Crınone jel

oz80

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
245
33
Arkadaşlar kusura bakmayın dün climera fort diye bir konu yazmıştım ama o kadar çok ilaç kullandım ki birbirine karıştırmışım çok özür diliyorum hepinizden, elimde bant değil jel var, crinone jel 1 kutu içinde 15 adet bulunmakta kullananlar bilir. İhtiyacı olan birileri varsa hemen kargo ile gönderebilirim, herhangi bir ücret talep etmiyorum. Satın aldığım eczaneye geri vermek istedim fakat çıkışı yapıldığı için yeniden girişini yapmıyorlarmış, yazık günah elimde kaldı en azından ihtiyacı olan bir arkadaş faydalansın istiyorum, az da değil 74 liraydı ben aldığımda jelin fiyatı şu an 50 küsürlere inmiş ama ne gereği var, aksi takdirde çöpe gidecek.

canım benim çok güzel düşünmüşsün eğer burdan ihtiyacı olan birini bulamazsan mahallendeki sağlık ocağına götür hatta kullanmadığın tüm ilaçları götürebilirsin.sağlık ocaklarında bu ilaçlar ihtiyacı olanlara dağıtılıyor.gerçi ben hastanede yatmıştım tüm kalan ilaçlarımı hastaneye bırakmıştım ama sağlık ocaklarındaki bu uygulamayı biliyorum herşey gönlünce olsun

oz80 cim konuyu açarken crinone jel diye açmışsın elimde crinone jel var isteyene ücretsiz vereyim yazsan daha iyi olur..çünkü verdiğini değil ilacı aradığını düşünür üyeler....

birde burada açtığın konuları 2 defa açıyorsun daha dikkatli olursan iyi olur... 2 kere açmak yasak canım...

sağolun arkadaşlar uyarılarınız için 2 kez açılmış evet haklısın ama açılmadı sandım o yüzden yeniden yazdım, sırf bu jelleri verebilmek için üye oldum buraya zaten, bu arada haklısın konu başlığını dediğin şekilde yapsam çok daha iyi olacağa benziyor, sağlık ocağı konusuna gelince çalıştığım için akşam saati açık bulabilme şansım çok zayıf, hem o şekilde sağlıklı yerlere ulaşacağından açıkçası pek de emin değilim.

X