cok sevmistim..

eslemazra

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
38
21
33
Merhaba arkadaslar. Ben de benim hikayemi, kapanmayan gönül yaramı paylasmak istedim. Bi gün onun da okuyup nerde kiminle olursam olayım onu unutmadığımı, yasadıklarımızı unutmadığımı bilmesi dilegiyle...
Tarih 21.06.2011
Düzgün, dinine bağlı bi ailenin o kültürle yetişmiş hanım hanımcık kızıyım. Evde yaslı babaannem var bakımı bana ait. E gencim tabi, ne kadar Allah rızası icin baktığımın bilincinde de olsam nefsime ağır geliyo bunalıyorum. En büyük eglencem bilgisayarım. Babamın, milletin ahlakını bozdugunu savunduğu fakat benim ısrarlarıma dayanamayıp bana guvenerek aldığı bilgisayarım. Her fırsatta basına oturup facebook twitter her yeri takip ediyorum. Facebookta tavla oynandıgını goruyorum fakat kendi hesabımla oynayamam biri görürse bana hic yakıştırmaz ayıplanırım. Fake hesap açıp ordan oynamaya başlıyorum. Online oldugu icin konusuluyo karşıdaki oyuncuyla fakat ben konusmayı kapatıyorum. Ama o gün kapatmadım...

Son düzenleme:
Dizi izler gibi okurum artık ablacığım, kusura bakma :)))) Allâh yardımcınız olsun hakikaten zor bir durum... Fakat beterin beteri hep vardır dünyada, bunu da göz ardı etmeyin.. Aldığınız nefesin değerini bilin ve ciğerlerinizi her seferinde daha çok zevk alarak doldurun

Oyuna girdim merhabalaştık, profil fotoğrafım incir receli filminin afişiydi filmden bahsetmeye basladık, oyle sıcak düzgün seviyeli bi muhabbet gelisti ki aramızda oyunu unuttuk. Namaz geciyo cıkmam lazm dedi ve o sözüyle içimde ona karşı ilk kıpırtı oluştu.Ben bi yandan huzursuzum tabi erkekle yazıştım olacak is değil. Profiline girip inceledim onu gorunce daha bi heycanlandım. Paylaşımları tarzı o kadar ben gibi ki. Duramadım mesaj attım yine muhabbet eder miyiz diye o da benim profilimi bulmaya çalışıyomuş:) biz surekli yazışmaya başladık. Neden fake olduğumu anlattım. Kendimi, ailemi anlattım. Iyi bir üniversitede Hukuk ögrencisiydi, ben ortaokuldan sonra ailemin isteği uzerine cok başarılı olmama rağmen bırakmıstım okulu. Farklı şehirlerdeydik.
Gerçek hesabımdan eklememi istedi bunu yapamazdım tabi yabancı erkek ekleyemezdim. Bu sefer o da fake kız hesabı actı o sekilde ekledim kendi hesabıma. Haftalar hatta aylar gecmeye basladı. Telefonum yoktu annemin telefonundan 0.facebook a girip mesaj atıyodum. Ben beni aşmıştım. Gün icinde fırsat buldukca mesajlasiyorduk artık birbirimizi iyice tanimaya baslamıstık. Ben gittikce bağlanıyodum. Benim kendi hesabımda da fotoğrafım yoktu. Fotoğraf göndermemi istedi. Gönderdim. Güzel şeyler yazdı fakat tam olarak aramızda ne olduğunu ikimiz de itiraf etmekten korkuyorduk. Birbirimize karışıyoduk, kıskanıyoduk ama ne sıfatla...

Derken bi gün bana aslında benden bir yaş kücük olduğunu en basta soyleseydi hic yazışmak istemeyecegimi ve bundan korktugu icin aynı yaşta oldugumuzu soyledigini yazdı. Tabi ben bunu hic beklemiyordum cok üzüldüm çünkü bu kopma sebebiydi benim icin. Bilmiyodum ki daha sonra cekeceğim acıların yanında bu öyle basit bi sebepti ki.
Benim böyle üzülmeme biraz ağır konusmama dayanamayıp telefonla konusmak istedi. Ilk defa birbirimizin sesini duyduk. Aslında beni teselli edip kendi yoluna devam etmekmis onun niyeti ama sesimi duyduktan sonra bir yaşın onun icin sorun olmadığını benden cok etkilendiğini ve devam etmek istedigini söyledi. Ben zaten olmayan bi iliskinin bile bitmesi ihtimaliyle uzulurken onun bi seyler hissettigini duyunca yaş farkı mı görür gözüm:)
Biz artık sevgili miydik? Napıyodum ben? Yazışmalar, herkes uyuduktan sonra gizlice telefonda konusmalar nereye kadar? Bizimkilere nasıl soylerdim ben internetten birini buldum seviyorum diye? Hem seviyorum hem kendime yakıştıramıyorum tanışma şeklini,ailemden gizlememi. Ama hayatımda yasamadığım mutluluğu heycanı yaşıyordum. Simdi öyle özlüyorum ki konustuğumuz geceleri şarkılarımızı. Şarkı söylememi cok severdi söyletmeden kapatmazdı telefonu,zaten bi kapatmayla bitmezdi ki gorusmemiz ikinci kez arayacagımı bilir beklerdi:) doyamazdım doyamadım...

Bir yaz böyle geçti. Arada onun kıskançlığından dolayı tartısmalarımız oluyor fakat uzakta olduğu icin böyle yaptığını düşünüp alttan alıyorum hep. O istanbulda yaşıyordu ve bizim de akrabalarımız var istanbulda. Annemle gitmek icin onceden ucak biletlerimizi almıştık. Bu kaçırılmaz bi fırsat görüşmek için ama ben her yere ya annemle ya ablamla giderim yalnız cıkmama izin vermezler hele başka bir şehirde nasıl cıkıp görüsebiliriz ki diye düşünürken ben de havaalanına gelirim wc ye gidicem dersin iki dakika görüşürüz demez mi:) en azından foto dısında canlı görüp net bi karar veririz diye anlaştık...

Geldi çattı o gün 17.11.2011 Kasımda aşk başkaydı...

Bi akşam öncesinden görüştük güvenliğin orda beklicekti ben gectikten sonra anneme wc ye gidecegimi soylicektim o da oraya gelecekti:) sabah erkendi uçak, ya yetişemezse diyodum ya o gelene kadar biz havaalanından ayrılırsak. O gece uyku tutmadı tabi.
Uçağa bindik bende bi heycan nasıl olacak ya görünce elektrik alamazsa kendi açımdan hic düsünmüyorum o kadar eminim duygularımdan. İndik valizleri almak icin bekliyoruz ben bi yandan bakınıyorum etrafıma annem nereye bakıyorsun deyip duruyo:) mesaj geldi ben seni gördüm sağ tarafa bak diye Allahım ölücem heycandan:) ben de gördüm ve hemen başımı eğdim utanıyorum bakamıyorum bunları yazarken bile inanın o günü yaşar gibi oluyorum:) neyse çıktık mesaj attı wc lerin yerini tarif etti anneme dedim ben bi lavaboya gidicem tamam ben de gelirim demesin mi yok anne sen bekle surda hemen gidip gelirim dedim yok yok dısarda beklerim ben de dedi :)) yanımızdan da o gidiyo ben bayanlar tarafına e doğal olarak:))) o erkekler tarafına gecti annem de ikisinin ortasında ama neyseki az bi sey mesafede bekliyo :) yanyana gelemedik bi kac metre mesafeden karsılıklı konustuk tabi konusma denirse :) ikimizde de full heycan ne diceğimizi bilemiyoruz nasılsın iyi misin ve bi müddet bakışma... annem bekliyo gitmem lazım dedim ve cıktım pesimden de o geldi. Yanyana yürüyoruz ama yabancı gibi:) Akrabalarımız bizi almaya gelmisti o da yanımızda bi sey anlıcak annem diye ödüm kopuyo:) neyse biz bindik arabaya mesaj attı nedir fikrin beğendin mi diye önce sen hayr sen derken çogu zaman ilk adımı attığım gibi önce ben yazdım -evet beğendim sen?- Mesaj geldi -beğenmedim-başımdan asagı kaynar sular döküldü sanki o an. Pesine bi mesaj daha geldi -çünkü çok beğendim:) -...

Son düzenleme:
Arabada çığlık atmamak icin zor tuttum kendimi:) eve vardık ben acayip mutlu herkes anlıyo bi sey var bende. Cesaretimi toplayıp anlattm anneme teyzeme, annem hem kızgın hem şaşkın nasıl deriz babana deyip duruyor teyzem ortalığı yumuşatmaya çalışıyor bi yolunu bulmaya çalışırız baksana kızın mutluluğuna, tabi bu böyle karşıdan görüşmeyle olmaz bi yerde oturup konusmak lazm diyor. Mesajlaşıyoruz yarın cafede buluşmak üzere tabi teyzemle birlikte.
18.11.2011 Ilk karşılıklı oturup konuştuğumuz yer saklı köşk...Giderken yolda bacaklarım titriyor teyzeme tutunuyorum. Hava öyle güzel ki güneş parlıyor her yer cıvıl cıvıl. Geldik cafeye o da kapıda bekliyor selamlaşıp girdik. Teyzem ayrı masaya gecti biz ayrı. Hic durmadan konusuyoruz sohbet muhabbet ikimizde de heycan var hatta kahveyi icerken elleri titriyordu:) cok hosuma gitmisti onun heycanı efendiliğinden ahlakından diye düşünmüştüm. Istanbul gibi yerde bu yakışıklılıkla hem de hukuk öğrencisi ve bu ahlakta..hayran kalmıştım. O sırada bi şarkı çalıyor aa bizim şarkımız tesadüfe bak derken tesadüf mü dedi:) rica minnet cafede o çaldırmış meğer:) gel de aşık olma şimdi..bulutların üzerinde miydim ne...

Yok kardeş zaten aile yapından anladığım kadarıyla çok vakit geçiremezsin telefonla, bilgisayarla falan sorun değil benim açımdan bakma takılıyorum arada :)

Teyzemin masasına gectik. Teyzem onunla konustu bizim ailemizi babamın otoriter oldugunu bi kez de o anlatti. Ne gerekirse yapıcam yegeniniz benim diğer yarım biz birbirimizi tamamlıyoruz dedi. Biraz oturduk ve kalktık. Eve geldik anneme anlattı teyzem olanı biteni yazık annecim babamın korkusuyla benden daha panik. Ben tutturdum bu aksam konus babamla ne soyleriz nasıl soyleriz diye dusunuyoruz. Bi daha teyzemlerin apartmanından bi teyze beni gördü beğendi ve namazlı abdestli olan torunu icin gelip gorusmek istyolar dicek annem:) annem babamla konusuyo ben icerde kulaklarımı kapattım dualar ede ede bekliyorum:) sonuc babam direkt hayır olmaz sözlü o deseydin demis. Beni görmek isteyenlere genelde verdigimiz cevaptı bu sözlü değildim ama kırmamak icin sözlü derlerdi. Bir de cemaat durumu vardı tabi. Bağlı olduğumuz cemaat dışına kız verilmez bizimki cafede görüsmemizde onu da kabul etti ama ailene karşı öyleymisim gibi yaparm seklinde kabul etti. Ben babamın hayır demesiyle ağlayıp sızlıyorum teyzem teselli etmeye çalısıyor baska bi yol buluruz diye. Bizimki de sinirleniyor olmaz öyle sey bi sekilde kabul etcekler diyor.
Biz bir ay kadar istanbuldayız. Mesajlar siirler yani aşk dolu dolu devam ediyor. Okulu karşıdaydı vapurla her geçişinde kız kulesinin ordan öyle güzel günaydın mesajlari yazardı ki deli divane aşıktım ben ona...
Tabi bi yandan düşünüyoruz napalm ne edelim babama ne sekilde anlatıp ikna edelim. Babamın sevdigi guvendigi cemaatten birini araya koymak lazım. Fakat o kisiye ne diyecegiz. Babama söyledigimiz ilk yalanı söyleyecegiz. Beni görüp begendiler oğlanla birbirimizi de görüp begendik cok iyi insalar oğlanın bizim cemaate sempatisi var fakat baba kabul etmiyor. O kisiyi bulduk ablamın esi. Ondan ricamız babama oğlanı kendi uzaktan tanıdığı bizim cemaatte olan biriymis gibi anlatacak. Kabul etti sağolsun.Allahım yalan üzerine yalan nasıl olacak böyle. Ama mecburuz seviyoruz ve bu sekilde gizliden gizliye gitmez bu is adı konmalı ve kavuşmak için bu yalanlardan başka çaremiz yok...

İstanbuldayken annem ailesiyle bi tanışsın hem onu da görmüş olur dedik. Annem ben teyzem onun annesi babası o cay bahcesinde bulustuk. O ailesini ikna etmisti zaten arkamızda olduklarini soylediler hep anneme de gencler birbirlerini bu kadar severken bize bu isi yapmak düser dediler. Annem sürekli babasını bilmiyosunuz şöyle sinirli böyle asabi deyip durdu, canım annem yaa benim icin ne sıkıntılara girdi:) ailesi de bizim gibi dini degerlere önem veren insanlardı o yönden sıkıntı yoktu.
Istanbuldan dönme vakti yaklasıyordu ama biz bi daha görüsmek istiyorduk:) yine teyzem annemi yumusatti sagolsun ailesiyle bulustugumuz hayal bahcesinde yine teyzem ben ve o bulustuk tabi ayrı masalarda:) bu sefer cicek ve yüzükle gelmisti aramızda söz vermiştik ne olursa olsun pes etmek yoktu hic bırakmayacaktık birbirimizi...

Dönüş vakti geldi hic bu kadar zor gelmemisti istanbuldan ayrılmak. Sanki canımdan bi parcayı bırakıp gidiyordum. Bilmiyodum istanbula bi daha ayak basmamaya yemin edeceğimi...

Cok sağolun:) yazarken o günlere gidiyorum biraz ayrıntılı yazabiliyorum. Bundan sonrasıni biraz daha üstten gececeğim sanırım çünkü o günlere dönmek şu anki hayatımı çok olumsuz etkiliyor. 5 aylık bi dönem kaldı müsait oldukca yazacağım insallah. Bu kadar takip edileceğini tahmin etmemiştim bi anda yazamıyorum sizi de merakta bırakıyorum kusura bakmayın:KK54: cayimin sekeri cayimin sekeri MaRaL_ MaRaL_ tulipa tulipa

Bir de şöyle bir durum var daha hukuk 2.sınıf ögrencisi onun icin bu meseleler çok çok erken. Ona kalsa son sınıfa kadar flört son sınınfta nişan ve bitince düğün. Fakat bu benim için imkansız gizli saklı sürdüremem bu işi adı konması lazm.
Döndük istanbuldan annem ablamlara anlattı meseleyi ablamlar köpürüyo tabi bana da anneme de nasıl izin verirsin görüşmelerine, sen neden görüştün babamdan habersiz, böyle şeyler bize yakışır mı diye.
Artık yola koyma zamanı işleri isteyen kızsın ama ben seviyorum ve karşımda düzgün bi insan var
Sonuçta internetten bulup ne olduğu belli olmayan birinin peşine takılmadım. Bizim de kaderimizde tanışma şeklimiz böyleymiş deyip durdum hep.
Kücük ablam biraz daha yumuşaktır diğeri hep yanlış yaptığımızı söyledi işin sonuna kadar.
Planımızdaki aracı olacak kişi kücük ablamın esiydi durumu ona bahsettigim sekilde anlattı ablam apartmandaki teyzenin torunu olarak:) o da sağolsun kabul etti once facebooktan arkadaş oldular o arada bizimki de bizim cemaatin sohbetlerine gidiyo ki o yönden araştırılırsa evet öyle biri var taniyoruz densin. Gidiyor ama bana söylene söylene. Bana kızıyor kızdıktan sonra bizim için yapıyorum diyerek gönlümü de alıyor.
Fakat bu arada ilişkimizde ters giden şeyler var. Kıskançlığı baya abartmıştı evden dışarı çıkmamamı isteyecek kadar ama ben onu kıskanamam hesap soramam. Sesimi çıkartmıyorum dersleri ağır bunalıyor, uzaktayız aklı kalıyor diyerek kendimi teselli ediyorum. Zaten dışarı yalnız çıkan biri degilim ama o mecbur olmadıkça başkasıyla da dışarı çıkmamı istemiyor. Cıktığım zaman belli bi saat veriyor o zamana kadar dönmemi ve dakika dakika hesap vermemi istiyor. Birazcık geç kalsam çok kızıyor hatta çok kırıyor.Olsun beni sevdiği için böyle yapıyor. Ben özür üstüne özürle güzel mesajlarla aramızı düzeltmeye çalışıyorum. Evet çok ödün verdim kendimden gururumdan. Çünkü çok sevmiştim onsuzluktan deli gibi korkacak kadar çok sevmiştim. Gözüm kör olmuştu aşktan sevdadan. Yaşamayan anlamaz ki...

X