Çook silik ikinci çizgi

Ne güzel bunları hissetmek değil mi? Ben de çok çok mutluyum. Sizlerle paylaşmak da çok daha artırıyor mutluluğumu. Biraz da kaygı var tabi.. aksi bir durum yaşamayız umarım. Salı günü dr.dan sonra heber ver canim :)
Harika bişe hissettiğim en özel duygu... Evet paylaşmak herkese söylemek istiyor insan gerçekten tamam cnm haber vereceğşm. Sen ne yaptın kontrole gittin

Harika bişe hissettiğim en özel duygu... Evet paylaşmak herkese söylemek istiyor insan gerçekten tamam cnm haber vereceğşm. Sen ne yaptın kontrole gittin
Belirtilerin ne canisi gözün aydın sağlıkla al kucağına insalah canm nekadarlik hamilesin peki

Şimdi kızlar hamilelikte karniniz sürekli çarpıyor mu yani sanki kalp gibi uzandiniz zaman kut kut oluyomu yani normal mi
Yani bence normal, arkadaşın dediği gibi benim de gebelikten önce de vardı. Bekarken de. Belki gebelikle birlikte biraz daha belirginleşmiştir.

Kızlar gün gün idrar testlerim böyle gelişti ve doktora gittik hcg değer yükselişi gayet güzel salı günü kesesini göreceğiz inşallah demekki neymiş o cooookk silik çizgi gevelik var demekmiş kızlar.. ama ben hiç bir belirti yaşamadım herşey aynı adet gibi. Bir tek dikkatimi çeken en belirgin şey idrarımdaki beyaz tortulardı. Sizlerş sevşyorum gebe miyim dşye heyecanla beklemek zor bişe biliyorum yaşadım gördüm. Rabbim herkese nasip etsşn bu muhteşem dduyguyu.. danışmak isteyenlere cevap vermek için elimden gelenş yaparım haa bide hayatımda değişen tek sey sey s stres olmasıydı
Canım beta hcg değerlerin nasildi?

Kızlar gün gün idrar testlerim böyle gelişti ve doktora gittik hcg değer yükselişi gayet güzel salı günü kesesini göreceğiz inşallah demekki neymiş o cooookk silik çizgi gevelik var demekmiş kızlar.. ama ben hiç bir belirti yaşamadım herşey aynı adet gibi. Bir tek dikkatimi çeken en belirgin şey idrarımdaki beyaz tortulardı. Sizlerş sevşyorum gebe miyim dşye heyecanla beklemek zor bişe biliyorum yaşadım gördüm. Rabbim herkese nasip etsşn bu muhteşem dduyguyu.. danışmak isteyenlere cevap vermek için elimden gelenş yaparım haa bide hayatımda değişen tek sey sey s stres olmasıydı
Mrb oncelikle hayirli olsun saglikla kucagina alirsn bebegini insallah canm.. bsyi merak edyrm suan kac haftaliksn yerlesme kanamasi veya lekelenme akinti falan oldu mu

20180716_174109.jpg
20180716_174109.jpg
Bi bakarmisnz kizlarrrr

Merhabaa zor gşdidyo canım benim düşğk yehlikem vardı ya geçti denemez cünkğ en ufak iş yapsam hemen belim karnım ağrıyor
Kalp atışınızı severim sizin bizde 6. Haftaya girince duyduk. Siz kaçtasınıx? Bide nide bulantısı tiksşnme var bende bişe yiyemyrm sadece tuzlu seyler kuru seyler makarna pilav vs sizde nasıl

Merhabaa zor gşdidyo canım benim düşğk yehlikem vardı ya geçti denemez cünkğ en ufak iş yapsam hemen belim karnım ağrıyor
Canım inşallah bir aksilik çıkmaz ve sağlıkla alırsın bebeğini kucağına.. hepimiz için diliyorum bunu. Kendini yorma sakın. Hicbir şey senden bebeğinden önemli değil sonuçta..

X