Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Cok ugrastım ama degdi ıste perı kızımın odasıı!

çok güzel olmuş sağlıkla büyüsün odasında kızın inşallahyatağın üzerinde ki tülü astığın aksesuarları nerden temin ettin acaba bende kızımın odasına istiyorum ama bulamadım

uğraştığınıza değmiş çok güzel olmuş odası :nazar:peri kızınız sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah

kızının odası çok güzel olmuş güle güle kullanın canım..bu arada benimde oğlum var bende oda yapmak istiyorum ve ankarada oturuyorum mamakta acaba aldığın yerin adını bana özelden yazabilirmisiniz

ozele mesaj atamadim guzelim.sitelerde yaman mobilya internetten yamanbebe.comdan bakabilirsin adresine

çok güzel olmuş gerçekten Rabbim banada bir kız nasip ederse bende odasını beyaz mor istiyorum güle güle kullansın...:81::81::81:​

benimde kızımın odası beyaz üzerinde el boyaması ile mor menekşeler 5 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz yeni boya badanaya başladım bitince resim eklerim

çok beğendim çok güzel olmuş...

Tam peri kızı odası :KK16:

Güle güle kullanın...:nazar:

prenseslere layık bu odada kızınızın prensesler gibi büyümesini dilerim. gerçekten çok beğendim. harika olmuş. herşeyiyle çok iyi düşünülmüş.güle güle kullanın..

X