Corona oldum kozalak şurubu

Znpsrczeynep

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
756
349
44
Kizlar corona oldum ikigundur fenayim kozolak surubu aldim kullanan varmi icinizde etkisi nasil

Bu corona vucuda girince elinde kazma kurek orayi burayi kaziyo mayinlari doşuyo isi bikac gunde bitiyo nerde ne tahribat yapacaksa yapiyo elini kolunu sallaya sallaya hemde polis giremeyen mahalle gibi sonra da isi bitince geldigi gibi sinsice defolup gidiyo arkasinda biraktigi mayinlarda artik nezaman patlayacagi belli degil sekilde bekliyo allahim nasi bisey bu virus ya vucudda ama bisey yapamiyoruz ilacla falanda olduremiyoruz nie ilac yasak birakalim isini rahat rahat halletsin ah ah cigerim agriyo

Cok igrenc bi tadi var ma cigerlerimin agrisini ve goğsumun daralmasini o gecirdi bir sise bitirdim ben coronada sabah aksam ac karna icdim 2 yemek kasigi

Kozalak şurubu akciğerlere iyi geliyormuş. Biz covid olduğumuzda bir miktar bize göndermişti komşumuz. Ben de birkaç kere kaşıkladım ama değişik bir acılığı var. Daha da tüketmedim. Eğer hala ağrılarınız varsa şikayetlerinize göre kardiyoloji veya göğüs hastalıklarına randevu alın.

Bu corona vucuda girince elinde kazma kurek orayi burayi kaziyo mayinlari doşuyo isi bikac gunde bitiyo nerde ne tahribat yapacaksa yapiyo elini kolunu sallaya sallaya hemde polis giremeyen mahalle gibi sonra da isi bitince geldigi gibi sinsice defolup gidiyo arkasinda biraktigi mayinlarda artik nezaman patlayacagi belli degil sekilde bekliyo allahim nasi bisey bu virus ya vucudda ama bisey yapamiyoruz ilacla falanda olduremiyoruz nie ilac yasak birakalim isini rahat rahat halletsin ah ah cigerim agriyo
😔🙏

X