Çok kötüyüm lütfen yardım

Merve Aycan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
654
101
Kızlar 32 gün önce düşük ve kürtaj yaptım. Bebeğin kalp atışı durmuştu. Şuan dün ve bugünkü testlerim sizce gebelik var mı yoksa beta 0 lanmadı mı? İnanın çok kötü günleri atlatmadım dra gidemem bir süre korkuyorum..fikri olan yardım etsin. Çok mu erken bu şekilde sonuç ne olabilr

Eklentiler

• Screenshot_20240211_125618_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20240211_125618_com.whatsapp.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar 32 gün önce düşük ve kürtaj yaptım. Bebeğin kalp atışı durmuştu. Şuan dün ve bugünkü testlerim sizce gebelik var mı yoksa beta 0 lanmadı mı? İnanın çok kötü günleri atlatmadım dra gidemem bir süre korkuyorum..fikri olan yardım etsin. Çok mu erken bu şekilde sonuç ne olabilr
adet oldunmu canım tekrar olmadıysan hamile olabilirsin en geç 4 hafta düşer diye düşünüyorum 1 hafta daha bekle bakalım

Hayır olmadım maalesef sizce var mı yoksa beta düşmemiş olabilir mi
Bence beta sıfırlanmamıştır ben kimyasal gebelik geçirdim değerim çok düşüktü sonra kanamam oldu betam yükseldi kanama devam edince de sıfırlandı o süre zarfında test yaptım çok silik çıkıyordu testte ama yine de en doğrusunu doktorlar bilir 🥲

Kaç günde sıfırlandı 1 aydan fazla mıydı
Canım benim değerim zaten çok düşüktü o yüzden 5 günde falan sıfırlandı normal adet oldum atlattım çok şükür şimdi de 4 haftalık hamileyim tekrar beta takibi yapıyorum ilk öğrendiğimde 2 gün önce 423 çıktı şimdi de çarşamba günü gidicem doktora herşey yolundadır inşallah

Kesin var hayırlı olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah
ayyy gerçektenmi ilk defa normal gebelik testinde hafifte olsa bir çizgi gördüm geçen ay erken gebelik testinde görmüştüm ama adet oldum sonra rahim filmi çekildi temiz çıktı bu ay tüp bebek tedavisi ne başlıycaktık ilk bebeğim olucak 6 aylık evliyim yaa inşallah olur yorumun için teşekkür ederim 🙏 Allah hepimize sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

ayyy gerçektenmi ilk defa normal gebelik testinde hafifte olsa bir çizgi gördüm geçen ay erken gebelik testinde görmüştüm ama adet oldum sonra rahim filmi çekildi temiz çıktı bu ay tüp bebek tedavisi ne başlıycaktık ilk bebeğim olucak 6 aylık evliyim yaa inşallah olur yorumun için teşekkür ederim 🙏 Allah hepimize sağlıklı evlat nasip etsin inşallah
adetime 2 gün var kan tahlili versem çıkarmı bide hangi bölüme gitmem gerekiyor ilk olduğu için bilmiyorum ben

6 ayda neden tüp bebek çok acele etmişsiniz 1 yıl süre veriliyor ayrıca geçen ayı bilmiyorum kimyasal geçirmiş olabilirsin bu testlere göre kesin var

X