Daha 4 aylık ewliyim:(

ilkduyansenol

kaça bölünebilirim
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
5.279
4.025
sana bir örnek karşı komşum aynı hataya düştü yani çocuk bekardı,içki içer, her akşam farklı bir kızla eve gelir giderdi.nişanlanıcağını duymuştumşaşırdımda .bir sabah baktım bizim mutfak camlarımız karşılıklı camı açmış kızı görünce şaşırdım.merhabalaştık.hayırdır falan dedim kıza biz evlendik dedi anladımki kaçmış.sonra 5 dk yanına gittim annesi kızı vermek istememiş nişanı at demiş bunlarda uçağa atlamışlar kaçmışlar.çocuk içkicinin tekiyidi.kızada içim acıdı nerden bilsin bunun böle olacağını oda balayında ilk dayağını yemiş herşeyini bana anlatırdı camdan konuşuyorduk.tabii şiddeti hiç bitmedi.sonra hamileyim galiba dedi,ikinci şoku yaşadım sakın dedim belki düzelir...abla dedi.düzelmez dedim ailesi ile de görüştürmüyor sudan çıkmış balık gibiydi hiçbiryeri bilmiyor dışarı çıkartmıyor.neyse birgün camdan baktım ışığım kapalı kızı mutfakta dövüyor üzerinde zıplıyor kız hamile,bağrıyor bu çocuk benden değil diye,yine içmiş şimdi çocuk oldu 3 yaşında taşındılar ama herzaman der ... abla seni dinlememekle çok hata ettim diye bu çocuğu yapmıycaktım ailemin yanına gidip işe girip çalışıcaktım der.hala daha çekiyor

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1165 gün geçti.

avensis

hayat arkadaşım eşimmm
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
376
0
can çıkar huy çıkmaz!!
babamın karsısına gelıp ne dıyecek dıyorsun??
babanın karsısına gelecek bır ınsan pişmanım uzgunum eşeklik bende okuzun ta kendısıyım dıyecek!!!
ama sen eve gerı dondugunde o eşek aslana donusup kukreyecek (kaba konustum ama kusura bakma)
hersey ortada o bundan sonrada degişmez sakın aldanma!!

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.682
yazdıklarım belki çok katı gelecek sana ama sakın sakın sakın eşine dönme

kaba kuvvet kullanmış sana karsı , sen daha çok küçüksün 23 yaş ne ki.

daha ne gördün ne yasadın . dönersen aynı şeyleri misli misli yapacaktır.

düzelmesi kısa süreli olacaktır.

evlendim boşandım diye düşünulür dersen sakın bu şekilde düşünme sakın hiçbirsey senın mutlu olmandan huzurlu olmandan önemli değil

böyle bir adamdan nasıl sağlıklı eş yuva olur nasıl cocuklar yetiştirebilirsin bir düşün

Gunicen

Ve aşk,eş anlamlı adınla!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
7.422
1.174
Seni daha beter dövsün,içsin,aşağılasın ve ilerde adam olamayan birini baba yapasın diye mi döneceksin arkadaşım?

Ummandabirkatre

🐞🐞
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
4.784
5.167
sen ailesi seni önemsemeyen kendi de önemsemeyen cinsellikte can yakan seni tartaklayan içen sızan seni sahipsiz bırakan baba evine götüren kapıya atan adamın burnunun sürtüleceğine inanıyor musun?ben inanmıyorum bide çocuk yapıp basını iyice belaya sokmadan ayrıl..annen de sen dayak yerken evden cıkma kızım demiş o daha bi ilginç..

minnie

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
8.451
8.032
sonuç ne oldu merak ettim doğrusu babası görüşeceğine göre ailecek zaten olumlu bir tavır içine girmişler konu sahibi arkadaşa tavsiyem o adama dönmemesi ama dönecek gibime geliyor bu durumda da tavrını kesin koyması gerekir ve de çocuk yapmaması allah kolaylık versin allah kocana vicdan versin

evreka_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2012
51
0
kardeşim sen delirdin mi ne ders vermesi ne babanla konuşması 23 yaşındasın 4 aylık evlisin senin bir kere başını okşamamış üstelik fiziksel cinsel tüm şiddetleri uygulamış, sakın bu adama karşı yumuşama .... yeni bir hayat kur elbet sana layık olanı seversin yine...

sulusevgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
321
17
sen nasıl olduda bu icki problemini cıkarken görmedin okul zamanında, hic mi alkol fazla kullandıgını görmedin. Yada asker dönüşü hemen mi evlendiniz.
Bu adamdan bir cacık olmaz, mutlak tedavi olması lazım, alkol alan adam herseyi yapar ve sucu alkole atar, sana zarar verse mahkeme aşırı alkollu oldugundan
cezasında indirime gider.

elalale

Ol der mi ki?ınsallah...
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
1.294
1.562
merhaba
çok gençsin be güzelim şunu söylemek istedim yazını okuyunca seni babanın evine götğrüp atan adam değildir mal almışta iadesini mi yapıyor hayvan ayrıca yeni bir evlilik adam bunlara cesaret ediyorda babanlar seni ona tekrar verirlerse bence kendini ve ailenide sorgulamanı tavsiye ederim
çok gensin tekmeyi bas gerçek aşk ve sevgi elbet seni bulacaktır:KK34:

kalimero79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2012
111
0
arkadasım evliliklerde bosanma surecinde karar verirken en onemli konu cocuktur
benim gibi cocugu olanların bosanırken cokk dusunmesi gerektigini dsunuyorum
ama cocugu olmayan ve senin yasadıklarını yasayanlara nacizane onerim bosanmaları yonundedir, kimseyi değiştiremezsin bu hayatta esinin de değişmesi cok cok zor

cankoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2011
128
2
Kesinlikle arkadaşların söylediklerine katılıyorum.sen onu affettiğin andan itibaren ona yüz vermiş olacaksın ve o daha fazlasını yapacak ayrıca sorun sadece seni dövmesi olsaydı belki affedebilinir.(ben affetmem de )ama dayak var cinsel saldırı var hakaret var alkol var yani iyi hiçbirşey yok ayrıca 4 aylıkken bunları yapan ilerde neler yapmazki Allah korusun sarhoş olduğunda seni öldürmeye bile kalkışabilir bu ihtimali asla unutma, gençsin tahsilin var kendine yeni bir hayat kurabilirsin.Emin ol ki kimse vazgeçilmez değildir affedersen ileri de keşke affetmeseydim dersin ama kendine yeni bir hayat kurmaya karar verirsen ileri de çok doğru karar almışım dersin.Hayat senin hayatın bunu güzelleştirmek de senin elinde karartmak da iyi düşün doğru karar ver kimsenin de değişmesini bekleme bir insan yedisin de ne ise yetmişinde de odur.Kaç kişi yorum yapmış bir tanesi bile yuvanı yıkma kurtar demiyor çünkü görünen köy kılavuz istemez sende duygularınla değil mantığınla düşün lütfen....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2898 gün geçti.

sanss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
64
1
bir erkek karısını evden nasıl kovar hemde daha ilk aylarda anlam veremiyorum.bunu birebir yaşamış biri olarak 5 aylık evliliğimi bitirme sebepleriminden biri de aynı senin yaşadıklarını yaşamamdır....ben bu ve bunu gibi sebeplerden ötürü ayrılığı tercih ettim... senin hikayen gibi daha balayından başlayan ve cicim ayları yaşamamız gerekirken kabusa dönen evliliğimden gelecekte bir hayır göremeyeceğimi bildiğim için ne çocuk düşündüm ne de kendimden ödün verip bu evliliği yürütmeyi düşündüm..... bana kalsa ben yuvamı yıkmazdım ama inan bu yaşadıkların sende derin yaralar bırakacak ve hiç bir şey eskisi gibi olmayacak..... ben kötü bir örneğim umarım sen iyi bir örnek olursun ve herşey düzelir..... allah yardımcın olsun

mutsuzSutlac

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2012
281
7
O kadar üzüldümki anlatamam suan annemin evindeyim ve bundan bi kac ay önce kavga sonucu mahkemeye düşüp kii bende daha yeni evliyim annemin evine gelmiştim... alkol vardı yine... birbirimize hakaretler ettik ve sabaha kadar ağlamıştım... baba evine dönmek zor bana cokda iyi davranmıslardı ama zordu... ertesi gün barıştık yine alkol alıyor ama haftada iki üç kez birlikte içiyoruz o gece cok dua etmiştim ama biz evliliğe alışamadığımız için kavga ediyorduk.

Allahıma sükürler olsun kii suan annemin evindeyim ama huzurluyum eşimle aramız iyi sorundan değil özlediğim için geldim...

Canım alkol alan adam ağzıyla içmeyen adam zordur cekilmez. hep hatırlamıyorum der, eziyet eder bence hemen ayrıl cünkü bu adam da bi umut ışıgı yok! ailene saygısı yok sana yaptıkları ortada! ne günlere kaldık ya ne umutlarla evleniyoruz su yasananlara bak seni anlıyorum ama bosanmakdan baska caren olsa keske yada benim yasadığım gibi değişse hersey seni anlasa adam olsa Allah yar ve yardımcın olsun!

gizemeceecrin

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
63
2
Ben bole bir adama sonmenı hiç istemem bu insanla barıssan 1hafta duzgun durur goz boyamamk için sonra sonuç gene aynı allah yardımcın olsun sevsende kalbıme taş basarım gururunu ayaklar altına alma bırak onun burnu dürtsun pişman olsun

DiorAddict

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2012
1.243
8
inan çok uzuldum, kesinlikle donmemelisin bogazini sIkmis ya psikopat daha ne yapsin...
hem içkiyi de birakmaz o, burnu ne kadar surterse surtsun degisecegini de dusunmuyorum senin o adamla mutlu olacagini da...
simdi boyle ise 4 yil sonra neler yapar tahmin bile etmek istemiyorum...
bence telefonunla msj at bogazimi sIktin, dovdun diye o da cevaplasin falan mahkemede kanit olarak kullanirsin, sahitlerini de ayarla bosan gitsin, en dogrusu bu gibi...
benim kuzenimde genç yasta evlendi 10 yillik sevgilisiyle ve onlar da en basindan çok problem yasadi simdi bosaniyorlar...
olmuyinca olmuyor zorlamanin alemi yok, sen de canini sokakta bulmadin, daha çok gençsin seni seven, sana deger veren seni çok mutlu edecek biri olur elbet...