Çok mu ergence?

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.789
2.858
Herkese merhaba

Kızlar bana hey heyler geldi ve ben bir süredir sorun yaşadığım herkesi instagramımdan, telefonumdan falan silmek istiyorum. Arkadaş bu arada hepsi. Ve düşünüyorum da, zor zamanımı daha da zorlaştıran insanlar bunlar.
Önceden asla böyle şeyler yapmazdım bana hiç olgunca da gelmezdi ama hayatımın bir parçası gibi sosyal medyada dursun istemiyorum. Ben onları sessize alıyorum ama benim paylaştıklarımı, üzgün, neşeli hallerimi kısacası hayatımı görmelerini istemiyorum.
Enerjilerini istemiyorum ya hayatımda.
Sosyal medyadan arkadaşlıktan çıkarttığım insan sayısı şu zamana kadar ya 1dir ya da hiçtir. Çok büyük problemler olmadıkça insanları hayatımdan çıkartmam hep çözüm yolu ararım ama artık tahammül edemiyorum kimseye.
Sizce bu şekilde sosyal medyadan silmek çok mu ergence?

Herkese merhaba

Kızlar bana hey heyler geldi ve ben bir süredir sorun yaşadığım herkesi instagramımdan, telefonumdan falan silmek istiyorum. Arkadaş bu arada hepsi. Ve düşünüyorum da, zor zamanımı daha da zorlaştıran insanlar bunlar.
Önceden asla böyle şeyler yapmazdım bana hiç olgunca da gelmezdi ama hayatımın bir parçası gibi sosyal medyada dursun istemiyorum. Ben onları sessize alıyorum ama benim paylaştıklarımı, üzgün, neşeli hallerimi kısacası hayatımı görmelerini istemiyorum.
Sosyal medyadan arkadaşlıktan çıkarttığım insan sayısı şu zamana kadar ya 1dir ya da hiçtir. Çok büyük problemler olmadıkça insanları hayatımdan çıkartmam hep çözüm yolu ararım ama artık tahammül edemiyorum kimseye.
Bence hesabını pasife al yeni bir hesapla yeni bir sıfırdan liste ile devam et hayatına istersen de numaraları filtreleyerek sil bu yeni bir sayfaya daha hızlı ulaştıracak haklısın değişiklik gerekir bence yapmalısın yeni bir duruş yeni bir düzen yeni bir hayat.. Hazırsın sen..

Bence hesabını pasife al yeni bir hesapla yeni bir sıfırdan liste ile devam et hayatına istersen de numaraları filtreleyerek sil bu yeni bir sayfaya daha hızlı ulaştıracak haklısın değişiklik gerekir bence yapmalısın yeni bir duruş yeni bir düzen yeni bir hayat.. Hazırsın sen..
Ama o zaman geriye yönelik paylaştığım fotoğraflar gidecek falan uğraşmak istemiyorum

Hayatımın tam da o dönemindeyim ama ben instagramdan silmeyip hesabımı dondurdum bir süreliğine.Sebebi ise yaşadığım mutsuzluktan dolayı insanları görmek istememmdi.Sanki ben yerimde sayarken insanlar mutlu mesut hayatta yol alıyor gibi geliyordu.Siz de böyle hissediyor olabilirsiniz
Aslında öyle bir dönemden de geçtim. Off ben napıyorum bomboş, insanlar yaşıyor bu hayatı dediğim de oldu. Ama bu öyle bir şey değil. Kötü bir dönemde de olsam iyi de olsam görmesinler istiyorum beni aşırı itildim bazı insanlardan

Herkese merhaba

Ben o fotoğraf paylaşılan sitedeki hesabımı 2 yıl önce kapattım o kadar güzel oldu ki...Öneririm. Fake gibi duran bir hesaptan büyük sayfaları takip ediyorum sevdiğim. İnsanlar çok sahte geliyor oralarda
Ben de bi ara dondurdum. Sonra sıkılıp aktifleştirdim. Mesela ben wp duruma hiç bakmam ama arada bi gözüme çarpıyo bazı isimler hemen sinirim zıplıyor. Her yerden silip kurtulayım diyorum

Herkese merhaba

Ben de bi ara dondurdum. Sonra sıkılıp aktifleştirdim. Mesela ben wp duruma hiç bakmam ama arada bi gözüme çarpıyo bazı isimler hemen sinirim zıplıyor. Her yerden silip kurtulayım diyorum
Silin sizi tutan ne var ki hiç ergence olmaz ..Ben sosyal medya kullanımın çok sahte olduğunu düşünüyorum ya .. En güzel haller hep bi gezmeler herkes mutlu parası var aşırı güzel beni basıyor ömrümde iki üç yıl oldu zaten fotoğraf paylaşmalı olan uygulamada kişisel hesabım pek mantıklı birşey değil

Eğer iki gün sonra tekrar takipleşmeyecekseniz ergenlik bir durum yok.
Bende kötü enerji yayan insanları çıkarıyorum benim için vazgeçilmez değillerse, sonra çok daha iyi hissediyorum.

Silin sizi tutan ne var ki hiç ergence olmaz ..Ben sosyal medya kullanımın çok sahte olduğunu düşünüyorum ya .. En güzel haller hep bi gezmeler herkes mutlu parası var aşırı güzel beni basıyor ömrümde iki üç yıl oldu zaten fotoğraf paylaşmalı olan uygulamada kişisel hesabım pek mantıklı birşey değil
Ben aşırıya kaçmadan gittiğim gezdiğim yerleri paylaşmayı anı biriktirmeyi severim, genelde komik videolar paylaşırım vs. Ama bana da sahte geliyor bazı insanlar yalan yok.

Eğer iki gün sonra tekrar takipleşmeyecekseniz ergenlik bir durum yok.
Bende kötü enerji yayan insanları çıkarıyorum benim için vazgeçilmez değillerse, sonra çok daha iyi hissediyorum.
Bir arkadaşım var ohoo ooo kaç senelik unuttum, yaklaşık 10 aydır da küsüz hiç konuşmadık. Oturdum düşündüm geçen, hayatımın hiçbir döneminde bir daha konuşmak istemiyorum onunla çünkü ne zaman hayatımın dönüm noktası dediğim bir yerdeysem, zorlanıyorsam hayatı bana daha dar etti. Eskiden çocuğuz vs der geçerdim. Şimdi koca kadınlar olduk. İstemiyorum mesela onun enerjisini hayatımda. Bir de bi kere soğudum mu bitiyor ben de, kolay kolay hiç insan silmem hep alttan alırım telafi ederim ama bir kere bitti mi de bitiyor.

Gorunce sinirimin tepeme ciktigi kimse bu zamana kadar telefonumda ya da sosyal medyamda olmadi, olduysa da cikartirim sonradan.
Mesela gorumcemin bir tanesini hiç eklemedim bile, bozuştugumu da sosyal medyadan cikarttim daha once. Elti, anlaşamadigim gorumce, sevmedigim kaynim, sevmedigim akraba ve arkadaslarim hicbirinin numarasini bilmiyorum, sosyal medyamda da yoklar.

Ben sık sık hesabımı donduruyorum son zamanlarda.
Kimseye söylemediğim eklemediğim bir hesabım var anılarımı orada biriktirmek istiyorum.

Küs olduğun insanın durması için sebepte yok ki çıkart gitsin bence

X