Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Bende çörek otu yağını suan kullanmaya basladmm bakalm neler olacak:) kasınmaya basladı bileee=)))

arkadaşlar çörek otu yağı kullanmaya başladıktan sonra
göğüslerinizde ki tüylerde büyüme ve çoğalma gibi şeyelr oldumu

ben çörekotu ve susam yagı basladım (neden susam yagı cunkı mersının adını unutmustum :))
gece küç yedım masaj yaptım ınanın sabah azda olsa toparlamaya baslamsıtı. sabah yıne masajımı yapıp cıktım evden devammmmmmmmmmmm zemuszemus

bende oldu sanki :S anlamadım allahtan sarı sarı da belli olmuyor yada eskiden vardı ben farketmedim...gerçi ben mersin yagınıda karıstırmıstım ikisinden biri :S

ben çörekotu ve susam yagı basladım (neden susam yagı cunkı mersının adını unutmustum :))
gece küç yedım masaj yaptım ınanın sabah azda olsa toparlamaya baslamsıtı. sabah yıne masajımı yapıp cıktım evden devammmmmmmmmmmm zemuszemus

susam yağı mı sakınnnnn susam yagı kıllanma yaparrrrrrrrrrrr

çörek otu yağını yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.tüylerde büyüme vs hiçbişi olmadı.zaten kaşıntı sivilce vs bişide olmadı. ama haff bi dolgunluk oluştu o kadar zaman geçtikçe ne olucak merak ediyorum doğrusu

okuduğum yorumlar genelde iyi bende deniyim bakalım sonuç ne olucak:)))

HERKESE DOLGUN GÖGÜSLERİ OLMASINI DİLERİM:KK66:

Portakalla mersin almıştım 2 gün kullandım. Zannetmiyorum faydası olacağını, bıraktım ben. Arada buz masajı yapıyorum. O bile dolgunluk vermeye yetiyor. zemuszemus

cörek otu yagi gercekten faydasini gösteriyor mu?
ve gögüslerin tam olarak nerelerine sürülüyor? yani sade uclar mi yoksa biraz daha fazlasi mi?

günlerdir okuyorum yazılanları :bbo: ne yapacağımı şaşırdım valla.çörek otumu mersin yağımı şerbetçimi adaçayımı küç mü buzmu ? son olarak hepsini uygulama kararı aldım şu an kaydirigubbakcemile2 mersin ,çörekotu ,çilek yağlarıyla masaj yapıp küç ve adaçayıyla rezene içicem...bakalım sonuç ne olacak:lepi: inşallah işe yarar :Saruboceq: büyücekse büyüsün artık yaaa :kızgın:

günlerdir okuyorum yazılanları :bbo: ne yapacağımı şaşırdım valla.çörek otumu mersin yağımı şerbetçimi adaçayımı küç mü buzmu ? son olarak hepsini uygulama kararı aldım şu an kaydirigubbakcemile2 mersin ,çörekotu ,çilek yağlarıyla masaj yapıp küç ve adaçayıyla rezene içicem...bakalım sonuç ne olacak:lepi: inşallah işe yarar :Saruboceq: büyücekse büyüsün artık yaaa :kızgın:

sakın hepsini bir arada yapma sakın!....yara olur göğsünde...ben de öle hızlı etki olsun diye hepsini yapmıştım yara çıktı çok canımı yaktı..yavaş yavaş yap..adaçayıyla şerbetçi otunu kullan..ya da mersini sür sadece..mersin çok ama çok etkili karıştırmayın çok...üşeniceksen mersini kullan bi de buz masajı yap..arada hurma ye..bak nasıl büyüyolar...:KK66:

sakın hepsini bir arada yapma sakın!....yara olur göğsünde...ben de öle hızlı etki olsun diye hepsini yapmıştım yara çıktı çok canımı yaktı..yavaş yavaş yap..adaçayıyla şerbetçi otunu kullan..ya da mersini sür sadece..mersin çok ama çok etkili karıştırmayın çok...üşeniceksen mersini kullan bi de buz masajı yap..arada hurma ye..bak nasıl büyüyolar...:KK66:

cnm mersin yağının hangi markası daha iyi bazıları uçucu olup sürülmüyorumuş ben de alcam da hangisinden aliyim dedim

bende astım için oğlumun göğsüne sürüyorum e onundamı göğsü büyüycek :))))))))

sakın hepsini bir arada yapma sakın!....yara olur göğsünde...ben de öle hızlı etki olsun diye hepsini yapmıştım yara çıktı çok canımı yaktı..yavaş yavaş yap..adaçayıyla şerbetçi otunu kullan..ya da mersini sür sadece..mersin çok ama çok etkili karıştırmayın çok...üşeniceksen mersini kullan bi de buz masajı yap..arada hurma ye..bak nasıl büyüyolar...:KK66:[/QU
haklısın canım ya büyütecez derken her tarafı yara bere sarmasın bide onlarla uğraşmayalım sonra.mersin yağına başladım bu gün. bide rezeneyle adaçayı içmeyi planlıyorum..bakalım faydası olacakmı eyvahedigeldismile

cnm aldığın mersin yağının markası ne? bazıları uçucuymuş sürülmüyormuş öyle mi seninde yoksa yağ mı

kırıntı diye bir marka sürdüm valla bi güzel masaj yapa yapa ..bildiğimiz yağlar gibi..masaj yaparken bir güzel emdi cildim..uçmadı yanüüüü..içine birazda çilek yağı koydum sıkılaştırıcı özelliğinden dolayı..bakalım artık görcezkaydirigubbakcemile3

kırıntı diye bir marka sürdüm valla bi güzel masaj yapa yapa ..bildiğimiz yağlar gibi..masaj yaparken bir güzel emdi cildim..uçmadı yanüüüü..içine birazda çilek yağı koydum sıkılaştırıcı özelliğinden dolayı..bakalım artık görcezkaydirigubbakcemile3

tamam sağol tatlım ben de başlycam hepimize kolay gelsinnn :))

kaydirigubbakcemile3 Ben de ne yapacağımı karar verememiştim sonunda hiçbirini yapmama kararı aldım. kaydirigubbakcemile3 Arada bir buz yapıyorum en iyisi. yerimseniben

bende küç hiç işe yaramamıştı şimdi kremle masaj yapıyorum birde çörekotu yağı deneyim bakalım inşaallah faydasını görürüz

X