Cuma Yarışması İle İlgili Genel Teşekkür

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.068
15 Mayıs 2007 tarihinde bir fikir atmıştım ortaya.. Bir araya gelelim, takımlar kuralım, yarışarak zayıflayalım, diye…

Cuma günleri tartılmaya dayanan yarışmamızın adını da “Cuma Yarışması” koymuştum.

Aradan 8 aya yakın süre geçti. Her hafta, aramıza katılan yeni yarışmacılarımız olurken, ayrılanlar da oldu bu sürede.. Ancak, biz ortalama olarak 100 kişi bir arada, zayıflama yolunda birbirimize destek vermeye devam ediyoruz.

Öncelikle; bu platformu kurmamız ve yürütmemizde bize destek veren, bir nevi bize arsa tahsis eden Kadınlar Kulübü yetkililerine ve yarışmanın ilk günlerinde katılım oranını yüksek olmasını sağlayan birçok moderatör arkadaşıma teşekkür ediyorum.

Ve elbette zayıflama yolunda çaba sarf eden/etmeye devam eden bütün Cuma Yarışması üyelerini tebrik ediyorum.

a.s.

Not : Nedir bu Cuma Yarışması diyenler lütfen tıklasın.

ben yarışmada bulunmasamda verdiğin emeğin farkındayım , ben sana teşekkür ediyorum a.s.

püskütüm bende verdigin emegin cok ama cok buyuk olduguna inanalardan biriyim:asigim:
eline emegine yuregine saglik hersey icin cok tesekkurler bende sizinle bu yolda yürüdum olmadi ayrildim ama sanirim yine gelicem alcakmisin beni:asigim:

Gülsemincim.. siyah kaplı defterime baktım hemen.. 30. etapta ayrılmışsın..
Aradan 6 hafta geçmiş. Özlemek ve özlenmek için bence yeterli süre.. :eek:

Ciddiysen özelden konuşalım.. Sana bi' kıyak yapabilirim yerimseniben

Gülsemincim.. siyah kaplı defterime baktım hemen.. 30. etapta ayrılmışsın..
Aradan 6 hafta geçmiş. Özlemek ve özlenmek için bence yeterli süre.. :eek:

Ciddiysen özelden konuşalım.. Sana bi' kıyak yapabilirim yerimseniben

tamam konusalim:dance::dance:
simdi dizi bakiyorum ben:asigim:
bitsin hemen ensendeyim :dance::dance::dance:
bende sizi cok ozledim yaa:asigim:

15 Mayıs 2007 tarihinde bir fikir atmıştım ortaya.. Bir araya gelelim, takımlar kuralım, yarışarak zayıflayalım, diye…

Cuma günleri tartılmaya dayanan yarışmamızın adını da “Cuma Yarışması” koymuştum.

Aradan 8 aya yakın süre geçti. Her hafta, aramıza katılan yeni yarışmacılarımız olurken, ayrılanlar da oldu bu sürede.. Ancak, biz ortalama olarak 100 kişi bir arada, zayıflama yolunda birbirimize destek vermeye devam ediyoruz.

Öncelikle; bu platformu kurmamız ve yürütmemizde bize destek veren, bir nevi bize arsa tahsis eden Kadınlar Kulübü yetkililerine ve yarışmanın ilk günlerinde katılım oranını yüksek olmasını sağlayan birçok moderatör arkadaşıma teşekkür ediyorum.

Ve elbette zayıflama yolunda çaba sarf eden/etmeye devam eden bütün Cuma Yarışması üyelerini tebrik ediyorum.

a.s.

Not : Nedir bu Cuma Yarışması diyenler lütfen tıklasın.

KOMUTANIM SENİ TANIDIĞIM İÇİN GERÇEKDEN ÇOK MUTLUYUM,

EMEĞİNE SAĞLIK SAYENDE BİRÇOK ARKADAŞIMIZ KİLO VERDİ VE YİNE SAYENDE ÇOK GÜÇLÜ DOSLUKLAR OLUŞTU.

BEN KENDİ GRUBUM ADINA KONUŞABİLİRİM.
BİR KAÇ KİŞİ DIŞINDA HEP AYNI ARKADAŞLARLA YARIŞIYORUZ YANİ GRUBUMDA FAZLA AYRILAN OLMADI. BEN YAKLAŞIK 5 GÜNDÜR KK YA GİREMEDİM (SAĞLIK PROBLEMLERİ)BÜTÜN GRUBUMDAKİ KIZLARIM BENİ TEKER TEKER ARADILAR ÇOK HOŞUMA GİTTİ GURUR DUYDUM KIZLARIMDAN

BU BÜYÜK AİLE SENİN SAYENDE TEŞEKKÜR EDERİM KOMUTANIMŞeniz

efenim bende huzurlarınızda kendisine teşküürrlerimi sunarım.. o olmasa ben hayatta 70 in altına inmezdim... büstünü yaptırıp kk nın girişine koymak lasım gelir...

bende emeklerinizden dolayı sizi ve takım liderlerini tebrik ve teşekkür ediyorum. birçok insan burda motive olup kilo veriyor sizleirn sayesinde... herşey için teşekkürler...

püsküt arkadasim bu yola ciktiginda bende zayiflama yolunda yavas yavas ilerleyen biriydim.ben sadece sizleri izlemekle yetindim.ben türk kadinlari ebatlarindan cikip afrika kadinlari ebatlarina dogru gectim yani :roflol: senin bu cabalarindan ötürü tebrik etmek istiyorum.arkadaslarla nasil ilgilendigini,nasil destek verdigini gördüm bu yolda ilerleyen tüm arkadaslara kolay gelsin.

püsküütüm iyi ki varsın sen olmasan bu yarışmayı başlatmasan Allah bana buraya gelmeyi yazmasaydı ben çoktaan 100 üzerine çıkmıştım yine ama şimdi 92 nerdeyse bitti ve hevesim azmim ilk gündeki gibi sağolŞeniz

püsküütüm asıl ben sana kocaman teşekkür ediyorum her zmaan her konuda desteğini göz ardı edemem .. yarışma fikrini öne sürdüğünden itibaren burdaydım ama önce cesaret edememiştim 93 kiloyum desem ayıp olur gibi gelmişti :eek: bende yarışmayı geriden takip etmeye karar verdim 88 e gelincede (88 sanki daha az bişey başardım sandım herhal :roflol:) hemen daldım içeriye gün geldi kaçamak yaptım utandım, gün geldi sorunlarımı paylaştım sizlerle .. 72 ye kadarda düştüm ama sonra tabi baskülün azizliği birde hayatın çelmesine takıldım 75 küsür oluverdim şimdilerde ve yarından itibaren yine etaba başlamak için son gaz koşmaya hazırım.. hepsinde payın çok büyük iyiki varsın Çok Özel ve çok Güzel püsküütüm a.s.

Ya-a şekerlerim... bi'tanelerim.. sayenizde sanal alem delisi oldum kaç aydır :roflol:

Güya ben size ve KK ya teşekkür etmek için açtım bu topiği.. Sizler eksik olmayın, topiğin içeriğini bana teşekkür etmeye çevirdiniz...

Ben duygularınızı biliyorum. Herkesin bilmesi gerekmiyor..

Hem burası bizim mahallemiz değil.. ayıp olur sonra, işgal etmeyelim :asigim:
(yerim sizi ben yerimmmmmmmmmmmm)

enn fazzla tatlı püsküütüme,

öncesinde hadinin topik'inde keyifli ve bir o kadar bilgilendirici yazılarıyla kopamadığım ve sonrasında ben de dahil olmak istiyorum bu yarışmaya dedirten püsküütüm ballı gözlemememeŞeniz vee cuma yarışması fikrini ortaya koyan değerli düşüncelerine..
tüm takım arkadaşlarımakaydirigubbakcemile5,
ve yarışmacı arkadaşlara:hooray:...

en fazla teşekkür nasılsa öyle..
en fazla sevgi nasılsa öyleee
en fazla ilgi nasılsa öyleeeeeee hepsinden bir buket yapıp gönderiyorum huzurlarınızdaaa.s.

cuma yarısması için o kadar cok emek veriyorsun kii püsküüütümm asıl biz sana cok tesekkür ederiz a.s.

X