Gebeliğe Hazırlık Çörekotu-Bal-Tarçın Kürü Kullanımı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnanın ben de düzenli kullandım hep kaçar ay devam ettim. 1,5 yıldan fazla bir zamandır da folik asit kullanıyorum. Her türlü dikkat ediyorum her şeye.
Ben de aynı durumdayım 4 yıldır hiç gebe kalamadım hatta tüp bebek denedik tutmadı, doğal yolla olur hiçbir sorun yok diyorlar ama olmuyor. Bilmiyorum, bu kürleri uygulayıp sonuç alan çok kişi var.

Ben de aynı durumdayım 4 yıldır hiç gebe kalamadım hatta tüp bebek denedik tutmadı, doğal yolla olur hiçbir sorun yok diyorlar ama olmuyor. Bilmiyorum, bu kürleri

Ben de aynı durumdayım 4 yıldır hiç gebe kalamadım hatta tüp bebek denedik tutmadı, doğal yolla olur hiçbir sorun yok diyorlar ama olmuyor. Bilmiyorum, bu kürleri uygulayıp sonuç alan çok kişi var.
Geçen bir video seyrettim. Bana çok iyi geldi. Burada sorun oluyor mu bilmiyorum. Doktor ismi versem videoyu bu mesajları gören herkes izleyebilse.

Kadın Hastalıkları ,Doğum, Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Banu ÇİFTÇİ
YouTube videolarını ve IGTV videolarını takip ediyorum çok da yararlı buluyorum be hepinize tavsiye ediyorum. Hemen hemen her konuda yardımcı olmaya çalışıyor videolarıyla. Açıklanamayan infertilite gebe kalmada güçlükle ilgili yararlı bir videosu da var . İnstagram hesabından izledim ben . Psikolojik olarak çok rahatladım . Lütfen izleyin.

Alamadim maalesef ama hayırlısı bu ay tekrarlayarak başlıyacam. 15 tatlı kaşığı çörek otu 10 çay kaşığı tarçın 10 yemek kaşığı bal karıştır sabah akşam ac karnına ge yumutlama olana kadar olduktan sonra birak
Bende kullandım bu ay işte 11 gün bugün bıraktım yumurtlama zamanım olduğu için 😍 başka şeylerde yapıyorum tabi bakalım işe yaracak mı ama ilk defa bu kadar net yumurtam çatladığını gördüm hissettim ağrı akıntı felan 🙏🏻 Hayırlısı ile inşallah şifa olmultur

Merhaba canım benimde 4 yıl 7 aydır olmuyor yalnız değilsin ben tüp bebek yaptırdım ama hsg çekindim bide aşılama yaptırmıştım sonra ara verdim baya şimdi yeniden harekete geçtim bu ay süt maydanoz buharına oturdum bide bal çörekotu tarçın kürü yedim eşime de keçiboynuzu pekmezi yedirdim umarım şifa olur inşallah

Merhaba canım benimde 4 yıl 7 aydır olmuyor yalnız değilsin ben tüp bebek yaptırdım ama hsg çekindim bide aşılama yaptırmıştım sonra ara verdim baya şimdi yeniden harekete geçtim bu ay süt maydanoz buharına oturdum bide bal çörekotu tarçın kürü yedim eşime de keçiboynuzu pekmezi yedirdim umarım şifa olur inşallah
Yanlış yazmışım tüp bebek yaptırmadım dicektim 😂🤷🏼‍♀️

Hadi inşallah şifa olsun🤲🏻 Süt maydonoz buharına ben de oturmuştum, rahimdeki iltihap yada tıkanıklık için faydalı bir kür. Bal tarçın çörek otu kürü de bildiğim kadarıyla yumurta kalitemizi arttıyor, inşallah sana da bana da şifa olur🙏🏼

Hadi inşallah şifa olsun🤲🏻 Süt maydonoz buharına ben de oturmuştum, rahimdeki iltihap yada tıkanıklık için faydalı bir kür. Bal tarçın çörek otu kürü de bildiğim kadarıyla yumurta kalitemizi arttıyor, inşallah sana da bana da şifa olur🙏🏼
İnşallah canım dene bence sende şifa nerde bilinmez elinden geleni yapıp Allah’a teslim olmak lazım ki mucizeni göndersin sana hepimize inşallah 🙏🏻

Ben bir anlık gazla hemen kürü hazırladım . Denedim acı geldi baya yapamadım. Malzemeler de boşa gitti.😞
Neden yapamadın canım evet tadı acı biraz tuhaf oluyor insan ama zorla kendini miden bulanmıyorsa ben zorladım alıştım tadına sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı yedim hep

Kadın Hastalıkları ,Doğum, Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Banu ÇİFTÇİ
YouTube videolarını ve IGTV videolarını takip ediyorum çok da yararlı buluyorum be hepinize tavsiye ediyorum. Hemen hemen her konuda yardımcı olmaya çalışıyor videolarıyla. Açıklanamayan infertilite gebe kalmada güçlükle ilgili yararlı bir videosu da var . İnstagram hesabından izledim ben . Psikolojik olarak çok rahatladım . Lütfen izleyin.
Kesinlikle pskolojk oldugunu bende düşünüyorum bende 2 senedir ugrasıyorm güya hic bir sorun yok ama baskıdanmıdır nedir olmuyor sonra zaten kendini suclamaya baslıyorsun değişik şeyler.

Neden yapamadın canım evet tadı acı biraz tuhaf oluyor insan ama zorla kendini miden bulanmıyorsa ben zorladım alıştım tadına sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı yedim hep
Evet bilmiyorum yapamadım . Belki de artık yoruldum . Böyle bişeyler denedikçe umudu da artıyor insanın ve ayın sonundaki o stres tüm hayatınızı etkiliyor.

Kesinlikle pskolojk oldugunu bende düşünüyorum bende 2 senedir ugrasıyorm güya hic bir sorun yok ama baskıdanmıdır nedir olmuyor sonra zaten kendini suclamaya baslıyorsun değişik şeyler.
Evet . Stres - çevre baskısı ve bir çok şey ... Her ay yeni bir şey öğrenip onu denemek , yeniden umutlanmak ve sonunda negatifi görmek . Yeniden bir hüsran . Daha çok yıprandığımı hissediyorum bu yüzden . Belki de bir süre oluruna bıraksak düzelecek .

Evet bilmiyorum yapamadım . Belki de artık yoruldum . Böyle bişeyler denedikçe umudu da artıyor insanın ve ayın sonundaki o stres tüm hayatınızı etkiliyor.
Öyle ama yoruldum deyip kenara çekilmen vazgeçtiğin anlamına gelir pes etme elinden geleni yap gerisini yaradana yüce rabbim e bırak dua et başka çaremiz yok

Öyle ama yoruldum deyip kenara çekilmen vazgeçtiğin anlamına gelir pes etme elinden geleni yap gerisini yaradana yüce rabbim e bırak dua et başka çaremiz yok
Belki de haklı olabilirsiniz ama bir şeyin üstüne çok gidince olacaksa da olmuyor. Biraz akışına bırakmak lazım her şeyden önce kafamızın biraz rahat olması gerekiyor. Ben böyle düşünüyorum.🤷🏻‍♀️

X