Daha bakımlı olmak

Yapamayacağı bisey istemedim
Belki kendisi de bu konuda rahatsızdır. Siz yüzüne vurmuş gibi olabilirsiniz. Bunu tartışma haline getirmeye gerek yok bence. Sağlık problemi olabilir veya gerçekten işi çok yoğun olabilir veya kilo vermek istemiyor olabilir 😅 sürekli olarak kilo ver demek irite edici olur. Eşimde bana sürekli kilo ver dese önce kendine bak derim 😂 yanlış anlamayın asla erkek arkadaşınızı savunmuyorum ama olaylara farklı açılardan bakıp anlayışlı olmak gerek.

Belki kendisi de bu konuda rahatsızdır. Siz yüzüne vurmuş gibi olabilirsiniz. Bunu tartışma haline getirmeye gerek yok bence. Sağlık problemi olabilir veya gerçekten işi çok yoğun olabilir veya kilo vermek istemiyor olabilir 😅 sürekli olarak kilo ver demek irite edici olur. Eşimde bana sürekli kilo ver dese önce kendine bak derim 😂 yanlış anlamayın asla erkek arkadaşınızı savunmuyorum ama olaylara farklı açılardan bakıp anlayışlı olmak gerek.
Haklısınız teşekkürler daha farklı yaklaşmayı deniyicem

Merhaba,
Erkek arkadaşım biraz kilo aldı ve baya göbek oldu ilk tanıştığımızda çok fitti eski haline dönmesi konusunda hep soyleniyorum oda işi gereği hareketsizlikten olduğunu söyledi.Ama bunun için çaba göstereceğini söyledi.Bu konuşmanın ardından daha bakımlı olmam gerektiğini söyledi mesela hiç etek giydiğini görmedim dedi . Aslında bir bakıma haklı hep pantolon giyiyorum daha kadınsı ol dedi.Yani etek giymeye hiç alışamadım daha bakımlı olmak için ne yapmam gerekir.Sirf o istiyor diye değil kendimde değişiklik istiyorum.Onerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.Simdiden teşekkürler.
Etek gıyınce daha mı bakımlı olunuyormus:)Ben 3 aydır elbıseyle yasıyorum da sevıneyım barı.
Bugun cıtcıt taktım mesela sacıma,sacım kısa normalde.Enerjımı yukselttı.
1 yıl once falan mıknatıslı kırpıklerden almıstım ınternetten.Arada onları takıyorum,kırpık cok degistiriyor ınsanı.Ben fondotenı falan bayramdan bayrama suren bı ınsanım.O yapıskan hıssı hıc sevmem.Boyle seyler yapıyorm enerjım yukselsın dıye.
10 parmagıma takma tırnak takıp,oglene kadar cocukla hepsini patır patır dusurdugumden gkjlkgf tırnak olayını ojeyle gecistiriyorm.Kız buyusun tırnak da takcam gflkfgklşgfk

Etek gıyınce daha mı bakımlı olunuyormus:)Ben 3 aydır elbıseyle yasıyorum da sevıneyım barı.
Bugun cıtcıt taktım mesela sacıma,sacım kısa normalde.Enerjımı yukselttı.
1 yıl once falan mıknatıslı kırpıklerden almıstım ınternetten.Arada onları takıyorum,kırpık cok degistiriyor ınsanı.Ben fondotenı falan bayramdan bayrama suren bı ınsanım.O yapıskan hıssı hıc sevmem.Boyle seyler yapıyorm enerjım yukselsın dıye.
10 parmagıma takma tırnak takıp,oglene kadar cocukla hepsini patır patır dusurdugumden gkjlkgf tırnak olayını ojeyle gecistiriyorm.Kız buyusun tırnak da takcam gflkfgklşgfk
İşte değişiklik istiyor benimki farklı görmek istiyor hep pantolon tişört

Kilo ver demek yerine sağlıklı beslenmeyi öğrenebilmemiz için bir diyetisyen buldum, müsait olduğunda randevu alayım da birlikte gidelim diyebilirsiniz. Daha yapıcı olur 👍
Bence daha yapıcı değil daha emrivaki olur. Erkek arkadaşım bana diyetisyenden randevu alayım vs dese sanane derim. Sen kendine al o randevuyu derim. Ya bence kilo konusunda birileri uyarmak, laf söylemek, öğüt vermek(!) Çok anlamsız.

Bence daha yapıcı değil daha emrivaki olur. Erkek arkadaşım bana diyetisyenden randevu alayım vs dese sanane derim. Sen kendine al o randevuyu derim. Ya bence kilo konusunda birileri uyarmak, laf söylemek, öğüt vermek(!) Çok anlamsız.
Daha dün sevgilim kilolu diye konu açan erkek üyeyi aforoz ettik burda. Düşününce konu sahibinin ondan ne farkı var ki?

Bana da hadi randevu aldim veya alacagim birlikte gidelim şeyi kibar gelmiyor. Aşiri gicik bir yaklaşim sanki karşisinda cocuk var gibi, direkt söyle daha iyi.

Bu arada insanlari kilo konusinda uyarmak, ogut vermek bence de anlamsiz ama bu insan eşim/sevgilimse uyaririm gayet. Gozumun onunde naparsa yapsin ne hale gelirse gelsin diye duramam oylece. 🙄

Etek giyince bakımlı mı olunuyor :KK51:
Ben sevmem etek, giymem de bence rahatsız bir kıyafet. Yazları günlük şort giyerim, elbise veya etek akşam dışarı çıkarken giyerim onda da bazen tulum terich ederim.

Boşverin bence, nasıl rahatsanız öyle giyin.

Bana da hadi randevu aldim veya alacagim birlikte gidelim şeyi kibar gelmiyor. Aşiri gicik bir yaklaşim sanki karşisinda cocuk var gibi, direkt söyle daha iyi.

Bu arada insanlari kilo konusinda uyarmak, ogut vermek bence de anlamsiz ama bu insan eşim/sevgilimse uyaririm gayet. Gozumun onunde naparsa yapsin ne hale gelirse gelsin diye duramam oylece. 🙄
Aynen bu nedenle müdahale etmek istedim

Kiz sen buara ne guzel yorumlar yapiyorsun😍

Pantolon rahatligina alisinca etek giymemek peki😐😂😂

Etek baskasinda hosuma gidiyor banada yakisir ama pantolon dururken etek giymem.. belkide cocuklu oldugumdan, sanki ayagima dolaniyo hissim olusuo.. eskiden cok spor ayakkabisida giymezdim mesela ha bire topuk topuk.. simdi şık terlikleri ya da spor terlikleri bile seviyorum.. ayaklarim mahvoluyo filan o yuzden cok giymiyorum ama sicakta ne giyelim😐

Neyse sen kendin bakimli degilsen bakimli ol dersen inadina yapar.. surekli soyletiyorsa zaten seni takmiyodur bence😐 bazen ufak bir dokunus bile yetiyor insana.. giyim
Tarzi belki biraz makyaj.. ki
Hic sevmem
Makyaj ama ruj bile sursem afet oldum hissi olusuyor bende😐😂😂 saclarini baska bi modelde kestir bi sac bakimi, cilt bakimi, fazla kilo varsa onlar verilsin tabii birde.. yani daha napacan😐🙄

Ay ben mecburiyetten giyiyorum iç bacaklarım birbirine sürtüyor yoksa mahvoluyorum :KK43: zayıflamak dışında önerin varsa alırım :KK70:
Ay dur linkini bulursam atayım elbiselerin-eteklerin altına tayt giyiyorum ben kom ve nbbnin pamuklu yakmıyor da pişikte yapmıyor çok rahat🥹 pantolon giyersem geberirim gerçi ben genel anlamda pantolon giymiyorum yaz kış ama neyse sjfkfl

X