çok yalnız hissediyorum :(

tavsiyenize ihtiyacım var :KK43: ben üniversitedeyim suanda ve ailemden ayrı tek başıma burada okuyorum. buraya geleli 2 sene oldu, aslında ilk geldiğim sene çok fazla çevrem ve arkadaşım olmuştu hatta sürekli insanlarla görüşmekten sıkılıyordum o derece arkadaşım vardı. sonra geçen sene bi sevgilim oldu ve kendisi aşırı kıskanç olduğu için benim erkek arkadaşlarımla görüşmemi istemedi bende anlayışla karşıladım. zaten o noktadan sonra erkek arkadaşlarımla tüm iletişimimi kopardım. zamanla bazı kız arkadaşlarımla da artık görüşmek istemedim çünkü onların ilişkisi olmadığı için erkek ortamlarına giriyorlardı bende istemedim. şuan da 4 tane yakın kız arkadaşım kaldı, birisi başka şehirde. diğerlerinin de çok fazla geniş çevreleri ve sevgilileri olduğu için ve aynı zamanda okulları yoğun olduğu için bana pek zaman ayıramıyorlar sürekli ,genelde hep telefonda konuşuyoruz. sevgilimde başka bi şehirde olması gerekiyordu bu sene gidip geliyor, çoğu zaman burada değil. bende bu sene moral bozukluğundan okulu da dondurdum okula gitmiyorum. anlayacağınız iyice yalnızlaştım ve ailemde yanımda olmadığı için çok moralim bozuluyor. sürekli evde tek başıma oturuyorum boş boş. bu döngüden nasıl çıkabilirim napmalıyım?nasıl yeni arkadaş edinirim? seneye başka okula geçicem oradan arkadaş edinir miyim? tavsiye lütfen
İyi olmuş. Dağdan gelen için bagdakini kovarsan yalnızlığa mahkum olursun. Biraz dik olun ya adamın biri çıkıyor hot sot yapıyor siz de ayyyy beni seviyoooooo diye eriyorsunuz !

Sevgilin zaten seni yalnızlaştırmış, üstüne kız arkadaşların sevgilin varken sen onlara nasıl davranıyorsan sana öyle davranmaya başlamışlar ve zoruna gitmiş.
Okulu da aile bilgisi dışında dondurmuşsun ve onların sana okuman için gönderdiği parayla oturmuş depresyona giriyorsun Allah akıl fikir versin ne diyeyim. Kendi kendini çıkmazlara sokmak ve kandırmak bu olsa gerek.

tavsiyenize ihtiyacım var :KK43: ben üniversitedeyim suanda ve ailemden ayrı tek başıma burada okuyorum. buraya geleli 2 sene oldu, aslında ilk geldiğim sene çok fazla çevrem ve arkadaşım olmuştu hatta sürekli insanlarla görüşmekten sıkılıyordum o derece arkadaşım vardı. sonra geçen sene bi sevgilim oldu ve kendisi aşırı kıskanç olduğu için benim erkek arkadaşlarımla görüşmemi istemedi bende anlayışla karşıladım. zaten o noktadan sonra erkek arkadaşlarımla tüm iletişimimi kopardım. zamanla bazı kız arkadaşlarımla da artık görüşmek istemedim çünkü onların ilişkisi olmadığı için erkek ortamlarına giriyorlardı bende istemedim. şuan da 4 tane yakın kız arkadaşım kaldı, birisi başka şehirde. diğerlerinin de çok fazla geniş çevreleri ve sevgilileri olduğu için ve aynı zamanda okulları yoğun olduğu için bana pek zaman ayıramıyorlar sürekli ,genelde hep telefonda konuşuyoruz. sevgilimde başka bi şehirde olması gerekiyordu bu sene gidip geliyor, çoğu zaman burada değil. bende bu sene moral bozukluğundan okulu da dondurdum okula gitmiyorum. anlayacağınız iyice yalnızlaştım ve ailemde yanımda olmadığı için çok moralim bozuluyor. sürekli evde tek başıma oturuyorum boş boş. bu döngüden nasıl çıkabilirim napmalıyım?nasıl yeni arkadaş edinirim? seneye başka okula geçicem oradan arkadaş edinir miyim? tavsiye lütfen
Aileniz, ne için sizi o Şehre gönderdi isterseniz bir onu hatırlayın..

Envai tip arkadaş edinip, kıskanç bir sevgilin olsun, Okulu dondurun diye değil..

Eğitim hayatınıza baltayı vurduğunuz gibi geleceğinize, gelecekte edineceğiniz Vizyonunuza baltayı vurmuşsunuz..

Tebrikler genç arkadaşım👏

Aileniz kızımız okusun diye boğazından kesti, geri kafalılık yapmadı sizi başka şehre gönderdi; siz elin herifinin ailenizin yapmadığı baskısını kabul edip çevrenizden uzaklaştınız. Bi de sevgili başka şehirde arkadaş kalmadı diyr okula gitmeyip ailenizden hala okuyormuş gibi para alıyorsunuz. Hiç mi mahçup olmuyorsunuz hiç mi ailenizle telefonda konuşurken onlar sizi okuyor sanırken utanmıyorsunuz

Bir erkek için neden kendi geleceğini mahvetmek ister ki anlamıyorum!

Bu kadar mı aciz,ozguvensizsiniz? Ünv okumak,başka şehirde yaşamak size hiç bir şey katmamis.Adam niye erkek arkadaşlarınızla baginizi koparttı hiç düşündünüz mü??? Sizin onlarla yatma ihtimalinize karşı, çünkü adamın zihniyeti bu .Erkekler kadınlarla arkadaş olmaz,kendide aynı kafada demekki.Siz de bunu, bu hakareti minnoş minnoş kabul etmiş,ben bilmem sevgilim bilir modunda cahil cahil takiliyorsunuz Hayatın merkezine bu tarz adamları koyarsanız ne arkadaş,ne istediğiniz gibi bir iş,ne istediğiniz hayatı yaşarsınız.Arada ayağınıza taktiği prangayi gevşetir o kadar .

X