çok zayıfım :((

hadicnmsnde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2015
10
0
26
Ben kendimi bildim bileli zayıfım bu konuyu fazla takmazdim ama o kadar cok söz edildiki her goren kilo al diye diye takıntılı oldum spora basladim ama 1 bucuk ay gidebildim sınavlarim yuzunden birakmak zorunda kaldim bi ilaç tavsiyeniz var mı yapabilcegim bisey bu durumdan artık cok sıkıldım boyun 1.65 kilom 41

Canım 178 boy 57 kilo bende çok zayıfım kilo almaya başladım bende okadar taktım ki bu sefer 60 a çıkacam :) eğer telefonun akıllı telefonsa telefonuna fatscreet Programını indir her gün 2500 kaloriyi geç yavaş yavaş almaya başlarsın bende 1 kilo aldım yavaş alıyorum ama zorluyor ben yiyemiyorum daha fazla. Sırf kalori artsın diye meyve suyu iciyorum yemeklerden ekstra bir Kaşık daha fazla koyuyorum ekmeği bir dilim daha yiyorum. Sırf o kalori zımbırtısına ulaşabilmek için. Seni kesinlikle yemeğe zorlar bu program. Birde fantomalt diye kalori tozu var ( protein değil ) onuda her gün iki kez iç. Sen yiyorsun sanıyorsun fakat kalori çantan çok dolmuyor. Bende bu program sayesinde öğrendim :) birlikte alırız inşallah kilolarımızı :)

Canım 178 boy 57 kilo bende çok zayıfım kilo almaya başladım bende okadar taktım ki bu sefer 60 a çıkacam :) eğer telefonun akıllı telefonsa telefonuna fatscreet Programını indir her gün 2500 kaloriyi geç yavaş yavaş almaya başlarsın bende 1 kilo aldım yavaş alıyorum ama zorluyor ben yiyemiyorum daha fazla. Sırf kalori artsın diye meyve suyu iciyorum yemeklerden ekstra bir Kaşık daha fazla koyuyorum ekmeği bir dilim daha yiyorum. Sırf o kalori zımbırtısına ulaşabilmek için. Seni kesinlikle yemeğe zorlar bu program. Birde fantomalt diye kalori tozu var ( protein değil ) onuda her gün iki kez iç. Sen yiyorsun sanıyorsun fakat kalori çantan çok dolmuyor. Bende bu program sayesinde öğrendim :) birlikte alırız inşallah kilolarımızı :)
Teşekkür ederim inşallah alırız o kalori tozu nerede bulabilirim

spor yaparken gerekli proteini almazsanız kaslarınız zarar görür üstünede daha zayıf görünürsünüz ... ayrıca protein tozu ve karbonhidrat içerikli tozlar ilaç değildir .. kilonuza göre alırsınız .. fazlası diğer besinler gibi fazla yerseniz zarar verir

Teşekkür ederim inşallah alırız o kalori tozu nerede bulabilirim
Kalori yazmışım yanlış yazmışım yani karbonhidrat tozu :) eczanelerde var canım normal de küçük çocuklar için kullanılıyormuş. Meyve suyuna koy 200 ml meyve suyu kalorisi 108 kalori içine 5 ölçek fantomalt koy oda 95 kalori oldu sana hemen 203 kalori oldu günde 2 defa iç 406 kalori cepte internetten araştır bak eğer kafana yatarsa dene :)

X