bir doktora görünebilirsiniz.
YORumları bende okudum insanların kalbi ne kadar kötü olmuş resmen dalga geçmiş bir de gülmüşler ya Allah herkesin gönlüne göre versin

yaşadıklarınız büyük ölçüde psikolojik sıkıntılar, hamile değilsiniz. ama yeşil-sarı akıntı bir enfeksiyon, hastalık belirtisi olabilir, onun için bir doktora görünün muhakkak.

ya ilk defa yaşadığım için bilgisizim o yüzden sizlere sorma ihtiyacı duydum keşke ciddi cevaplar verseniz de içim rahatlasa ama yine de teşekkür ederim cevabınız içi

YORumları bende okudum insanların kalbi ne kadar kötü olmuş resmen dalga geçmiş bir de gülmüşler ya Allah herkesin gönlüne göre versin
Herkezin kalbini bilemezsiniz beğenmedim kasmışsınız ama üyeyle özelde mesajlasip hamile olmadığını izah ettim değilsin diye. dün gece fake olduğunu düşündüğüm için yazdım buraya yinede mesaj atınca gece anlattım olmadığını boşuna taktığını. Sizde keşke eleştirmek yerine başkalarını üyeyi rahatlatacak cümleler yazsaydiniz . yargılamak çok kolay ...

ya ilk defa yaşadığım için bilgisizim o yüzden sizlere sorma ihtiyacı duydum keşke ciddi cevaplar verseniz de içim rahatlasa ama yine de teşekkür ederim cevabınız için
arkadasim anliyorum sonucta hamilelikte tecrube ile de ama negatif ciktigini regl oldugunu bende ciddi sordugunu dusunmuyorum acikcasi olmadigini sende biliyosun

kaç yaşındasınız bilmiyorum fakat bilgisiz olduğunuzu buradan görebiliyorum..sürtünme yoluyla hamile kalamazsiniz adet olduktan sonra hamile kalma şansınız sıfırdır..ayrıca bu tarz korkular yaşamayi öğrenmek yerine vücudunuzu tanımaktan öğrenmekten baslayabilirsiniz maceraniza🤦

X