Gebeliğe Hazırlık Çörek otu bal kürüyle hamile kalınır mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bal çörek otu mu yoksa clife mıı

İncir kürü prolaktin hormonunun yükseltiyor herkese iyi gelmez bn kullandım bnm prolaktinim tavan yaptı iki ay ilaç tedavisi gördüm o hormonu indirmek için
Bend aynı seyi söyledim doktoruma prolaktini yükseltiyormus o yüzden kullanmadım dedim herkeste aynı etki olmuyor dedi o kurden de çok memnun kalanlar var önemli olan kendi vücudunu tanımak

Belkide rahmini temizlenmiştir. Ilk kullandigim ay 1 hafta kadar adetim gecikti 2. ayda da hamile olduğumu öğrendim
Merhaba, tahmini temizleme adet miktarının yoğunluğu mu oluyor? Rengi ca farklı mı normal rutin görülen kandan?

Bend aynı seyi söyledim doktoruma prolaktini yükseltiyormus o yüzden kullanmadım dedim herkeste aynı etki olmuyor dedi o kurden de çok memnun kalanlar var önemli olan kendi vücudunu tanımak
Prolaktin yüksekliğinde belirtiler ne oluyor vücudda hissedilen? Test yapmadan anlaşılabilir böylelikle yaşamışsınız bilirsiniz.
Bende incir kürü yaptım sonuç alamadım.
Belki bende de aynı etkiyi yapmıştır diye soruyorum.

Herhangi bir belirtisi olmuyor tahlile anlaşılıyor

Hormon için kan testinde yüksek çıkmıştı yoksa bende bilmiyordum

Bende öyle birşey olmadığı için bilmiyorum ne desem yalan olur
"Belkide rahmini temizlenmiştir. Ilk kullandigim ay 1 hafta kadar adetim gecikti 2. ayda da hamile olduğumu öğrendim"
Demişsin ya ona isnaden sormuştum.

"Belki" diye belirtmişim tahminde bulunmuşum
Benim benzer bi durum olunca içselleştirdim. Yoğun idi adetim.
Rabbim her hak edeni evladına kavuştursun.
Önceden her isteyeni derdim, ne anneler görünce, şahit olunca artık diyemiyorum öyle.

Benim benzer bi durum olunca içselleştirdim. Yoğun idi adetim.
Rabbim her hak edeni evladına kavuştursun.
Önceden her isteyeni derdim, ne anneler görünce, şahit olunca artık diyemiyorum öyle.
Çok haklısın rabbim bu yolda kimsenin kucağını boş bırakmasın ben daha çok başındayım ama çok korkularım var ona birşey olmasın diye dua ediyorum sürekli birde kucağıma alıp kokusunu içime çeksem..

Ay canım benim, Allah tamamına erdirsin. Iyi düşünelim iyi olsun inş.
Daha önce üzücü bir durum olmadı di mi şu anki endişen için?

Ay canım benim, Allah tamamına erdirsin. Iyi düşünelim iyi olsun inş.
Daha önce üzücü bir durum olmadı di mi şu anki endişen için?
Amin Allah razi olsun hayir olmadı ilk bebeğim çok uğraştım çok bekledim o yüzden bu telaşım birde mide bulantisi 4 gun yasadim gecti acaba birşey mi oldu belirtiler kayboldu diye endişe ediyorum kontrolüm 2 gün sonra

Canım benim ya, hamilelik psikolojisi, iyi olacak inş kalbini ferah tut.
Yoo bulantı herkesde olmuyor ve olanda bile zamanla bitebiliyor onu dert etme sen.

Uzun süre olmadı mı, tedavi vs. mi oldu uğraştım demişsin?

Canım benim ya, hamilelik psikolojisi, iyi olacak inş kalbini ferah tut.
Yoo bulantı herkesde olmuyor ve olanda bile zamanla bitebiliyor onu dert etme sen.

Uzun süre olmadı mı, tedavi vs. mi oldu uğraştım demişsin?
Inşallah dediğin gibidir güzel olur her şey. Pko var diye 6 ay ilaç iğne tedavisi gördüm 1.5 senedir istiyorduk çok şükür nasip oldu insallah sağlıkla gelir

Inşallah dediğin gibidir güzel olur her şey. Pko var diye 6 ay ilaç iğne tedavisi gördüm 1.5 senedir istiyorduk çok şükür nasip oldu insallah sağlıkla gelir
Aynen hamd olsun ki olmuş, sağlıkla ilerler inş bundan sonrada yer gök dua üzerine, kalbini ferah tut taze anne:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…