Çok uzun ve karışık bir soru olacak ama bayanlar lütfen yardım edin.

Valla benim yasadigim ulkede saat 00.26, pijamalarimi giydim uyumak icin yataga girip KK'ya goz atiyordum uyumadan. Durup dururken anormal kotu bir insan olduk iyi mi
Küfür eden o millete sataşan o çemkiren o
Ikinci üyelik alicam diyen o
Bizde saf saf aman ilerde üzülmesin diye yardım etmeye çalıştık destan yazdık
Ama kötü kalpli biz olduk

Allah akıl fikir versin

Ay yazık hasta galiba.

Hırstan gözü dönmüş bi herifi kafalayamadı diye, herife yapamadığı vırvırı burda yapıyor.

Hırstan gözü dönmüş bi herifi kafalayamadı diye, herife yapamadığı vırvırı burda yapıyor.
Herif de herif olsa bari. İşi gücü yok, mahalle serserisi. Konu sahibi de kendini burda öyle pohpohlamis ki "hanım hanımcık, çok güzel, iş sahibi, çevresi hukukçularla dolu". E anacim o dediğin meziyetler gerçekten sende olsa elin çapulcusunun arkasından konu mu acardin sence? Kendisini nasıl komik duruma düşürdüğünü bilse hiç bu toplara girmezdi. Bir de aşırı edepsiz yazdığı yorumları gördüm de biraz:)

Ay yazık hasta galib

Sana bulasirsak ne yapacaksın bizi de mi yiyeceksin kilo vermeye yeminli kız

Avukatın yanındaki sekreterin de etrafı hukukçu dolu, bürosunun bitişiğindeki çiğ köfteci bile nasibini alır yani. Çok mu büyük meziyet? Sedat Peker sosyal medya açmadan önce etraf yeğeni kaynıyordu mesela. Bilemiyorum.

Midemi bulandırdınız.

Ay iyice batırdınız konunuzu yoruma kapattırın bence. Saçma sapan işlerinize millet meraklı değil. Herkes size akıl vermeye çalıştı ama iyi ama kötü. Siz iyice çığrınızdan çıkıntınız ama

Kendini adam edecek kadin arayan erkek tipi

İletişimi keseceğim kaç kez kestim ama bırakmıyor ne yapacağımı bilmiyorum ufak bir umudun peşinden de gitmek istemiyırum

Adam cinsellik yaşamak istiyor başka bir şey değil kafası uçkurunda.

peki dedim asansörü çağırdım ama asansöre binecekken durdurdu beni bir yerleri tekmeledi etti bı

Adam bile diyemeyeceğim o kadar aptalca ki. Cinsel enerjisi yüksek hiç bir şey düşünmüyor utanmıyor da açık giyiniyorsun başkaları ile beraber oluyor benimle de olsun diyor derdi kararsızlığı bu. Uzak durun

Bu adama güven olmaz uzak dur. Hayır gelmez böyle tiplerden ablanı dinle.

Okudum sonuna dek ,20 kez okudugum sey hep hellalestik ve gittik sonrada opustuk sonrada aramadik kustuk Yasinizi bilmiyorum belkk benden buyuk belki kucuk,Ama siz bu erkegin amacini anlamiyormusunuz onca vakit ?Adam resmen kendine cinsel arkadas ariyor.Baska bisi degil.Uzak durup cikarin hayatinizdan.Ama entrikalari seven biriyseniz biz ne desekte siz o kisiyle konusursunuz ve bir gun sinirli anina gelirsiniz cinayete kurban gidersiniz .Bunlar hep boyle baslar .Bol sanslar

Merakımdan okudum ama bence kesinlikle uzak durmalısın kendin için yap bunu ne hissediyorsan içine at başkası için kendini yakma hislerini söyleme unut gitsin kullanmak istemiş seni uzak durmalısın

Herif sadece seks düşünmüş açık açık sen mahallede şöylesin açıksın ne var herkese veriyorsun bana da ver demiş. Arayıp sorması da bundan her seferinde yoklamış kullanma derdinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…