Çok şık bir ev/ oda

Etipuf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
73
0
arkadaşlar meraba.yeni bir ev yaptırıyoruz.ve inşaat başlamadan odalara nasıl olucağına karar verip dekore ettirmek istiyorum.ama tam olarak karar veremedim.
odaya ses sistemi ve plazmayı gömme, spotlarda da farklı renkli ışıklar kullanmk istiyorum.zemini halı şeklinde desenli bi granit istiyorum.

ilginç ve modern bi ev istiyorum .iç dizayn da siyah kırmızı ve beyaz düşünüyorum.antre duvarlarını bi kısmını cam tuğla kullanmak istiyorum. ve taş olan duvarlarda yere yakın kısımlara spot ışık yapıp yerin kenarlarına ışık vurmasını istiyorum.
evi görenler hayran kalmalı ama ne yapıyım başka :1rolleyes: tutarı önemli değil yeterki güsel olsun.evin tamamı 120 metrekare.salon 25-30 metrekare oluck diğer odalar 15 ,15,15 metrekare banyo 10 mutfak 10 antre dar uzun .
ev bikere yapılıyo oldu mu güsel olsun .
ayrıca diğer odalar mutfak vs için de ilginç fikirleri yada gördüğünz ve çok beğendinz şeyler olursa lütfen paylaşın.şuan en önemlisi oturma odası benim için.
aranızda bu şekilde modern dizayn edilmiş oda resimleri olan var mı?yada tasarım konusunda fikir vericek olan varsa çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
canım benim ,imkanım olsa duvarın içine akvaryum yerleştirmek isterdim,iki odadanda görünüyor,süper bişey ,karşı odayı göremiyorsun özel bişey geçiriyorlar herhalde,gece ışılandırılmış akvaryuma bakması beni çok dinlendiriyor,

canım cok yogunluk vardır heralde dıger arkadaslarda bakıyomus.ben acılınca yazıcam sana ok

meraba arkadaşlar.fikirleriniz için teşşekkür ederim.maddi konuda sorun yok dedim ama gene de fazla uçumam sonuçta :)
ışıklandırmayı çok seviyorum ama öle ışıl ışıl değil tabiki soft.o ampullere bağlı biraz da.mobilyalardan önce mimarı bişiler düşünüyorum.hani spotlar sonradan iş çıkartıyo yada yer zemini falan oyuzden önce bunları düşünmek istiyorum.nette biçok model baktım şık bişiler bulucm umarım.

arkaaşım verdiğin sitede oda duvarları tasarımları falan hoşmuş.teşşekür ederim bilg verdiğin için .

X