Daha 4 aylık ewliyim:(

hunili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
15
0
Kızlar herkesin fikrini merak ediyorum tek başıma karar wermem gerekiyo biliorm ama kafam allak bullak :44:
Üniversitede aşık olup askerliğini beklediğim adamla 4 ay önce evlendim.Nişanlanma sürecimiz çok problemliydi ailesi ewime gelip biz bi düşünelim deip gittiler üzerinden 1 bucuk yıl gectikten snr nişanlandık.Bu sırada askerden geldi inanamazsınız dünyanın en kaba insanı olarak döndü.Söylediklerimi ciddiye almamalar ewlenirken ne istiosan yapıorm isteklerin bitmio demeler bi sürü gereksiz konu...Ailemi bırakar onun için küçük bi şehire yerleştim.Kabus aslında balayında başladı içtiğinde edebiyle oturuo die düşündüğüm adam içip içip sarhos hareketler yapmaya başladı.Biz daha balayındayken dövme isteği tutup ilk dövmesini yaptrdı.Ailesinin baş harflerini yaptırıp ben nerdeyim die sordugumda sen daha 10 günlük gelinsin bi dur bakalım diebildi bana ki ben ona hep derdimki gidelim birbrmzn adını yazdıralım.Bunuda yuttum balayı bitti ewimize döndük nerdeyse her aksam içen bi tip halini aldı.Beni gezdirmek bahanesyle dışarı cıkarıp 5 6 bira içen cinslerden ama onun acısından bakıldıgınnda ben karımı gezdirym oldu.Gittimiz düğünlerde 10 dakika yanımda olup arkadaslarını gördüünde içmek için çıkıodu.Bunun yanında işin cinsellik boyutuda korkunçlaşmaya başlamıstı can yakıcı ne warsa sölediim halde yapmaya dewam etti.Kardesim göğüs kanseri için tedawi görüyor bi haftalıgına annemle beraber yanıma geldiler hava deişikliği için o kadar kaba dawrandıki onların yanında bana yerin kaç kat dibindeydim hatrlamıorm.Bi elinde telefon deli gib ipoıker oynuo dier elinde viski aralıksız içio.Ewe gece 1 2 gibi gelio yada ewden çıkmadıgı zmanlar mutfakta içmeye dewam etti.Bir haftayı böle tükettik annemlerle beraber benmde bi kaç gün dönmemi istedi resmen git kafamı dinleyim dedi bende kafanı dinlemek istiosan cıkar gidersin dedim.Annemlerin gittii gün bu paşa hemen ewden cıktı gece 1 bucukta geldi.Gec geldii için bagrdım die kalk toparlan babanın ewine götrüorm seni dedi ilk önce direndim yatak odamn kapısını kırdı yumruk atıp kapıyı actıımda benden nefret ettiini hayatını mahvettiimi sıraladı.Bende dayanamadım babanı arıorm gelsin seni başımdan alsn dedm telefnmu almak için bileğimi büktü bogazımı sıktı uzun bi süre.Gercekten babamn ewine gelmek istememştim kardeşim için arkadasmı aramak için telefna baktım annemi aramısım o bogusma sırasında annem herseyi duymus ewinden cıkma kızım bırak o gitsin dei yalvarmıstı annem.Beni babamn kapısınn önüne getrip bıraktı 2 saatlik yol boyunca aralıksz konustu o benm için cok büyük bi şansms bidaha böle fırsatları nerde bulcakmsm falan hiçbirini dinlmedim.20 gündür babamn ewindeyim daha kayınpederim babmla konusmak için yeni gelio kaynanam kendiliğinden 1 kere aradı görümcemde tık yok :KK70: şimdi kuyrugunu sıkıstırıp dönmeye çalısıck ilk önce babamla konusucak babam snr benmle konusucak öle karar wermemi bekliolar ama ben burnunun sürtmesini istiorm yapamasın artık öle şeyler sizce ne yapmalıyım başından gördüm ayrılıyım mı demeliyim yoksa gercekten pişman edip(ki bunu nası yapıcagmı bilmiorm) ewime mi dönmeliyim.Ben daha 23 yaşındayım :KK25:

çok klasik olacak belki ama içki tüm kötülüklerin anasıdır
böyle içen bir adam her türlü pisliği yapar
yuva tabi ki önemli hemen vazgeçilmez ama böyle bir adamla da yuva olur mu bilmem:KK20:

ahh tatlım ne dönmesi darp varsa rapor al hemen ,dava aç

bununla yaşanır mı ?

senin ailenin en büyük hatası evinize gelip bir düşenelim diyen insanlara gelin vermesi seni ............

yahu sen genç bir kadınsın ,kendini neden ezdiriyorsun ,küçük düşürüyorsun ki böyle ,

senin eşin ve ailesinin ne üstünlüğü var senden .....

kendine değer ver lütfen ,onurunu ayaklar altına aldırma artık

burnu nasıl sürtülür bilmem ama ben korktum bu adamdan! dönme lütfen,ortada kurtarılacak bir yuva göremedim ben..bir gün daha beterini yapabilir.çünkü sarhoş geziyor adam..

Bazen cok özlüorm deli gibi aşıktım ben ona ama yaptıkları aklıma geldiinde nefret ediyorum ailesiyle hala facede sıkıntısız gibi yorumlaşabiliolar şaka gibi :KK1: darp raporu almak aklıma gelmedi o sinirle ama artık bnmde bi avukatım war sadece karar wermek o kadar zorki...

daha en başta ki tavizin hayatına mal olacak.

çok iyi düşün, mantıklı hareket et derim.

ilk başta şunu dicem eğer bir gaflete düşerde barışırsan sakın çocuk yapma!!!!

kocan geldiğinde sen çıkma karsına ilk önce baban konuşsun ama ağar konuşsun bütün yaşadıklarını babana anlat gerekirse üstü kapalı cinselliğe kadar.
babanda bunların hesabını tektek sorsun gitsin doktora alkol tedavisi olsun öyle gelsin babanın kapısına karısını istemeye.

sana bişey sorarsada kocan babam ne diyorsa o dersin. baban da "sen bi düzel,BİZ BİR DÜŞÜNELİM " desin...

sakın burnu sürtmeden gitme geri.gitsin tedavi olsun ve sakın ha sakın çocuk yapma! şehirden ev tutmasını ailenin yakınında oturmak istediğini söyle... Dövüyorsun birdaha olmıyacagını nerden bilebilirim de!

ve bu dünyada senden kıymetlisi yok bunu bil canım.

nasıl burnu sürtsün ona nasıl ders vereyimmi diyorsunuz.:KK19::KK19::KK19:
ne dersi kardeşim kurtulduğuna sevin sen.adamın sana yapmadığı kalmamış daha ne yapmasını bekliyorsun.

Son düzenleme:
Öyle bi duruma geldim ki ben mi abartıorm diorm artık o dövme meselesinde ben suclu oldum ailesini kabullenemiomusum ayrılmak konusunda gayet kararlıydım nie kafam karıstı bilmiorm delirsem mi yoksa bileklerimi kesip otursam mı diorm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

alkolikle evlilik olmaz kendini harcama şutla gitsin

tedavi olmadığı surece düzelmez tedavi de olmaz hiç bir alkolık ben hastayım demiyor.

birincisi delirmekde bileklerini kesmekte yok.zaten intihar ettin diyelim asıl mesele daha zordur.
sen zoru başarmışsın 4 ay dayanmışsın.bundan sonra babanın annenin yanında kal o adamıda bir an önce bırak.

çok seviyorum aşığım bırakmak istemiyorum diyorsan da şart koş Amateme yatsın tedavı olsun (uzun bir süre değil sadece 3 hafta yatması gerekiyor)

bi sene ayrı kalın iyice iyileştikten sonra dönersin içmeyeceğinden emin olup

ama aynı eve girdikten sonra o adam hayatta amateme yatmaz.onun için baştan şart koş

Evde elinde viski bardagı 'burjuva'yı oynuyor.
Sokakta serseriler gibi bira içiyor.
ZIKKIMIN KÖKÜNÜ İÇSİN.

Son düzenleme:
Alkol insanın içinde olmayan bir şeyi dışarı çıkarmaz. Alkol alıp şiddet uygulayan adam içmediğinde melek olmaz. Alkol zaten içinde olan şeylerin ortaya daha rahat çıkmasını sağlar. O nedenle eşinin kabalığının nedeni alkol, alkolü bırakırsa düzelir diye düşünme.

msjlarınzla bana ne kadar destek oldugunuzu bi bilseniz ....bakalım babamn karsısına gectiinde neler sölck

karar vermek boşanmak elbette zordur eminim.karar vermek hayatın her evresinde zor zaten..ama böyle bi adama duyduğunuz sevgide yakında bitecektir.hem sevgisiz hem huzursuz hem mutsuz olacaksınız..Bence boşanın ve yeni bir hayata başlayın..yok boşanmış olurum bilmemne die de düşünmeyin..anlatığınız adam evli kalınacak bir adam değil..daha çok gençsiniz, 4 ayda anladım en azından yıllarım heba olmadı deyin, böyle bir adamdan çocuğum olmadı ne mutlu deyin, daha 23 yaşındayım çok gencim ve herşeye yeniden başlayacak o kadar çok zamanım varki diyin, ne mutluki en azından dayak yemeden kurtuldum deyin...kaybettiklerinize üzülmeyin, daha fazla kaybınız olursa daha çok üzüleceksiniz zira..evet hayat bir seçim ama diğer yolun sonu yok gibi.yinede bu senin hayatın senin yolun senin seçimin..biz ne ddersek boş yaşaddıkların senin olduğu gibi yaşayacaklarında sana ait..hiçbirimiz senin yanında olmuycaz ne yaşarsan kendine yaşayacaksın...sadece kendine..

ayrılınca başta biraz zor olcak ama tüm hayatın boyunca nasıl katlanacaksın seni döven aşağılayan bir adama bunuda düşün lütfen.birde çocuk olursa tamamdır.çok çok iyi düşün cnm seviyorum aşığım bunları düşünme bence eminim senin sevgini hakedecek başkalarıda çıkar karşına daha çok gençsin.

ne burun sürtmesi canim yaa
def et basindan
canini sokakta mi buldun
bu evliligin bu adamin neyinden hayir bekliyorsun sen

:KK53::KK53::KK53:
Bu adamı özlediğine emin misin?:KK53:
Süründürmek mi istiyorsun?
Sesini bile duyamasın sen hiç muhattap olma kapına gelse bile çıkma önüne.
Sefasından değil sensizlikten içsin bundan sonra (sevgisi varsa tabi ben sanmıyorum):KK14:

Kızlar herkesin fikrini merak ediyorum tek başıma karar wermem gerekiyo biliorm ama kafam allak bullak :44:
Üniversitede aşık olup askerliğini beklediğim adamla 4 ay önce evlendim.Nişanlanma sürecimiz çok problemliydi ailesi ewime gelip biz bi düşünelim deip gittiler üzerinden 1 bucuk yıl gectikten snr nişanlandık.Bu sırada askerden geldi inanamazsınız dünyanın en kaba insanı olarak döndü.Söylediklerimi ciddiye almamalar ewlenirken ne istiosan yapıorm isteklerin bitmio demeler bi sürü gereksiz konu...Ailemi bırakar onun için küçük bi şehire yerleştim.Kabus aslında balayında başladı içtiğinde edebiyle oturuo die düşündüğüm adam içip içip sarhos hareketler yapmaya başladı.Biz daha balayındayken dövme isteği tutup ilk dövmesini yaptrdı.Ailesinin baş harflerini yaptırıp ben nerdeyim die sordugumda sen daha 10 günlük gelinsin bi dur bakalım diebildi bana ki ben ona hep derdimki gidelim birbrmzn adını yazdıralım.Bunuda yuttum balayı bitti ewimize döndük nerdeyse her aksam içen bi tip halini aldı.Beni gezdirmek bahanesyle dışarı cıkarıp 5 6 bira içen cinslerden ama onun acısından bakıldıgınnda ben karımı gezdirym oldu.Gittimiz düğünlerde 10 dakika yanımda olup arkadaslarını gördüünde içmek için çıkıodu.Bunun yanında işin cinsellik boyutuda korkunçlaşmaya başlamıstı can yakıcı ne warsa sölediim halde yapmaya dewam etti.Kardesim göğüs kanseri için tedawi görüyor bi haftalıgına annemle beraber yanıma geldiler hava deişikliği için o kadar kaba dawrandıki onların yanında bana yerin kaç kat dibindeydim hatrlamıorm.Bi elinde telefon deli gib ipoıker oynuo dier elinde viski aralıksız içio.Ewe gece 1 2 gibi gelio yada ewden çıkmadıgı zmanlar mutfakta içmeye dewam etti.Bir haftayı böle tükettik annemlerle beraber benmde bi kaç gün dönmemi istedi resmen git kafamı dinleyim dedi bende kafanı dinlemek istiosan cıkar gidersin dedim.Annemlerin gittii gün bu paşa hemen ewden cıktı gece 1 bucukta geldi.Gec geldii için bagrdım die kalk toparlan babanın ewine götrüorm seni dedi ilk önce direndim yatak odamn kapısını kırdı yumruk atıp kapıyı actıımda benden nefret ettiini hayatını mahvettiimi sıraladı.Bende dayanamadım babanı arıorm gelsin seni başımdan alsn dedm telefnmu almak için bileğimi büktü bogazımı sıktı uzun bi süre.Gercekten babamn ewine gelmek istememştim kardeşim için arkadasmı aramak için telefna baktım annemi aramısım o bogusma sırasında annem herseyi duymus ewinden cıkma kızım bırak o gitsin dei yalvarmıstı annem.Beni babamn kapısınn önüne getrip bıraktı 2 saatlik yol boyunca aralıksz konustu o benm için cok büyük bi şansms bidaha böle fırsatları nerde bulcakmsm falan hiçbirini dinlmedim.20 gündür babamn ewindeyim daha kayınpederim babmla konusmak için yeni gelio kaynanam kendiliğinden 1 kere aradı görümcemde tık yok :KK70: şimdi kuyrugunu sıkıstırıp dönmeye çalısıck ilk önce babamla konusucak babam snr benmle konusucak öle karar wermemi bekliolar ama ben burnunun sürtmesini istiorm yapamasın artık öle şeyler sizce ne yapmalıyım başından gördüm ayrılıyım mı demeliyim yoksa gercekten pişman edip(ki bunu nası yapıcagmı bilmiorm) ewime mi dönmeliyim.Ben daha 23 yaşındayım :KK25:

bu yazdiklarinin hepsi gercekmi allahim ne insanlar varrrrr

X