Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çörek otu yağı kullananlar buraya ;)

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
kızlar çörek otu yağını 1 haftadır kullanıyorum çok hafif bi dolgunluk war ama bırakmıcam dewam edicem... kullananlar da yazsın buraya we ssonuç alanlar yerimseniben

ben 1 kutuyu bitirmiştim ve 2 cm büyüme oldu sonrasında braz dolgunluğu gittti ama küçülmedi. bunun yanında kilo da almıştım biraz. şu sıcaklar bir geçsn yne başlycam masajlara yağlara :)

inşallah kızlar yaaa bende inaniyorum ki olucak bu iş.. iş birazda inanmakta :KK66:opuyorumnanaktan

ben 1 kutuyu bitirmiştim ve 2 cm büyüme oldu sonrasında braz dolgunluğu gittti ama küçülmedi. bunun yanında kilo da almıştım biraz. şu sıcaklar bir geçsn yne başlycam masajlara yağlara :)

ewet cnm bu sıcakta biraz zor oluyo :2:

nasıl yaa.. bilmiyorumkismile çörek otu yagı kullanınca memişler büyüyomu.. aman allahım kafamçokkarıştı kızlar cıddmısınız sız ya nasıl kullanıyorsunuz anlatsanıza bırazcık ..

nasıl yaa.. bilmiyorumkismile çörek otu yagı kullanınca memişler büyüyomu.. aman allahım kafamçokkarıştı kızlar cıddmısınız sız ya nasıl kullanıyorsunuz anlatsanıza bırazcık ..

akşamları yağ ile 10 dk masaj yap yeter:)

cnm sadece biraz çörek otu yağı ve güzel bi masaj :KK66:

ben de bir haftadır kullanıyorum, şimdilik ölçülerde bi değişiklik yok ama dolgunluk ve sertlik farkediliyor, ayrıca ablam tıp okuyor, ona anlattım, bi de sordum bu sertlik normal mi diye, o da kontrol etti normal dedi, korkulacak bir şey yok yani :teytey:
bir de söylemeden geçemicem, iki göğsünüze de eşit sürede ve miktarda masaj yaptığınıza emin olun, benim sol göğsümde daha fazla gelişme var çünkü, malum sağ elimi kullanmaya daha alışkınım kaydirigubbakcemile3

kızlar sadece inanın ve sabırla devam edin ben inanıyorm olucak bu iş :KK66: zemuszemus

kızlar, masajı tam olarak nasıl yapıyorsunuz?

burda hep saat yönü falan bişeyler diyorlar ama, ben kendi dilim döndüğünce anlatayım, sağ elinle sol göğsüne, sol elinle de sağ göğsüne yapacağın için yön karıştırmazsın zaten, yukarı doğru yuvarlak hareketlerle yapıyorum ben, her ikisi de içe doğru.. zemuszemus bak bu smileyin tersi gibi zemuszemus kaydirigubbakcemile3Yazılanlarla anlamak zor, deneyince kendine uygun bir yöntem bulursun zaten

burda hep saat yönü falan bişeyler diyorlar ama, ben kendi dilim döndüğünce anlatayım, sağ elinle sol göğsüne, sol elinle de sağ göğsüne yapacağın için yön karıştırmazsın zaten, yukarı doğru yuvarlak hareketlerle yapıyorum ben, her ikisi de içe doğru.. zemuszemus bak bu smileyin tersi gibi zemuszemus kaydirigubbakcemile3Yazılanlarla anlamak zor, deneyince kendine uygun bir yöntem bulursun zaten

smileylerle anlatmak da iyi fikir:) harikasın:)

kızlar masaj sonrasında sağ elinizi yumruk yapıp sol avucunuza birleştirip bastırın 10 a kadar sayın aynı şekilde diğer elinizle de yapın.. gün içerisinde aklınıza geldikçe tekrarlayın

kızlar masaj sonrasında sağ elinizi yumruk yapıp sol avucunuza birleştirip bastırın 10 a kadar sayın aynı şekilde diğer elinizle de yapın.. gün içerisinde aklınıza geldikçe tekrarlayın

Bu teknik, kasların güçlenmesi ve memişlerin daha dik durması için sanırım değil mi a.s sadece yağlara çaylara bırakmamak lazım

yeni basladım bu sıcakta kullanmak zor oluyor ama şişeyi bitirene kadar kullanmayı dusunuyorum. bazıları büyüttüğünü söylemiş benim gögüslerim yok denecek kadar küçükkkk :çok üzgünüm: umarım işe yarar.

kızlar avuc içlerini ellerinizin yönü birbirne ters gelecek sekılde birleştirip baskı uygulayın gogusler muthiş çalıştırıyor :)

Bu teknik, kasların güçlenmesi ve memişlerin daha dik durması için sanırım değil mi a.s sadece yağlara çaylara bırakmamak lazım

kesinlikle cnm bu teknik güzel bi yöntem her gün aklıma geldikçe yapıyorum bakalım sonuç ne olucak aklinialirimsmile

bende başladım bakalım masajdan sonra bi sertlik dolgunluk geliyor ama her nedense büyüyeceğine inanamıyorum ya senağlama ilk önce inanmam lazım ama deniyorum olmuyor ben bu yüzden evlenmemeyi bile düşünüyordum hala çıkamadım o psikolojiden :çok üzgünüm: :gitme:

bende başladım bakalım masajdan sonra bi sertlik dolgunluk geliyor ama her nedense büyüyeceğine inanamıyorum ya senağlama ilk önce inanmam lazım ama deniyorum olmuyor ben bu yüzden evlenmemeyi bile düşünüyordum hala çıkamadım o psikolojiden :çok üzgünüm: :gitme:

nden drek inanmayark başlysun ki ben bir beden büyüttüm sdce bu yağla

X