cok mutluyum hamileyim

ciko07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.902
818
Kizlar 23 mart adet olmam gerekiyodu 5.gn idrarla kan testi yapdm negatf cikti dun 9.gndu evde test yapdm silik cikdi bgn kan testi yaptrdm 10.gun
58.93 cikti szce degerim nasil inanamiyorum halaaa

Benimde adet günüm sizin gbi öncesinde 2gün kahve akıntım oldu dün kanda da bakıldı negatif dr farlutal verdi sence ben de geç döllnme olablr mi beklesem mi sonra gene test yaparım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde adet günüm sizin gbi öncesinde 2gün kahve akıntım oldu dün kanda da bakıldı negatif dr farlutal verdi sence ben de geç döllnme olablr mi beklesem mi sonra gene test yaparım

Bncr bekle cnm bnmde umdm ykdu hc adet olucm dye beklerken ogrendm

Bekliyorum ama tarlusal da içiyorum ya varsa diye korkuyorum ama kanda bile çıkmadı..haftaya kadar olmazsam önce evde test yaparım

Bekliyorum ama tarlusal da içiyorum ya varsa diye korkuyorum ama kanda bile çıkmadı..haftaya kadar olmazsam önce evde test yaparım

Bak benmde hc umdm ykdu adet olucm diye bekliyodum ben hatta disim nasl agriodu anlatamam Boğazlarim şişiyordu bogazmin ağrısına dayanamam normlde hap icerm bu ay bisii tuttu beni kanim negatfdi ama umut iste 5.gn ckmadi kanda 10.gn çıktı yani aysede fatmada bi hafta önce ckms adetten yk bi hafta snra fln kafa karstirio herkezn bünyesi ayni degil birinde adetten 1 hafta önce ogrenio biri adetten 10 gn snra biri bir ay biri iki kere adet goruyo ucuncu ay öğreniyor bünye meselesi inş sende hamilesindr cnm benmm

İnşallah cnm inşallah geç döllenme mi olmuş sizin acaba? karnım da ağrıyo adet de olabilirm bklm :s

İnşallah cnm inşallah geç döllenme mi olmuş sizin acaba? karnım da ağrıyo adet de olabilirm bklm :s

Ben.kan.yaptrdm doktra telefnda sordk gec döllenmedir dedi yani adet olmam gereken günlerde hamile kalmsm sanrm bakalm yarn bdha kan vercm ins degerm yükselir

işyerinde bi abla vardı adet olamıyorum diye tarlusalmıydı neydi ondan kullandı.sonra baktı hala olmuyo gebelik testi yaptı hamileymiş meğerse ilacı bıraktı falan.bu hafta doğumu var onun :KK1:

Kizlar 23 mart adet olmam gerekiyodu 5.gn idrarla kan testi yapdm negatf cikti dun 9.gndu evde test yapdm silik cikdi bgn kan testi yaptrdm 10.gun
senın adına cok sevındım canım allah analı babalı buytsun mıllete devlete hayırlı evlat olsun ınallah
o haberı bende beklıyorum beklemedeyım dua ette hepımızın olsun sen hamılesın duaların kabul olur :KK16::KK16:

senın adına cok sevındım canım allah analı babalı buytsun mıllete devlete hayırlı evlat olsun ınallah
o haberı bende beklıyorum beklemedeyım dua ette hepımızın olsun sen hamılesın duaların kabul olur :KK16::KK16:

Amin insaallah cnm.etmezmiyim ya rabbim sen ve tum isteyenlere nasip etsn insaallah

Amin insaallah cnm.etmezmiyim ya rabbim sen ve tum isteyenlere nasip etsn insaallah
amınnn tesekkur ederım canım benım :KK16::KK16::KK16:

Kan testi yapıldı ama bklm hala olmazsam tekrarlıcam..hayırlısı

Benimde ilki on gun kadar gecikince 41 kusur cikmisti. Iki gunde bir ikiye katliyor. Tebrik ederim guzel bir hamilelik gecir insallah saglikla kucagina al bebegini :)

kaç aaydır denıyodunnn ?
normal yolla mı oldu tedavı var mıı :KK52::KK52:

Benimde ilki on gun kadar gecikince 41 kusur cikmisti. Iki gunde bir ikiye katliyor. Tebrik ederim guzel bir hamilelik gecir insallah saglikla kucagina al bebegini :)

Sonra ykseldmi cnm düşük gbi geldi degerim

Canım hayırlı olsun,Allah cc. hayırlısyla sağlıklı bir şekilde kucağına alıp büyütmeni nasip etsin inşaAllah.Hiç belirtin var mıydı?Boğaz ağrısı ve diş ağsırı dışında bir belirtin olmuş muydu?

gözünüz aydın :nazar:
Rabbim tüm îsteyenlere nasip etsin înşallah

Canım hayırlı olsun,Allah cc. hayırlısyla sağlıklı bir şekilde kucağına alıp büyütmeni nasip etsin inşaAllah.Hiç belirtin var mıydı?Boğaz ağrısı ve diş ağsırı dışında bir belirtin olmuş muydu?

Ck tsk cnm amin kasık ve bel agrilarm oldu

X