Çok sinirliyim ne yapabilirim

ebruli_30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
491
2
İyi geceler Meltem hanım,,,,benim sizin ilgi ve yorumunuza ihtiyacım var,,,,,sorunum şu;iki tane oğlum var biri 6 diğeri 3yaşında,,,iki oğlumuda sezeryan doğum yaptım,,,,,yapı itibari ile titiz ve sinirli bir bayanım ama çocukların doğumundan sonra daha asabi ve kırıcı oldum yeri geliyor çocuklarıma çok bağırıyor ve aşırı kural koyabiliyorum hatamın farkına varınca gece sabaha kadar ağlıyorum ama iş işten geçmiş oluyor,,,,çevremde gidebileceğim psikol
og yok yani yakın mesafede yok ,,,,,ilaçla değilde ilgi ve konuşma ile düzebileceğime inanıyorum ama çevremde bu istediğimi uygulayacak kimsede yok yakın zamanda 12 haftalık bir bebeğimi aldırmak zorunda kaldım kalbi durduğu için,,,,iyice içime kapanık biri oldum ne yapmalıyım,,,,,,şimdiden çok teşekkürederim ilginiz için,,,,,

iyi geceler kızım 3 oğlum 9 yaşında 2 çocuk annesiyim sezaryan doğumu yaptım çok sinirliyim herşeye çabucak sinirleniyorum ve son 1 haftadır sürekli uyuyorum uyurkende birden titreme geliyo üşüyormuş gibi daha sonra sıkca başım ağrıyo benim aynı zamandada migren hastalığım var ama ben ketrafımdakilere kırıcı olmak istemiyorum ençok kafama takılanlar çok uyku uyumam lütfen bana yardım edermisiniz

X