çok mutsuz ve umutsuz hissediyorum kendimi.. lütfen bana yardımcı olun... :(

beni daha çok sevsin istiyorum ama bunun için ne yapmam gerekiyo bilmiyorum...

Kimseye kendinizi hissettiğinden fazla sevdiremezsiniz, bu mümkün olsaydı bunun adı acizlik olurdu. Sizi olduğunuz gibi sevecek sürüyle insan varken kendinizi ona daha fazla sevdirmek istemiyorsunuz aslında... Kaçan kovalanır psikolojisindesiniz ve o kaçıyor siz kovalıyorsunuz.

ortak bi problemimiz olduğunda ve ben mutsuz olduğumda bunu ona söylediğimde benim yeterince sıkıntım var bunları bana yansıtma deyip bana kızıyo destek olmuyo falan filan iştee...

İnsan bir sorunu olduğunda paylaşamayacaksa sevgiliyi, nişanlıyı hatta kocayı ne yapsın? Hayatı paylaşmak için ilişkisi olur insanın, sevinçler kadar sıkıntılar da paylaşılmalı, yoksa ne anladık o birliktelikten? İleride evlenseniz, maddi manevi sorunlarınız olsa evde sıkılıp "beni bunaltma" diyecek kafasını rahatlatacak farklı mecralar arayacak demek...

dün bi iş teklifi geldi kabul etmedi istemiyorum parası az bilmem ne diye böyle olunca ben de ha demek ki beni sevmiyo benim ailem umrunda değil ki böyle rahat davranıyo diye düşünüyorum .

Doğru düşünüyorsunuz... Seven adam ilişkisine sahip çıkar, haftada bir değil mümkün olduğunca sevdiğini görmek ister, onun ailesine de kendini sevdirmek ve takdir etmek için elinden geleni yapar. Erkek arkadaşınız hatrını, sıkıntısını sorsanız bile azarlıyor sizi, böyle bir adamın size değer verdiğini düşünmek manasız olur. Şimdi tüm dualarınız onunla her şeyin yoluna girmesi yönündedir oysa hayırlısı sizi gerçekten önemseyen birinin varlığını dilemeniz... Erkek arkadaşınızın tavırları yazdığınız kadarıyla o kadar yıpratıcı ki yalnız bile olsanız bundan daha sağlıklı ve huzurlu görünüyor.

X