Daha 4 aylık ewliyim:(

senin yazdıklarını okumustum canım senınle hıc ılgısı yok en azından senın esınle aranda bır sevgı bagı vardı kızı kedı yavrusu gıbı almıs sebep yokken koymus kapıya resmen.

evet benımkı aılesıne düşkün onlar yuzunden tartıstık benım bogazımı sıktı saygı sınırını aştık ikimizde ama bizde sevgi var canım dedıgın gıbı ama buyuk konusmuyum allahada benı kendı elıyle goturse aıleme asla donmezdım askımdan ölsem bile ki kendım gıtsem bıle donmem ıcın cok mucadele etmesı lazım.kızın aılesının karsısında dustugu duruma bak:KK43: donerse akılları hep onda kalıcak allahım sen yardım et cıkar yolu goster şu pırıl pırıl genc arkadasımıza 23yasında daha gencecık hayatının enguzel yasları lutfen dogru karar vermesı ıcın sen yardımcı ol. dualarımız senınle:KK43::KK43:

evet benımkı aılesıne düşkün onlar yuzunden tartıstık benım bogazımı sıktı saygı sınırını aştık ikimizde ama bizde sevgi var canım dedıgın gıbı ama buyuk konusmuyum allahada benı kendı elıyle goturse aıleme asla donmezdım askımdan ölsem bile ki kendım gıtsem bıle donmem ıcın cok mucadele etmesı lazım.kızın aılesının karsısında dustugu duruma bak:KK43: donerse akılları hep onda kalıcak allahım sen yardım et cıkar yolu goster şu pırıl pırıl genc arkadasımıza 23yasında daha gencecık hayatının enguzel yasları lutfen dogru karar vermesı ıcın sen yardımcı ol. dualarımız senınle:KK43::KK43:

benım eşimde biliosun bana birkere siddet uyguladı ama o son oldu canım ve hala kırgınım unutması zor ama en azından normalde esım benı onemser aılemmı onemser anladıgım kadarıyla snın esınde oyle.yanı en azından bız ıdare edıyoruz herkesın hatası oluo sonucta ama bu cok farklı bı durum canım ya gercekten Allah yardımcısı olsun.

böyle evlilik olmaz, ne saygı var ne sevgi üstelik o kadar geçmişiniz varken evliyken daha balayınızda sen kaç günlük insansın falan, gençsin sevimli birisine benziyorsun harcama hayatını bence bas tekmeyi gitsin, allahın sevdiği kuluymuşsun çocuk yapmadan zaman geçmeden görmüşsün yüzünü

bu ne iğrençlik bu ne küstahlık ya böyle bir insanla değil ewli kalmak yolda karşılaştığında yolunu değiştirmelisin bence kesinli ayrıl

RABBİM kimsenin başına vermesin içkili bir erkek..ben hiç yaşamadım bilmiyorum ama yazdıklarıı okuyunca üzüldüm..daha balaynınız bile bitmeden seni boğazlıyan bir erkekten artık sana fayda gelmez..nefret ettiğinide söylemiş zaten içkili ir anında sana zararda verebilir dönme o eve bence burnu sürtmez sürtseydi 20 gündür arardı seni...ailesi bile istemiyormuş seni...ailenle konuş ve biran önvce bu evliliği bitr

durum çok acı gercekten bı insan asla düzelmiyor emın ol sen gene dusun tasın aama evlılık yurumez dıye dusunyorum okadar emek harca yasında cok genc allah ısla etsın dogru yola gelsın inşallahh benım eşiminde kahve alışkanlığı var malesef oraya gıttımı dunyayı bizde 6senelık ılıskının ardından evlendık 3 aylık evlıyım ctesı pazar hep kahvede soz vermıstı bukadar sıklıkla gıtmıcekdı ama gıdıyor malesef dınlemıyo benı senın durumun yanında basıt kalıyo evet sadece degısmıyo onu bıll hakkında hayırlısı rabbım yuzune gulsun

hiç de burnu sürteceğe benzemiyor ama dönmek istiyorsun...
sen bilirsin

Bu adama geri dönmen,daha çok dayak yemen daha çok üzülmen,yıpranman anlamına gelecektir..

Yol yakınken iyi düşün derim..

Bu adam seni sevmiyor ki ? Seven insanın yapacağı şey değil bunlar..Askerlikten sonra değişmiş işte..

Ama içinin rahat etmesini istiyorsan biraz bekle bakalım senin için ne yapacak dönmen için çabalicak mı ?

Bu yorumu kolay kolay yapmıyorum evliliklerde ; kesinlikle geri dönmemelisiniz.
Sizin konunuz dövme yapmayı geçmiş saygısızlık diz boyu.
Alkol alan, eve gelme saatlerini bilmeyen, ailenize karşı saygısız bu adam kesinlikle değişmez.
Alkolu bırakırsa diye ihtimal sunmak istiyorum ama bu da şuanki şartlarda öyle görünmüyor.

Hayat sizin hayatınız, yaşınız çok genç, eğer bu zulmu yaşamak istemiyorsanız asla geri dönmemelisiniz.

Ne dersi vermekten bahsediyorsun Allah aşkına, asıl sen dersini almış olmalısın. Bir tane bile örnek var mı etrafında pişman olup düzelen. Hemen hemen hemen hemen yol ver anında. Bu konuda tecrübeliyim. Merak etme daha kötü olmayacak hiç bir şey. Daha gençsin yine seversin.

Sekerim anlatiiklarina bakilirsa kocan bildigimiz manyak, sana iyice iskence yapmadan kac kurtul derim. Daha 23 yasindaymissin, bu adamla hayat gecmez. Olanlari unutur, yeniden sevip yeniden evlenirsin.

Hala babamn karsısına cıkmasını bekliorm çok merak ediorm kendini nasıl savunck :KK36::KK36::KK36::KK36:

canım böyle bir adama sakın dönme derim ben sana ;
boşver gitsin allahından bulsun
4 aylık geline bunlar yapılırmı hiç
ne vicdansız insanlar var
akıllıca davran baştan önlemini al ve bu işi bitir..

bak güzel kardeşim. sadece ilk sayfayı okudum. bu adamdan sana koca olmaz. bırak. insan değil bu. bak 1 değil 2 değil yapmadığı rezillik kalmamış. baban da rahatmış yani, benim babam olsa, gider ağzını burnunu dağıtırdı o kocanın. kp ile falan da görüşmezdi. sakın geri dönmeyi düşünme. sakın. öldürür bile bak Allah göstermesin. burnunu falan sürtmeye çalışma, zararın neresinden dönsem kardır de. bundan sonraki hayatına bak. daha çok gençsin, yazık olur sana.

kızlar herkesin fikrini merak ediyorum tek başıma karar wermem gerekiyo biliorm ama kafam allak bullak :44:
üniversitede aşık olup askerliğini beklediğim adamla 4 ay önce evlendim.nişanlanma sürecimiz çok problemliydi ailesi ewime gelip biz bi düşünelim deip gittiler üzerinden 1 bucuk yıl gectikten snr nişanlandık.bu sırada askerden geldi inanamazsınız dünyanın en kaba insanı olarak döndü.söylediklerimi ciddiye almamalar ewlenirken ne istiosan yapıorm isteklerin bitmio demeler bi sürü gereksiz konu...ailemi bırakar onun için küçük bi şehire yerleştim.kabus aslında balayında başladı içtiğinde edebiyle oturuo die düşündüğüm adam içip içip sarhos hareketler yapmaya başladı.biz daha balayındayken dövme isteği tutup ilk dövmesini yaptrdı.ailesinin baş harflerini yaptırıp ben nerdeyim die sordugumda sen daha 10 günlük gelinsin bi dur bakalım diebildi bana ki ben ona hep derdimki gidelim birbrmzn adını yazdıralım.bunuda yuttum balayı bitti ewimize döndük nerdeyse her aksam içen bi tip halini aldı.beni gezdirmek bahanesyle dışarı cıkarıp 5 6 bira içen cinslerden ama onun acısından bakıldıgınnda ben karımı gezdirym oldu.gittimiz düğünlerde 10 dakika yanımda olup arkadaslarını gördüünde içmek için çıkıodu.bunun yanında işin cinsellik boyutuda korkunçlaşmaya başlamıstı can yakıcı ne warsa sölediim halde yapmaya dewam etti.kardesim göğüs kanseri için tedawi görüyor bi haftalıgına annemle beraber yanıma geldiler hava deişikliği için o kadar kaba dawrandıki onların yanında bana yerin kaç kat dibindeydim hatrlamıorm.bi elinde telefon deli gib ipoıker oynuo dier elinde viski aralıksız içio.ewe gece 1 2 gibi gelio yada ewden çıkmadıgı zmanlar mutfakta içmeye dewam etti.bir haftayı böle tükettik annemlerle beraber benmde bi kaç gün dönmemi istedi resmen git kafamı dinleyim dedi bende kafanı dinlemek istiosan cıkar gidersin dedim.annemlerin gittii gün bu paşa hemen ewden cıktı gece 1 bucukta geldi.gec geldii için bagrdım die kalk toparlan babanın ewine götrüorm seni dedi ilk önce direndim yatak odamn kapısını kırdı yumruk atıp kapıyı actıımda benden nefret ettiini hayatını mahvettiimi sıraladı.bende dayanamadım babanı arıorm gelsin seni başımdan alsn dedm telefnmu almak için bileğimi büktü bogazımı sıktı uzun bi süre.gercekten babamn ewine gelmek istememştim kardeşim için arkadasmı aramak için telefna baktım annemi aramısım o bogusma sırasında annem herseyi duymus ewinden cıkma kızım bırak o gitsin dei yalvarmıstı annem.beni babamn kapısınn önüne getrip bıraktı 2 saatlik yol boyunca aralıksz konustu o benm için cok büyük bi şansms bidaha böle fırsatları nerde bulcakmsm falan hiçbirini dinlmedim.20 gündür babamn ewindeyim daha kayınpederim babmla konusmak için yeni gelio kaynanam kendiliğinden 1 kere aradı görümcemde tık yok :d şimdi kuyrugunu sıkıstırıp dönmeye çalısıck ilk önce babamla konusucak babam snr benmle konusucak öle karar wermemi bekliolar ama ben burnunun sürtmesini istiorm yapamasın artık öle şeyler sizce ne yapmalıyım başından gördüm ayrılıyım mı demeliyim yoksa gercekten pişman edip(ki bunu nası yapıcagmı bilmiorm) ewime mi dönmeliyim.ben daha 23 yaşındayım :KK25:

canım daha dört aylıkken boyleyse sonrasını hıc dusunemıyorum sen sımdı sevıyosun ama nacızane fıkrım cocuk falan yokken bıtır bu ısı hıc bısey duzelmez sen sadece kabullenmeyı ögrenırsın sana sadece bu kadar dıyorum cocuk falan yokken caresıne bak derım bundan yuvada olmaz adamda olmaz

sana bir örnek karşı komşum aynı hataya düştü yani çocuk bekardı,içki içer, her akşam farklı bir kızla eve gelir giderdi.nişanlanıcağını duymuştumşaşırdımda .bir sabah baktım bizim mutfak camlarımız karşılıklı camı açmış kızı görünce şaşırdım.merhabalaştık.hayırdır falan dedim kıza biz evlendik dedi anladımki kaçmış.sonra 5 dk yanına gittim annesi kızı vermek istememiş nişanı at demiş bunlarda uçağa atlamışlar kaçmışlar.çocuk içkicinin tekiyidi.kızada içim acıdı nerden bilsin bunun böle olacağını oda balayında ilk dayağını yemiş herşeyini bana anlatırdı camdan konuşuyorduk.tabii şiddeti hiç bitmedi.sonra hamileyim galiba dedi,ikinci şoku yaşadım sakın dedim belki düzelir...abla dedi.düzelmez dedim ailesi ile de görüştürmüyor sudan çıkmış balık gibiydi hiçbiryeri bilmiyor dışarı çıkartmıyor.neyse birgün camdan baktım ışığım kapalı kızı mutfakta dövüyor üzerinde zıplıyor kız hamile,bağrıyor bu çocuk benden değil diye,yine içmiş şimdi çocuk oldu 3 yaşında taşındılar ama herzaman der ... abla seni dinlememekle çok hata ettim diye bu çocuğu yapmıycaktım ailemin yanına gidip işe girip çalışıcaktım der.hala daha çekiyor

Son düzenleme:
can çıkar huy çıkmaz!!
babamın karsısına gelıp ne dıyecek dıyorsun??
babanın karsısına gelecek bır ınsan pişmanım uzgunum eşeklik bende okuzun ta kendısıyım dıyecek!!!
ama sen eve gerı dondugunde o eşek aslana donusup kukreyecek (kaba konustum ama kusura bakma)
hersey ortada o bundan sonrada degişmez sakın aldanma!!

yazdıklarım belki çok katı gelecek sana ama sakın sakın sakın eşine dönme

kaba kuvvet kullanmış sana karsı , sen daha çok küçüksün 23 yaş ne ki.

daha ne gördün ne yasadın . dönersen aynı şeyleri misli misli yapacaktır.

düzelmesi kısa süreli olacaktır.

evlendim boşandım diye düşünulür dersen sakın bu şekilde düşünme sakın hiçbirsey senın mutlu olmandan huzurlu olmandan önemli değil

böyle bir adamdan nasıl sağlıklı eş yuva olur nasıl cocuklar yetiştirebilirsin bir düşün

Seni daha beter dövsün,içsin,aşağılasın ve ilerde adam olamayan birini baba yapasın diye mi döneceksin arkadaşım?

sen ailesi seni önemsemeyen kendi de önemsemeyen cinsellikte can yakan seni tartaklayan içen sızan seni sahipsiz bırakan baba evine götüren kapıya atan adamın burnunun sürtüleceğine inanıyor musun?ben inanmıyorum bide çocuk yapıp basını iyice belaya sokmadan ayrıl..annen de sen dayak yerken evden cıkma kızım demiş o daha bi ilginç..

X