Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimin yenilenmesine karar verdi

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Meclis Başkanı İsmet Yılmaz'ın görüşmesi sona erdi. Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimin yenilenmesine karar verdi' açıklaması yapıldı.
sondakika_720_400.gif

http://www.bugun.com.tr/gundem/secim-aciklamasi-haberi/1799403
http://www.bugun.com.tr/gundem/secim-aciklamasi-haberi/1799403#

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet Yılmaz ile istişare ederek, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 104. ve 116. maddelerinin kendisine verdiği yetkiye istinaden, Türkiye Büyük Millet Meclisi seçimlerinin yenilenmesine karar verdiği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Meclis Başkanı İsmet Yılmaz'ın görüşmesi sona erdi. Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimin yenilenmesine karar verdi' açıklaması yapıldı.
sondakika_720_400.gif

http://www.bugun.com.tr/gundem/secim-aciklamasi-haberi/1799403

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet Yılmaz ile istişare ederek, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 104. ve 116. maddelerinin kendisine verdiği yetkiye istinaden, Türkiye Büyük Millet Meclisi seçimlerinin yenilenmesine karar verdiği bildirildi.
Başka ne olacağıdı şaşırdık mı tabi ki hayır

Bu sefer kazanirlarsa secmen sandiga gitmesigi icin kazanirlar yoksa bir halt olmaz zaten 1 kasimin amacida bu tatilci sayisinin artip sandiga guden secmen sayisinin dusmesidir

Bu sefer kazanirlarsa secmen sandiga gitmesigi icin kazanirlar yoksa bir halt olmaz zaten 1 kasimin amacida bu tatilci sayisinin artip sandiga guden secmen sayisinin dusmesidir
1 Kasımda ne tatili var acaba?!...:KK57:
Lütfen şu Ak partiye çamur atacağım diye kendinizi bu kadar kasıp zorlamayın:confused:

sürekli itiraf da ediyorlar ama bazıları inanmak istemiyor,kraldan çok kralcı var çünkü:KK66:

Vallahi öylelerinin beyinlerinden ve insan olduklarından şüphe ediyorum.
Nasıl bir günah işledilerse algılama kıtlığı yaşıyorlar.
Yoksa hiçbir insan böylesine.. neyse işte cümlenin kalanını içimden tamamladım maksat ban yemeyip burdan mahrum kalmamak. Allah ıslah etsin diyorum.

Ben tüm masumiyetimle bir soru sormak istiyorum. Seçime kadar şehit haberi gelmiyordu. AKP'nin sayesindeymiş. Tamam. Seçimden sonra AKP tek başına hükümeti kuracak çoğunluğu elde edemedi ama ülkeyi hala AKP idare ediyor. Yerine ne bir koalisyon hükümeti geldi, ne de tek başına başka bir parti. Şimdi şehit haberleri geliyor. Bu kimin sayesinde? Tekrar seçimde AKP tek başına iktidar olursa ne değişecek de şehit haberleri kesilecek? Gerçekten merak ediyorum.

Ben tüm masumiyetimle bir soru sormak istiyorum. Seçime kadar şehit haberi gelmiyordu. AKP'nin sayesindeymiş. Tamam. Seçimden sonra AKP tek başına hükümeti kuracak çoğunluğu elde edemedi ama ülkeyi hala AKP idare ediyor. Yerine ne bir koalisyon hükümeti geldi, ne de tek başına başka bir parti. Şimdi şehit haberleri geliyor. Bu kimin sayesinde? Tekrar seçimde AKP tek başına iktidar olursa ne değişecek de şehit haberleri kesilecek? Gerçekten merak ediyorum.
sanki şu anda ülkeyi başka partiden biri yönetiyor.:KK51:

Vallahi bu terör olayları kendinden patlak vermedi herhalde.
Baktı ki hdp barajı geçti kendi oyu azaldı istediği olmadı kolları sıvadı!
Bu astığı afişte bunun kanıtı işte hala neden göremiyor millet anlamıyorum cidden.
CHP'ye görev bile veremedi korkusundan!
Başka bir partiyle anlaşırlar diye!
Herşey bu kadar açıkken nedir hala iyiye yorma isteği?
Onlar ne yaptı ki onlar masuuum zateeeen.

X