Gebeliğe Hazırlık Cyclo progynova kullananlar hamile kalan var mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bebek gelsin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
19
8
28
Adet düzensizliğimden dolayı doktorum cyclo progynova verdi 2 ay kullanmamı söyledi adetimin 2. Günü başladım. Bunu kullanıp hamile kalan var mı acaba

Adet düzensizliğimden dolayı doktorum cyclo progynova verdi 2 ay kullanmamı söyledi adetimin 2. Günü başladım. Bunu kullanıp hamile kalan var mı acaba
Merhaba canım
Dr um bana da adeti düzenlemek için verdi 2.ayımdayım. Dr bana adetin 5.gün başla dedi öyle yapıyorum. Aynı zaman da ovulasyon testi yapıyorum ama piki göremedim bu ay 5 6 gündür testim eşite yakın sen ovulasyon yapıyor musun? Nasıl ilerliyor ve ilaç bittikten kaç gün sonra adet oluyorsun?

Merhaba canım
Dr um bana da adeti düzenlemek için verdi 2.ayımdayım. Dr bana adetin 5.gün başla dedi öyle yapıyorum. Aynı zaman da ovulasyon testi yapıyorum ama piki göremedim bu ay 5 6 gündür testim eşite yakın sen ovulasyon yapıyor musun? Nasıl ilerliyor ve ilaç bittikten kaç gün sonra adet oluyorsun?
Merhaba canım 3 aydır adet düzensizliğim vardı doktorum 2 aylık verdi adetin ikinci günü başladım adetim bittikten sonra 5.günü yumurtlama gördüm ovulasyon testi kullanıyorum evet. 3 gün değerlendirdim. Yumurta tembelliği vardı sanırım ilacın etkisiyle gördüm yumurtlamayı. Ilaca 7 gün ara vermemi söyledi doktor. Bakalım inşallah hamile kalırız

Merhaba canım 3 aydır adet düzensizliğim vardı doktorum 2 aylık verdi adetin ikinci günü başladım adetim bittikten sonra 5.günü yumurtlama gördüm ovulasyon testi kullanıyorum evet. 3 gün değerlendirdim. Yumurta tembelliği vardı sanırım ilacın etkisiyle gördüm yumurtlamayı. Ilaca 7 gün ara vermemi söyledi doktor. Bakalım inşallah hamile kalırız
İlaç bitene kadar kullanmıyor musun canım anlayamadım 7 gün arayı ne zaman verdin? Bana hiç o tarz bişey demedi 🤔 peki testin ultra pik yaptı mı? Senin düzensizliğin nasıldı erken mi oluyorsun geç mi?

İlaç bitene kadar kullanmıyor musun canım anlayamadım 7 gün arayı ne zaman verdin? Bana hiç o tarz bişey demedi 🤔 peki testin ultra pik yaptı mı? Senin düzensizliğin nasıldı erken mi oluyorsun geç mi?
Ilac bittikten sonra yedi gün ara verdim. Geç oluyodum regliyi geçen ay 18 gün geçti ilacı adetim geldikten sonra başladım. Ilaci salı günü bitirdim 3 gün oldu eğer gebelik varsa 10 gün sonra belli olucak yoksa da şuanda hala adet olmadım. Yumurtlamayı da normal gördüm pik yapmadi önemli olan pik yapmasideğilmiş zaten canım yumurtlamayı görünce ve çatışmayı görmen önemli

Ilac bittikten sonra yedi gün ara verdim. Geç oluyodum regliyi geçen ay 18 gün geçti ilacı adetim geldikten sonra başladım. Ilaci salı günü bitirdim 3 gün oldu eğer gebelik varsa 10 gün sonra belli olucak yoksa da şuanda hala adet olmadım. Yumurtlamayı da normal gördüm pik yapmadi önemli olan pik yapmasideğilmiş zaten canım yumurtlamayı görünce ve çatışmayı görmen önemli
Instagramda bir bebegin günlüğü var onu takip etmeni tavsiye ederim. Ben ebru abla saywsinde bu bilgileri edindim

Canım testlerini benimle paylaşır mısın? Bu ay benim kafamı çok karıştırdı da acaba sende de durum aynı mı diye merak ediyorum. İnşallah bebiş tutunmuştur hayırlı haberler verirsin inşallah 🤲🏻👶🏻🤲🏻

Canım testlerini benimle paylaşır mısın? Bu ay benim kafamı çok karıştırdı da acaba sende de durum aynı mı diye merak ediyorum. İnşallah bebiş tutunmuştur hayırlı haberler verirsin inşallah 🤲🏻👶🏻🤲🏻
Dediğim sayfaya bak canım

Eklentiler

• IMG-20210531-WA0001.jpeg
    IMG-20210531-WA0001.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 74
O sayfayı biliyorum canım. Testlerini ordan mı alıyorsun? Kaçıncı gün koyulaştı senin? Benim ki hala koyu devam ediyor onu anlamadım ben bu ay hadi piki göremedim desem de neden koyu devam eder ki?
Testte 3. Gün gördüm kuzum. Evet ondn aldım. Eğer hala koyu goruyosan havuç ye yumurtaların çatlar kuzum.

kızlar merhaba cyclo progynova ilacı bittikten sonra adet olana kadar akıntınız geldi mi? bende ciddi bir akıntı var gebelik testi de yaptım negatif

kızlar merhaba cyclo progynova ilacı bittikten sonra adet olana kadar akıntınız geldi mi? bende ciddi bir akıntı var gebelik testi de yaptım negatif
Bana da doktoeum verdi 2 cm yumurta kistim olusmustu onun icin kullaniyorum ilacin etkisinden benimde akintim fazla oluyor peki ilaci bittikten kac gun sonra regl oluyorsunuz

Bende kurtajdan sonra kullandım hamile kalmadım zaten doktorum ilaç kullandığım hemen kürtaj sonrası dönem onermedi. İlaçtan mi kürtajdan mi bilemiyorum tâbi. Sadece sonraki ay 2yumurta çatladı normalde hiç olmazdı ilacın etkisi sanırım ama hamilelik oluşmadı

Geldi beyaz krem gibi bende gebe sandım kendimi hatta kullndiktan sonraki ay. İlaç bitti 3.gun adet oldum ve çok çok az geldi normalden

Merhaba aranıza yeni katıldım . Mart ayında düşük yaşadım 3 aylık. Tedavi istemesemde eşim denememi istedi. Aşılama yapıldı ve yumurtam boş çatladı yani döllenme olmadı. Doğum kontrl hapı kulıandm düşmedi . Bu ayda temmuzda regl oldm 21 i . Regln 2 ci günü gel dmeişdi gitdim. Cyclo progynova yazdı 2 kutu. O yumurtanın eski haline dönmesi için galiba çok anlamıyorum .1 kutu bitdikden sonra 7 gün ara vericem regl olmasam eğer o zaman test yap dedi. 11ci gunundeyim ilacin

X