çözüm bende ama ben ataga gecemiyorum kızlar yardım

binefeskahve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2018
702
3.448
İyi akşamlar kk üyeleri benim ilk msji hep forumu takip ediyordum ve icimde beni yiyip bitiren konu öyle bir hale geldi ki bende akil danısmak istiyorum kırıcı olmadan yorumlasirsak cok sevinirim.

Benim uzun zamandir uzak yerlerde sehirlerde yasasakta zamanla sevdigim ve sevildigim evlilige dönen bir iliskim oldu fakat bi turlu aksilikler pesimizi yakamizi birakmadi.
Sevdigim adamin önce kücücük diye basite indirgedigimiz ve önemsemedigimiz bir durumdan dolayı uzun süre hastanede yattı.o orda ben burda hesabi uzaktan uzaga bekledim sabrettim destek oldum gün geldi iyilesti cikti fakat zamaninda kendine dikkat etmedigi icin hep yanima gelmeye calistikca durumu daha kötü olup hastanelik oldu.ben tabi vicdanen kendimi sorumlu tuttum zamanla bana o hic kirmayan naif olan adam degisti sözlerini yuttum anlayısli oldum dahada üstüne düstum ama olmadi.

Bir gün en yakin kardes bildigim arkadasim ahretligim dedim cocukluk arkadasim bana olan öfkesini borcum olmadigi halde beni borvlu cikarmaya calisti.dedim ki hani biz anlasmadik mi benim yerime sen ödeyecektin zamaninda sana verdigim paralar yerine ama arkadasım ne yaptı adanayı basina gecirirm diye beni tehdid etti babam durur mu beni korudu. tabiki bu hanfendide benim sevgilimi sen ara bul faceden begeniden. at msj konus hakkimda at tut. beni zamaninda begenen isteyen ama klabul etmedigim erkekleri at ortaya sanki konusmusum görüsmüsüm gb. hemde ne alaka derdin benle benim iliskimden sanane.bizim beyfendi gururuna yediremedi sorun cikti ben agirligimi koydum ve bi muddet konusmadik.neyse bu özür diledi falan ama ben tepkiliyim sindiremedim sonra beyfendi ne olsa sürekli bi tepki ortaya bu konuyu atmalar tabi olaylar buyudu. Artik uyuzla minnos susrami kendini korur korudukca beyfendi agresiflesti. hem seviyorum diyo hem üzüyo. oylemi en son bu mesengeri kendi dondurdu kedsi acti. Bende gecmiş var ask var adim attim karsilik olarak insan gb konustum. bakti bana bi dedini yapmayınca kükremeler artik tastim. bitti bitti ne olsa bitti .... bende tamam bittti dedim engelledim msj geri actim. ooooo bu kafayı yemis oynatmis yedirememis kendi kendine kurmus. ben nette yokken bile bi laflar bi sözler kizlar güya ben onla bunla konusuyor okmusum baskasini buldum olmusum bulunca birakan olmusum hainlik eden arkadasim hakliymis dalanmis esmis yagmis ne laflar ne suclamalar....

Bide üstüne ne olsa begenirsiniz benim o begenmedigim istmedim cocuk sansima bu olaylar olurken tutup bana msj atmasin mi beni merak etmis. yahu merak edecekte tam zamanini buldun be arkadas .tel tamire gidince engel biliyorsunuz hersey siliniyp numara bende kayıtlı olmayınca haliyle msjını gördüm. Bugunde bana nasilsin falan unutmamis falan falan msj aramalar beni ailemi merak etmeler babamin ameliyat oldugunu biliyordu bi görseniz kafayı yiyecem...

Simdi benim sorun su en önemli benim bu insanla konusmam resmen kendimi ex sevdigim adama göre haksiz duruma düsürmez mi.. yani aen hakliydin ben ia cevirendim falan falan demis olmuypr muyum. Kendi kendimi yiyorum ister istemez. Yanlis anlasilmasin coxukla konustum falan yok ama o hala beni evliligi düsünüyo
Kızlar sohbetlesir dertlesirsek cok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinde biraz akil olsa hainlik yapacak kiz zamaninda yapmaz miydi o hasraneler de evde yatar ken zor anlarında kizlar nasil bana böle düsğnür bunu der kendime yediremiyorum.

Ne yalan söyleyeyım suan beni merak eden düsünen keske benim asil düsündügüm insan olsaydi .. kendide cok emek verdi ama leske bu ilişkiyi bu hale getirmeseydi .... kendi egosu yuzunden bu hele heldik.

Sizce böle davranmasindaki neden benim artik sesim cıkmasi degilmi kendine surekli amlayan alttan alan uyuzla minnosa cok alisöisti ve hep öle olmami bekledi... sizce tekrar esek gb döner demi söledigi sözler davranislardan sonra. Surekli bi bittilwr.

İyi akşamlar kk üyeleri benim ilk msji hep forumu takip ediyordum ve icimde beni yiyip bitiren konu öyle bir hale geldi ki bende akil danısmak istiyorum kırıcı olmadan yorumlasirsak cok sevinirim.

Benim uzun zamandir uzak yerlerde sehirlerde yasasakta zamanla sevdigim ve sevildigim evlilige dönen bir iliskim oldu fakat bi turlu aksilikler pesimizi yakamizi birakmadi
Sevdigim adamin önce kücücük diye basite indirgedigimiz ve önemsemedigimiz bir durumdan dolayı uzun süre hastanede jaldi yattı o orda ben burda hesabi uzaktan uzaga bekledim sabrettim destek oldum gün gekdi iyilesti cikti fakat zamanindakendine dikkat etmedigi icin hep yanima gelmeye calistikca durumu daha kötü olup hasranelik oldu ben tabi vicdanan kensimi sorumlu tuttum zamanla bana o hic kirmayan naif olan afam degisti yuttum anlayıslu oldum dahada üstüne düstum ama olmadi
Bir gün en yakin kardes bildigim arkadasim ahretligim dedim cocukluk arkadasim bana olan öfkesini borcum olmadigi halde beni borvlu cikarmaya calisti dedim ki hani biz anlasmadik mi benim terime sen ödeyecektin zamanşnda sana verdigim paralar yerine ama ne yaptı adanayı basina gecirirm diye tehdid etti babam durur mu beni korudu tabiki bu hanfendide benim sevgilimi sen ara bul faceden begeniden at msj konus hakkinda at tut beni zamaninda begenen isteyen ama klabul etmedigim wrkekleri at ortaya sanki konusmusum görüsmüsüm gb hemde ne alaka derdin benle benim iliskinden sanane bizim beyfendi gueuruna yediremedi sorun vikti ben agirligimi koydum be bi muddet konusmadik neyse bu özür diledi falan ama ben tepkiliyim sindiremedim sonra beyfendi ne olsa sürekli bi tepki ortaya bu konuyu atnakar tabi olaylar buyudu artik uyuzla minnos susrami kendini korur korudukca beyfendi agresifkesti hem seviyorum diyo hem üzüyo oylemi en son bu mesengeri kendi dondurdu kensi acti adim atti insan gb konustum bakti bana bi dedini yapmayınca kükremeler artik tastim bitti bitti ne olsa bitti ta nitti dedim engelledim msj geri actim ooooo bu kafayı yemis oynatmis yedirememis kendi kendine kurmua ben nette yokken bile bi laflar bi sözler kizlar güya ben onla bunla konusuyor okmusum baskasini buldum olmusum bulunca birakan olmusum hainlik eden arkadasim hakliymis dalanmis esmis yagmis ne laflar ne suclamalar....
Bide üstüne ne olsa begenirsiniz benim o begenmedigim istmediö cocuk sansima bu olaylar olurken tutup bana msj atmasin mi beni merak etmia yahu merak edecekte tam zamanini buldun be arkadas tel tamire gidince engel biliyorsunuz hersey siliniyp numara bende kayıtlı olmayınca jaliyle maj gördüm. Bugunde bana nasilsin falan unutmamis falan falan msj aramalar beni ailemi merak etmeler babamin ameliyat oldugunu biliyordu bi görseniz kafayı yoyecem...
Simdi benim sorun su en önemli benim bu insanla konusmam resmen kendimi ex sevdigim adama göre haksiz duruma düsürmez mi.. yani aen hakliydin ben ia cevirendim falan falan demis olmuypr muyum. Kendi kendimi yiyorum ister istemez. Yanlis anlasilmasin coxukla konustum falan yok ama o hala beni evliligi düsünüyo
Kızlar sohbetlesir dertlesirsek cok sevinirim

Okuyamadim. Okunmuyor. Noktalama isaretlerini yuttun mu bacim???

Ama neticede okuyunca ben anlayabiliriyorum ne demek iatedigimi. Nekadar noktalama isaretlerine taktıdıniz hani kisaltarak yazsam jelimeleri anlayacam.

X