Çook silik ikinci çizgi

Kalp atışınızı severim sizin bizde 6. Haftaya girince duyduk. Siz kaçtasınıx? Bide nide bulantısı tiksşnme var bende bişe yiyemyrm sadece tuzlu seyler kuru seyler makarna pilav vs sizde nasıl
Canım 7+2 olduk biz. Uzun süre ac kalırsam midem bulanıyor. Haliyle sabahları bulantım oluyor. Benimki daha çok tiksinme gibi Ama. Hicbir şey yiyesim gelmiyor özellikle et ürünleri... evet tuzlu ve eksi tercihim benim de :)) yani bebisin :))

image.jpg
Arkadaşlar adetim 3 gün gecikti hafif pembe akıntım oluyo bazen kesiliyo bugun test yaptm 1 saat sonra flan ikinci çizgi silik tekrar yapmalı mıyım ?

Eki Görüntüle 2175910 Arkadaşlar adetim 3 gün gecikti hafif pembe akıntım oluyo bazen kesiliyo bugun test yaptm 1 saat sonra flan ikinci çizgi silik tekrar yapmalı mıyım ?
1 saat sonra çıkanlar gecersizdir.1 2 dakika icinde belirdiyse cizgi gebelik var demektir.ama muhtemelen hamilesiniz.ilk 2 dakikada cok silik oldugu icin görememiş olabilirsiniz.durdukca o cizgi daha da netlesiyor çünkü.hayirli olsun

Eki Görüntüle 2175910 Arkadaşlar adetim 3 gün gecikti hafif pembe akıntım oluyo bazen kesiliyo bugun test yaptm 1 saat sonra flan ikinci çizgi silik tekrar yapmalı mıyım ?
Benim ilk testim de sizinki gibiydi. 7 haftalik hamileyim. Yerinizde olsam yarın tekrarlayıp koyulaşma var mı bakarım ve az da olsa koyulaşma varsa beta hcg yaptırırım. Hayirlisi olsun:)

Canım 7+2 olduk biz. Uzun süre ac kalırsam midem bulanıyor. Haliyle sabahları bulantım oluyor. Benimki daha çok tiksinme gibi Ama. Hicbir şey yiyesim gelmiyor özellikle et ürünleri... evet tuzlu ve eksi tercihim benim de :)) yani bebisin :))
Günğmüz bile aynı canım bugünde aşırı şişkinlik vardı karnımda gören en az 4 aylık gibi olmulssun dedi .ama çok rahatsız etti karnım bugün yırtılacak sandım ödem oluşutçyor napsam bilemedim bakalım eksi tuzlu yersen kızın olur derler ama ben erkek hissediyrum sen?

Günğmüz bile aynı canım bugünde aşırı şişkinlik vardı karnımda gören en az 4 aylık gibi olmulssun dedi .ama çok rahatsız etti karnım bugün yırtılacak sandım ödem oluşutçyor napsam bilemedim bakalım eksi tuzlu yersen kızın olur derler ama ben erkek hissediyrum sen?
Bende de var o şişkinlik ya bende aynı şekilde pek bişey yiyemiyorum bir hafta 10 gündür ama aşırı şişkinlik var nedendir acaba

İnternetten araştırdığıma göre progesteron mudur nedir o arttığı için olabiliyormuş canım ama zorşadı beni bilhassa bugün
Beni de yaklaşık bir haftadır zorluyor. Gece bulantıya uyanıp kustuğum oldu. İnşallah en kısa sürede geçer canım. Kese etrafında kanama da var benim. Progestan kullanıyorum

Bende de karın cıktı gazdan. Aynen karnım var resmen. Iner o diyorlar. Kız hissediyorum canim :)) sağlıklı olsun tabi önce ama bence kız :))

Beni de yaklaşık bir haftadır zorluyor. Gece bulantıya uyanıp kustuğum oldu. İnşallah en kısa sürede geçer canım. Kese etrafında kanama da var benim. Progestan kullanıyorum
Ayy aman dşkkat et canım Allah esşrgesşn şifa versin senşn kaç haftalıktı belki daha önce sordum bilmyrm ama bu kadınlar kulubü biraz karmaşık geliyor bilmyrm sordum mu sormadımmı

Benimde 5+2 şuan. Ilk öğrendiğimde HCG 155 cıktı sonra doktora gittim bakti rahim hazırlanmaya başlamış kalınlaşmış bayağı dedi tekrar HCG istemedi. Bu salı USG ile bakıcaz kese göremezsek isteriz dedi umarim görürüz kızlar. Bende bulantı yok şimdilik yoğun bir akıntı, sık idrara çıkma ve gaz var karnım inanılmaz şişiyor ‍♀️

Ay hadi bakalım hissettiğimiz gibi çıkarsa mutlaka birbirmize ulaşalım
Tabi canim hemen haber veririm sana :))
Benimde 5+2 şuan. Ilk öğrendiğimde HCG 155 cıktı sonra doktora gittim bakti rahim hazırlanmaya başlamış kalınlaşmış bayağı dedi tekrar HCG istemedi. Bu salı USG ile bakıcaz kese göremezsek isteriz dedi umarim görürüz kızlar. Bende bulantı yok şimdilik yoğun bir akıntı, sık idrara çıkma ve gaz var karnım inanılmaz şişiyor ‍♀️
Canım hayırlı olsun :) umarım sorun çıkmaz ve görüsüsün keseyi :)

X