çok önemli ne olur cevaplayın yoksa meraktan çatlıcam

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
iyi geceler opuyorumnanaktanarkadaşlar ben 33+3 haftalık hamileyim bugün kontürolüm vardı şimdi kartlara bakınca fark ettim gelen kısım adlı yer var hep makat yazıyordu şimdi baş yazmışlar şimdi bu nedemek oluyor:uhm: anlatırsanız sevinirim:teytey:

valla sadece tahmın edeyım,bebek dönmüş olabılır..tam tersıne..doğum pozisyonuna..

yakın sanırım dogum :)

valla bende bilmiyorum az önce kartı okurken gördüm doktorum bişey demedi ama şunu konuşmuştuk idrara çok sık çıktığımı söyledim oda nst ye yolladı ordan idrar tahliline idrar yollarında az miktarda iltihaplanma var dedi antibiyotik verdi karnında sertleşmeler oluyormu dedi evet dedim bebeğin hareketllerini takip et eğer sorun olursa bekleme hemen gel demişti antibiyotik pazartesi bitiyor salı günü gidicem inşallah doğum için daha var daha 33 haftalık bebek yaşaya bilirmiki

valla bende bilmiyorum az önce kartı okurken gördüm doktorum bişey demedi ama şunu konuşmuştuk idrara çok sık çıktığımı söyledim oda nst ye yolladı ordan idrar tahliline idrar yollarında az miktarda iltihaplanma var dedi antibiyotik verdi karnında sertleşmeler oluyormu dedi evet dedim bebeğin hareketllerini takip et eğer sorun olursa bekleme hemen gel demişti antibiyotik pazartesi bitiyor salı günü gidicem inşallah doğum için daha var daha 33 haftalık bebek yaşaya bilirmiki

merhaba canim.önemli bir sorun olsaydi doktorun seni bilgilendirirdi.panik yapma bence.benim arkadasim 32 haftalik dogum yapti cok tatli bir kizi var her seyin hayirlisi

merhaba canim.önemli bir sorun olsaydi doktorun seni bilgilendirirdi.panik yapma bence.benim arkadasim 32 haftalik dogum yapti cok tatli bir kizi var her seyin hayirlisi

teşekkür ederim canım cevapladıgın için ilk hamileliğim malum gece uykuları biraz zor vakit geçsin diye yazıları okurken baş yazısını görünce şaşırdım annemi arıcaktım ama en iyisi sizlere sormak oldu içim rahatladı çok sağol canım iyi geceler

Rabbim tamamaina erdirsin insallah canim, sen hic kafana takma..
Hersey gölünce olsun insallah..

bebek dönmüştür ama normaldir,hemen doğum olcak diye bişey yok.
zamanında olur inşallah.

canım bende 33 haftalık hamileyim bebeğin baş pozisyonunu almış yani normal doğuma hazırlığını yapmışş..benimkininde başı aşşağıda çok uzun zamandır bunda endişe edilecek bişey yokki..hatta normal doğum yapacaksan sevinmelisin bebeğin ters durmuyo çünkü...ayrıca allah korusun ama doğsa bile yaşayacak durumda şu anda meleklerimiz ...

canım bende 33 haftalık hamileyim bebeğin baş pozisyonunu almış yani normal doğuma hazırlığını yapmışş..benimkininde başı aşşağıda çok uzun zamandır bunda endişe edilecek bişey yokki..hatta normal doğum yapacaksan sevinmelisin bebeğin ters durmuyo çünkü...ayrıca allah korusun ama doğsa bile yaşayacak durumda şu anda meleklerimiz ...

çok sağol canım ya içimi rahatlattın allah yardımcın olsun bende normal doğum istiyorum eğer öyleyse telaş yapmama gerek yok eğer doktorum bilgilendirseydi bu kadar telaş yapmazdım heralde hayırlı günler

X