Bölgesel İncelme COLLİSTAR kullanan var mı??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Sera_izm

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
81
11
Kızlar selam,

Geçenlerde Collistar diye bir marka önerdiler.
Güvenemedim pek. Kullanan var mı ??
Sıkılaştırıcı, inceltici ve selülit içinmiş.
Cevaplarınızı bekliyorumm....

Ben rimellerini kullanıyorum oldukça iyi.Bildiğim kadarıyla da sağlam bir marka ama Türkiye' de çok tanınmıyorlar.

Göğüs toparlayıcı kremini kullanıyorum,çok memnun kaldım.Sıkılaştırıcısını da alacağım.Bu tarz ürünlerde başarılı buldum.

bende kullanmak istiyorum hem gobek hem gogus bolgem icin aslinda kpssden sonra agustos basinda umarim spora baslarim ve incelticiyi dusunuyorum o zaman cift etki yapabilir:KK43: faydasini gorenler olmus sanirim?

Göğüs toparlayıcısı ne kadar etkili acaba? Yani benimkiler biraz iri de, memnun kalabilir miyim?

İlk zamanlarda düzenli kullandım,bu aralar unutuyorum.Ama etkili olduğunu söyleyebilirim.İki çeşidi var,bana öneren bayan yanlış ürün önermiş.O yüzden düzenli kullanamadım.Benim de göğüslerim büyük ve malesef büyüten kremi vermiş bana.Gidip görüştüğümde birden büyütmez vs dedi ama içinde öyle yazmıyordu,dolgunlaştırır yazıyordu.Ben de çok kullanmadım açıkcası.Siz sorup öyle alın.

İlk zamanlarda düzenli kullandım,bu aralar unutuyorum.Ama etkili olduğunu söyleyebilirim.İki çeşidi var,bana öneren bayan yanlış ürün önermiş.O yüzden düzenli kullanamadım.Benim de göğüslerim büyük ve malesef büyüten kremi vermiş bana.Gidip görüştüğümde birden büyütmez vs dedi ama içinde öyle yazmıyordu,dolgunlaştırır yazıyordu.Ben de çok kullanmadım açıkcası.Siz sorup öyle alın.

Teşekkür ederim :)

Ben de satış elemanının tavsiyesi ile göz altı kremi "eye contour perfection cream " ve cilt için "biorevitalizing face cream" aldım. İlk kez kullanıyorum bu markayı. Henüz alalı 1 hafta kadar oldu. Göz altı kremi göz kapaklarında sıkılık vaadediyor. Açıkçası beklemiyordum yani daha 1 hafta oldu ama göz altlarım da göz kapaklarım da daha derli toplu görünmeye başladı, sanki sıkılaştırıyor gibi. En güzel yanı ürün hafif bir mavi renkte ve sürer sürmez göz altlarım aydınlanıyor ve bu aydınlık birkaç saat süreyle kalıyor. Benim morluk sorunum yok o yüzden göz altı rengi koyu olanlarda nasıl durur bilemiyorum. Çizgi bakımı şimdilik standart çok değişiklik yok ama aydınlanttığı için o bölge tazecik görünüyor hatta göz altı kapatıcımı bile çok sürmemeye başladım.

Kremine gelince iyi nemlendiriyor, paketle bir masaj aleti geliyor onu çok sevdim, yüze hemen kan dolaşımı yaptırıyor, yorgun görünüme iyi geliyor. Benim cildim hem hassas hem çok kuru, epey nemini koruyor krem. Şimdilik sevdim. Fiyatları da muadillerine göre ucuz.

X