Çok sevdiğim babaannemi kaybediyorum

Sizi çok iyi anlıyorum Allah sabir versin. Bende ayni sekilde anneanneme çok duskunum ona birşey olma ihtimali bile beni mateme sürüklüyor. Çocukluğumda, gençliğimde hatta evliliğimde bile, herseyimde çok önemli bir yeri var. En yakın arkadaşım gibi, onu gordugum zaman istemsiz bir mutluluk geliyor bana. Allah sizede dayanma gücü versin dua edin onun için şu an çok dualarınıza ihtiyacı var.

Sizi çok iyi anlıyorum Allah sabir versin. Bende ayni sekilde anneanneme çok duskunum ona birşey olma ihtimali bile beni mateme sürüklüyor. Çocukluğumda, gençliğimde hatta evliliğimde bile, herseyimde çok önemli bir yeri var. En yakın arkadaşım gibi, onu gordugum zaman istemsiz bir mutluluk geliyor bana. Allah sizede dayanma gücü versin dua edin onun için şu an çok dualarınıza ihtiyacı var.
Sağ olun. Çok sarılın ninenize, öpüp koklayın. Allah sağlıklı uzun ömürler versin.

Ölum bu sonucta gidecegimiz yer ayni.
Aci ölum benim icin gencecik insanlarin bir anda ölmesi. Bu bana asiri aci veriOr.

Obür turlü herkes hayatini yasiyor ve yasi geldiginde gidiOr. Gayet normal yani.
Allah sabir versin

Geçmiş olsun bir gelişme var mı vera12345 vera12345
Bende babaannemi 5 sene önce kaybettim . Babaanne değil de sanki böyle dostumu arkadaşımı sırdaşımı kaybettim gibi hissettim. Akşam yanına uğradım sohbet ettik güldük eve indim. Sabah işe giderken telefon geldi :KK43:

Geçmiş olsun bir gelişme var mı vera12345 vera12345
Bende babaannemi 5 sene önce kaybettim . Babaanne değil de sanki böyle dostumu arkadaşımı sırdaşımı kaybettim gibi hissettim. Akşam yanına uğradım sohbet ettik güldük eve indim. Sabah işe giderken telefon geldi :KK43:
Maalesef kaybettim ninemi. Ben de aynı şeyler hissediyorum şu an bununla birlikte bebeğimi de kaybettim düşükle sonuçlandı.
Umarım ninem gittiği yerde çok mutludur. Sizin de başınız sağ olsun.

Çok geçmiş olsun
İsterse 150 yaşında olsun, sevilen birinin kaybı çok zordur
Zaten yaşlıydı diyenlere bakmayın

Ne şanslısınız bu kadar sevdiğiniz bir aile büyüğünüz olduğu için
Ben de babaannemi çok severdim, ne demek olduğunu bilirim

Çok geçmiş olsun
İsterse 150 yaşında olsun, sevilen birinin kaybı çok zordur
Zaten yaşlıydı diyenlere bakmayın

Ne şanslısınız bu kadar sevdiğiniz bir aile büyüğünüz olduğu için
Ben de babaannemi çok severdim, ne demek olduğunu bilirim
Hem de çok şanslıydım anne bildim onu o da çocuğu gibi büyüttü. Kurtuldu diyorum böyle mübarek bir günde de vefat etti.
Allah hepsinin mekanını cennet eylesin 🙏

Maalesef kaybettim ninemi. Ben de aynı şeyler hissediyorum şu an bununla birlikte bebeğimi de kaybettim düşükle sonuçlandı.
Umarım ninem gittiği yerde çok mutludur. Sizin de başınız sağ olsun.
Çok üzüldüm ne desem nasıl teselli etsem sizi bilmiyorum :KK43: inşallah bir gün herkes kaybettiği sevdiklerine kavuşur :KK43: mekanı cennet olsun . Sizin de başınız sağolsun :KK43:

Başınız sağ olsun. İnanın nineniz için ayrı bebeğiniz için ayrı üzüldüm. Rabbim dayanma gücü versin inşallah. Ne desem bilemedim çok üzgünüm..

Başınız sağ olsun. İnanın nineniz için ayrı bebeğiniz için ayrı üzüldüm. Rabbim dayanma gücü versin inşallah. Ne desem bilemedim çok üzgünüm..
Teşekkür ederim ninem için çok üzgünüm ama kurtuldu deyip bi nebze ferahlıyorum. Kendim için de hayırlısını diliyorum yapacak bir şey yok.

X