Çok kötüyüm yanlız hiss ediyorum

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🙏 Evet nebiliyim biz çok sık doktorlarda oluyoruz kızım için kaç tane ilaç degistirildi her farklı doktor farklı şeyler söylüyordu West sendromu sonra infantil spazm absans sonunda doose sendromu olduğunu oyrendik iyi bı prof. Götürdüğümuzde ilaçlara başladık yine. Şimdi yurtdışında goturusem o doktor da ilaçi değişin. Falan der diye yanlış tedavi olur diye korkuyorum onun için biraz düşünüyorum bu arada Azerbaycan
Allah şifa versin. Kocanız ne nane yiyorsa size bulaştırmadan yapsın. Bir süre siz ve çocuğunuz daha iyi olana kadar idare edebilir misiniz? En azından biraz para birikimi yapsanız bile kardır. Bir yandan size uygun bir iş baksanız. Sonra çocuğa nafaka istersiniz. Eliniz kolunuz bağlı. Çok üzüldüm. Allah yardımcımız olsun.🙏🙏

Öncelikle Allah yardımcın olsun arkadaşım. Yurtdışı mantıklı bir fikir olmamakla beraber yapabileceğin iki şey kalıyor. ya bu şekil devam edip bir süre idare edeceksin ya da boşanacaksın ve eşin gidecek o evde sen bebeğinle yaşayacaksın ve nafaka alacaksın ondan sonrasını sağlıklı bir şekilde yoluna koyacaksın. Unutma ki o bebek ikinizin. Allah'ım zorunu kolaylaştırsın
Teşekkür ederim canım. yada bana daire tutsun kiralık orda kalayım çünkü bu evde De yaşamak istemiyorum artık onun yüzünü de görmek istemiyorum her şeyi hatirlayo üstüme üstüme geliyor😪

Allah şifa versin. Kocanız ne nane yiyorsa size bulaştırmadan yapsın. Bir süre siz ve çocuğunuz daha iyi olana kadar idare edebilir misiniz? En azından biraz para birikimi yapsanız bile kardır. Bir yandan size uygun bir iş baksanız. Sonra çocuğa nafaka istersiniz. Eliniz kolunuz bağlı. Çok üzüldüm. Allah yardımcımız olsun.🙏🙏
Teşekkür ederim çok malasef gözümün önünde yapıyo bende izliyorum hiç umrunda değil. Bide bebeğime bakacak kimse Yok ki burda çalışamam o yüzden.

Teşekkür ederim canım. yada bana daire tutsun kiralık orda kalayım çünkü bu evde De yaşamak istemiyorum artık onun yüzünü de görmek istemiyorum her şeyi hatirlayo üstüme üstüme geliyor😪
Bir an önce konuşmalısın. Psikolojin de ağır tahribatlar oluşmadan çözmek işin bu durumu. Sen iyi olacaksın ki evladın da iyi olsun.

X