Cylo-progynova

Filo

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
1.155
13
arkadaslar cylo-progynova kullanıp hamile kalan varmı acaba ve bunu kullandıktan sonra kac gün sonra adet oldunuz cevap verirseniz sevinirim:)a.s.

CANIM BAK BU İLACI KULLANAN ARKADAŞIN BİRİ HAMİLE KALDI ...

ama bende kullandım kalmadım:)))kısmet işi sanırım...

bırde ben 21 adet içtikden sonra 3 gün sonra adet oldum....yalnız bu ilac adettin 5. günü başlanıyor...ben adet olamadığğım için dr verdi bana....o yüzden 5 günüde eklersen güzel bir rakan çıkar:))

bbeklik bel ağrısı yaptmı?arkadaslar baska yokmu kullanan

evlendım ılk 6ay dogum kontrol hapı kullandım ve bebek ıstedıgım ıcın bıraktım sureklı adetlerım duzensızdı doktor 1seneyı doldurmadan tedavıye baslamadı cyclo progynova verdı yanı adet duzenleyıcı zaten dogum kontrol hapı gıbı kullanımı ınternet gorustugum bı doktor vardı ona sordum ve bebek ıstıyosam kullanmamam gerektıgını engelledıgını soledı 1ay kullandım bıraktım 2 3 ay daha gectı yıne doktora gıttım yıne aynı ılacı verdı sordum engellemez dedı ve kararsız kaldım nettekı doktorada guvenemıyodum ama yıne dayanamayıp sordum kesınlıkle kullanma dedı 2ay ıctım bıraktım 3 ay yanı ıcmedıgım ay hamıle kaldım her ınsanda belkı bır olmaz bılmıyorum kullanıp hamıle kalanda var yazmak ıstedım sana 1 sene sonunda bebegıme kavustum sonunda suan 36haftalık hamıleyım kk de daha once bu konuyu acan olmustu arastır ıstersen umarım en yakın zamanda hamıle kalırsın cnm

mehtapcım tesekkürler baska kullanan varmı arkadaslar....

canım bende kullandım 3 ay once ama hala kalamadım. okudugum kadarıyla bebek isteyenlere verilmiyomus ben bunu ogrnince doktorumu aramıstım oda koruma hapı degil kalabilirsin demişti ama bence kalınmıyor sahsi olarak buna karar verdim.

Merhaba Filo Bende Kullanmiştim Ama Hamile Kalmadim Ben Pek Etkili Bi Ilaç Değil Sanirim Sadece Adetleri Düzenliyor Ben 3 Ay Kullanmdim Hiçbir Işe Yaramadi Umarim Sana Yararli Olur Canim Ayrica Ilaç Bittikten Sonra 2 3 Gün Içindede Adet Oluyosun

arkadaslar çok tesekkür ederim engeç bittikten sonra kaç gün içinde hasta olmam gerekiyor en fazla üç gün içinde olmamı lazım:KK43:(((

hayır canım benım bazen 4gun bazende 5gunu adet oluyodum kısıden kısıye degısır 1 haftayı doldurmadan kesın oluyosun ama

kıslar ben aşılama oldum bu ilacı verdi doktorum ama sadece beyazlarını içmemi söyledi turuncuları diil .aşılama olduğum gün başladım yani

sefil cim benimd ehiç bir bilgim yok canm ALLAH inşallah kucaklarımızı boş bırakmz...

arkadsalar peki bir hafta içinde mutlaka hasta olmak gerekiyormu olunmazsa bir sorunmu olmuş oluyor ne dersiniz benm yarın 5. günüm bakalım:KK43:

bu hapla ben 3. günü olmuşdum ama 7 gün sonundada olanı duydum eğer olmazsan test yap..

bu ilaç yumurta oluşumunu engeliyor..fakat düzenli kullananlarda..ilk kullanımda veya ikincisinde yumurtlama olabileceğini okumuşdum internetde...hamilede olabilirsin..

bakalım bugün 5,günüm hala olmadım bakalım artık acaba bu ilacı kullanıp hamile olmayıp hasta olmayan varmı:?

canım bildiğim kadarıyla hamile kalına biliyor... ve 1 hafta içinde regli olmalısın....
eğer olmuyorsa dr gitmelisin...
tabi durum kişiden kişiye değişebiliyor... demişti dr...
rabbim hayırlısını versin inşallah...

aynı hapı doktor bu ay banada verdi 4 gün oldu içiyorum,adetimin 5.günü başladım
ara ara adet düzensizliklerim vardı.doktor bebek düşündüğüm için bu hapı verdiğini,eğer bebek düşünmeseydim doğum kontrol hapı verebileceğini söyledi.umarım hamile kalabilirm.doktor en geç 3 ay sonra hamile kalabılecegını umuyorum dedı,yenı basladım ıste bende yarısmacı arkadaslara basarılar dılerım:KK70:

X