Coşkun Sabah intihar etmekten vazgeçti

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
'Eşimden ayrılırsam intiharı bile düşünürüm' diyen Coşkun Sabah fikrini değiştirdi ancak bir isteği var. Sabah: 'Eğer boşanırsam tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması' dedi.
Son güncelleme: 24 Haziran 2016 09:25
coskun.jpg

Geçtiğimiz aylarda eşi Ceyda Sabah'la boşanacakları yönünde haberler çıkınca Coşkun Sabah: 'Eşimden boşanırsam intiharı bile düşünürüm' açıklamasıyla dikkat çekmişti. Sanatçı daha sonra kendisinin yanlış anlaşıldığını, öyle demek istemediğini söylemişti. Sabah şimdi fikir değiştirdi. 'Güzel bir ailem ve çocukları var onlar için yaşamalıyım' dedi.
c43f97aeb1a4f52f53829d56d8bcf37c.jpg

Engelsiz Yaşam Vakfı, Türk Kızılayı ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen iftar yemeğinde üniversite gençlerine ve Down Sendromlu Çocuklar'a yardım eli uzandı. Suzan Kardeş-Coşkun Sabah düeti ise gecenin en renkli görüntüsüydü.
76f5d4dab55cc7850235c1816b93af59.jpg

TEK İSTEĞİ VAR
Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sabah'a son günlerde gündem olan eşi Ceyda Hanım'la boşanma davaları soruldu. Daha önce sözleriyle çıkış yapan Sabah bu kez daha sakindi. Ünlü şarkıcı Onlar boş düşüncelermiş. Oturdum kendi kendime düşündüm. Güzel bir ailem ve çocuklarım var. Onlar için yaşamalıyım. Eğer boşanırsam tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması. Çok anım var o evde" dedi. (mynet magazin)

Son düzenleme:
:rolleyes:komik......

Reklam mı yapmaya çalışıyorsun Coşkun Sabah,nedir bu saçmalamacalar.
Bırak güzel şarkılarla hatırlayalım, abuk subuk haberlerle değil

Bende ilk basta coskun dedigimiz Kadin sandim. Erkekmis. Peki bosanirsa elinden gidicekmide tum varlik, sart koymus?Zengin olan kendisimi yoksa karisimi zengindi?

X