çokmu uykuya düşkünüm ne ?!

tatlimseval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
120
0
39
kızlar benim merak ettiğim önemli bir konu var :kahve:
kadınlar bir kaç kere arka arka boşalabileciğini duymuşdum ama ben eşimle beraber oldukdan sonra yani ilk boşalmadan sonra o kadar bitkin düşüyorum ki hemen üstümü giyer giymez uykuya dalıyorum ben mi uykuya çok düşkünüm yoksa bu eylem normalmi sizde de oluyormu acaba ?? o kadar yorucu bir ön sevişmede yok yani hani diyimki tüm enerjimi orda harcıyorum oda yok şaşırdım kaldım vallahafisfisfis

ters tepki göstericek aşağlayıcı yorumlar yapıcak dalga geçicek arkadaşlar yorum hiiiiiiç yapmasın lütfen !! şimdiden teşekkürler :1hug:

sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

Yani???
Sorununuzu anlamadım..
Bir defa sevişmek,boşalmak size yeterli mi gelmiyor?:uhm:
Ama yeterli ki uykuya dalıyormuşsunuz..
Anlamadım ben bu işi??:nazar:

canim neden anormal olasin ki? zaten gun boyu yorgun oluyorsunuz. uyku saatinizde seks yapiorsunuz ve ilk orgasmdan sonra da agirlik cokuor ustunuze. sanirim siddetli orgasmlar yasiorsunuz. ondan kaynaklanabilir vucudunuzu birden gucsuz hissetmeniz. eger esiniz maca devam etmek istemiyorsa. ona da yetiyorsa sarilip uyuyun yani. illaki arka arkaya istemenize gerek yok. uyku da normal diye biliyorum ben...

kadınlar bir kaç kere arka arka boşalabileciğini duymuşdum ama ben eşimle beraber oldukdan sonra yani ilk boşalmadan sonra o kadar bitkin düşüyorum ki hemen üstümü giyer giymez uykuya dalıyorum ben mi uykuya çok düşkünüm yoksa bu eylem normalmi sizde de oluyormu acaba ?? o kadar yorucu bir ön sevişmede yok yani hani diyimki tüm enerjimi orda harcıyorum oda yok şaşırdım kaldım vallahafisfisfis

ters tepki göstericek aşağlayıcı yorumlar yapıcak dalga geçicek arkadaşlar yorum hiiiiiiç yapmasın lütfen !! şimdiden teşekkürler :1hug:

anlayamadım...
banyo yapmadanma uyuyosun...bak bu olmadı hiç...

Yani???
Sorununuzu anlamadım..
Bir defa sevişmek,boşalmak size yeterli mi gelmiyor?:uhm:
Ama yeterli ki uykuya dalıyormuşsunuz..
Anlamadım ben bu işi??:nazar:

Ben anladim galiba Laalisim:nazar:

Arkadasimiz bir defa beraber oluyor birdaha olmak istiyor ama kendinde o enerjigi bulamiyor hemen yorgun düsüyor ve uyuyor...CADIARZU

Bence bir sorun yok, birde gece gec vakite beraber oluyorsaniz gayet normal:kahve:

sorun yok canım niye olsun
önemli olan sayısı değil kalitesi bence
sana duyduğun zevk yetiyorsa tatlı bir uyku basıyordur ve mışıl mışıl uyuyorsundur
dert etme...

gayet normal bence
ama şu ters tepki gösterecek arkadaşlar yorum yapmasın kısmına hiç katılamadım
burası bir forum ve herkes aynı tepkiyi vermek zorunda ve durumunda değil
konu açarak bunları kabul etmiş sayılırsın

neden??? ne zararı var aceba?

vucuda zararlımı değilmi bilemem ama maneviyat olarak zararı çok bir kere müslümanlar abdest alarak uyumak zorundadırlar zaruret söz konusu değilse iş bittikten sonra hemen duş alıp abdestli uyumak iyidir.bizler ölümlü fani varlıklarız ne olacağımızı bilemeyiz abdest olayını erteleyip uyur ve bir daha uyanamayabilirsiniz buda bizim için hiç hoş bir durum olmaz
ölüm gibi bir gerçek varken temiz uyumak herzaman en iyisidir.
saygılar

vucuda zararlımı değilmi bilemem ama maneviyat olarak zararı çok bir kere müslümanlar abdest alarak uyumak zorundadırlar zaruret söz konusu değilse iş bittikten sonra hemen duş alıp abdestli uyumak iyidir.bizler ölümlü fani varlıklarız ne olacağımızı bilemeyiz abdest olayını erteleyip uyur ve bir daha uyanamayabilirsiniz buda bizim için hiç hoş bir durum olmaz
saygılar

sağol canım aydınlatığın için
bunları bizlerde elbet biliyoruz
ama her an ölümü düşünüp yaşarsak birçok şeyi yapmamak daha doğru olur belkide
herkesin hayatı kendine nasıl isterse öyle yaşar
ister hemen banyo yapar ister uyandıktan sonra yapar
neyse burası dini konuların yeri değil herşeyi oraya çekmemekte fayda var
gönülyarası arkadaş bu açıdanmı yazdı bilmiyorum ama konu çok farklı
ilişkiden sonra hemen uyumak caizmidir diye bi soru sorulmamış

saygılar

ya bu cinsellikteki konular ya bekarete bağlanacak yada dini bir konuya
açıklaman doğrdur hoştur ama konu ile ilgilimidir banyooo;bence değildir

ya bu cinsellikteki konular ya bekarete bağlanacak yada dini bir konuya
açıklaman doğrdur hoştur ama konu ile ilgilimidir banyooo;bence değildir

sen abdestini salondamı alıyorsun ?ya da teyemmüm mü yapıyorsun nedir tuhaf olan anlayamadım doğrusu.
konunun sahibi banyo yapmadan uyuyorum demiş bir başka arkadaşta aa olmadı demiş diğer bir arkadaşta neden ne sakıncası var demiş bende buna istinaden yazdım ve ayrıca dini bir açıklama yapıldığında neden bukadar rahatsızlık duyuluyor bende bunu anlamış değilim sonuçta burası açık bir platform ve hertürlü yorumada açık bir platform ve herkes dilediği gibi açıklama yorum yapabilir konuya dahil olabilir.

canim senin aciklama yapman deil de olmamis diyen arkadasin mesaji yanlis olmus. konu sahibi "arkadaslar ben seksten sonra dayanamiyorum banyo yapamiorum uyuya kaliyorum, nolcak boyle?" dememis ki...

dini aciklamalar deil, konunun zoraki dinle bagdastirilmasi can sikici olan.... boyle olunca asil sorunun onune geciyor bir sure sonra bambaska bir konu konusuluyor...

canım nekadarlık evlisinn?? hani dicem şu
düzene girer sonra ilk zmanlar öyle oluyo sorun edilcek bişi diil normal yani fazla yoğun yaşıyosundur :)

X