Pudra, Fondöten, Kapatıcılar çok pahalı olmayan pudra önerisi ?

cildiniz yaglıysa watsons'ta satilan rimmel stay matte 13 tl sanirim zaman zaman %25 olabiliyor.. alix avien terracotta pudra var 35tl civarinda ama onda da indirim oluyor ben indirimle 25 civarina almistim.

cildiniz yaglıysa watsons'ta satilan rimmel stay matte 13 tl sanirim zaman zaman %25 olabiliyor.. alix avien terracotta pudra var 35tl civarinda ama onda da indirim oluyor ben indirimle 25 civarina almistim.

alix avien i düşünüyorum ama kararsız kaldım..siz memnun musunuz ? :KK3:

Flormar terracotta powder.....
Benim için mucizevi sayılabilecek bir buluş...
Bugüne kadar denemediğim pudra kalmadı ama bu ürünü bulduğumdan beri çevremdeki yaklaşık 10-15 kişiyi de bağımlısı ettim diyebilirim.

Flormar'ın ürünleri hesaplı oluyor bir defa kullanmıştım ve cildimde herhangi bir problem yaratmadı...

bende rimmel ve alix avien pudranın methini duymuştum.hatta alix avien mac e benziyormuş diye biliyorum.ama tabi denemek lazım.

maybelline dream mat powder aldım ama cok memnun kalmadım
maybelline affinitone aldım oda öylece duruyor
catherine arley kullanıyorum liseden beri onun gibisinde bulamadım daha :)
ve her yerde satılmıyor bir yerde buluyorum sadece ,çevremdeki arkadaşlarımda bağımlısı oldu :)
ve sadece 6 tl

loreal true match aldım bugün loreal standında indirim vardı.. iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum kullandıkça yorumlarımı yazarım :) :KK3:

bildiğiniz 20-25 tl aralığında kapatıcığı iyi olan bir pudra öneriniz var mı?? :KK14:

çok pahalı olmayan bir ürün diyorsan

1) cetrinerliy 5 nolusunu kullandım.hala da bazen renk açmak için kullanırım.kapatacılığı çok iyi.beyaz tenliler için olan 5 numarası benim tenime uyum sağlıyor. fiyatı da 5 tl ve 7,5tl . ben Ankarada sıhhıyeden 5 tlye almıştım .ucuzluğuna göre birçok bilindik markadan çok çok iyi bence.

2) cecilenin pudrası da kapatacılık ve doğal görünüm açısından bence çok iyi.lekeleri iyi kapatıyor ve maske gibi durmuyor.geçen gün sırf merakıma ve bir de kabının aynası ve görüntüsüne bayıldığım için aldım.içerikten de çok memnun kaldığımı rahatlıkla söyleyebilirm. =) indirimdeyken aldım fiyatı 15 tl idi. süngeri de ayrı bir tatlı =)

3) haricinde ucuz demişsin ama zincirlerimi kırarım paraya kıyarım dersen sürekli kullandığım pudra max factor creem puf =) 44 tlye aldım.sözde indirimmiş =) pahalı ama güzel.değer yani.

ben şimdi yine merakıma kryolan ürünlerini deniycem.dursun bir köşede zararı olmaz diye düşünüyorum. =)

Flormar terracotta powder.....
Benim için mucizevi sayılabilecek bir buluş...
Bugüne kadar denemediğim pudra kalmadı ama bu ürünü bulduğumdan beri çevremdeki yaklaşık 10-15 kişiyi de bağımlısı ettim diyebilirim.

Flormarın terracotta pudrası !

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben rimmel London stay matte kullandım çok memnun kaldım ama sonra YouTube da yerli yabancı makyaj kanali olanların deborah diye bir marka kullandıklarını gördüm watsonslarada bu marka yeni geldi indirimler 18tlye la cipria pudasini aldım güzel kremsi bir dokusu var ama rimmelinki mi bu mu karar veremedim

X