Daha Fazla Zayıflayamıyorum.. Bi bakar mısınız kızlar..

D

DrBune

Ziyaretçi
Merhaba kızlar.. 56 kiloydum, 38 bedendim. 36 beden olmak için zayıflamaya karar verdim. Her gün ortalama 600 kalori aldım ( 600 kalori içinde yaş pastamı da yedim, kızartmamı da, bu akşam da rus salatası yicem hatta :)))) ) Her akşam 1 saat yürüyüş yaptım ve 2 haftada 3 kilo verdim.

Şunu da belirteyim; normal hareketli bir bayan günde hiçbişe yapmasa 1300 kalori harcıyomuş, yürüyüşü filan katsak eder 1700.. Ben de günde 600 aldım.. 1100 vücuttan harcamış oldum, 1 kilo verebilmek için 7000 küsür vücuttan harcamak gerek, o da haftada 1 buçuk kilo eder..

Şuan 53üm ama veremiyorum artıkk.. Normal mi bu.. Yukarda belirttiğim gibi zayıflama işi aslında sadece matematik hesabı.. Kalori hesaplicaksınız sürekli.. Ben yürüşe de devam ediyorum, ama neden artık yerimde sayıyorum ???? Acaba metabolizmam mı düştüü ??? Böyle duraksamalar olur mu ?? Yardımcı olursanız çok sevinirim.. opuyorumnanaktan

acele etme önce 53 otursun ama dikkat et sora almak için uğraşma birden bire ve sağlıksız kilo verme günde 600kalori almak sağlıklı olmazki hemen geri alabilirsin hem kilonda çok değil
boyun kısamı
ben hamileyim 55im 36giyiyorum hala boyum 164
günde 3fincan limonlu şekersiz yeşilçay ve bol bol su tavsiyem

+plates mutlaka yap kilo vermene yardımcı olmaz ama kas yaparsın daha sağlıklı incelirsin

boyum 165 şuanki kilom 53, üst kıyafetlerde 36 giyoyordum zaten ama kotlarım pantolonlarım hep 38.. Bacak bölgemi eritmek için de yürüyüş yapıyorum.. Yaa günde 600 kalori alarak metabolizmam çok mu düştü acaba.. ıyice zayıflayayım; sonra kalori miktarımı artırıcam ama diyet zayıfladıktan sonra da yapıcam, yani dengede tutup kilomu koruyabileceğim diyetlerden.. Metabolizmamın yavaşlamasından korktum şimdi.. Sanırım ondan veremiyorum artk kilo.. Veya çok sabırsızım..

ya kilo almak dediğinizzzzzz nedir kiiiiii : ))) Ah keşke çok zayıf olsam da kilo almak için uğraşsam.. Uğraşmama gerek kalmazzz bizim evde kilo almamak mümkün diil :)

Merhaba kızlar.. 56 kiloydum, 38 bedendim. 36 beden olmak için zayıflamaya karar verdim. Her gün ortalama 600 kalori aldım ( 600 kalori içinde yaş pastamı da yedim, kızartmamı da, bu akşam da rus salatası yicem hatta :)))) ) Her akşam 1 saat yürüyüş yaptım ve 2 haftada 3 kilo verdim.

Şunu da belirteyim; normal hareketli bir bayan günde hiçbişe yapmasa 1300 kalori harcıyomuş, yürüyüşü filan katsak eder 1700.. Ben de günde 600 aldım.. 1100 vücuttan harcamış oldum, 1 kilo verebilmek için 7000 küsür vücuttan harcamak gerek, o da haftada 1 buçuk kilo eder..

Şuan 53üm ama veremiyorum artıkk.. Normal mi bu.. Yukarda belirttiğim gibi zayıflama işi aslında sadece matematik hesabı.. Kalori hesaplicaksınız sürekli.. Ben yürüşe de devam ediyorum, ama neden artık yerimde sayıyorum ???? Acaba metabolizmam mı düştüü ??? Böyle duraksamalar olur mu ?? Yardımcı olursanız çok sevinirim.. opuyorumnanaktan
BUNE CİM KL HESABI YAPARAK KİL0 VERİRSEN İŞTE BÖYLE TAKILI KALIRSIM HEMDE 600 KL LE.ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile
MADEM BU İNCE HESAPLA KİLO VERİLİYOR ŞİMDİ 600KL ALDIGIN HALDE NEDEN KİLO VEREMİYORSUN .?
dikkat şimdiden sonra ne yersen depona gidecek .bilmiyorumkismile
bünyen ilk az kl de tepki olarak verdi 3 kiloyu ama yağdanmı ??
sizlere tavsiyem uzun vadede kilo almak istiyorsanız böyle kısıtlayıcı düşük kl. diyetler yapın kilo almanız çok kolay olur .ohaoldumsmilebilmiyorumkismile:umursamaz:

senin için önerim yavaştan yiyeceklerini artırman ama kl deyilde gl endeksine kan şekerine göre beslenmen ancak öyle geri kilo almadan bu halinle kalırsın . ya degilse böyle düşük kl. devam edersen bi süre sonra ne yersen kilo alırsın .:sm_confused:a.s.

BUNE CİM KL HESABI YAPARAK KİL0 VERİRSEN İŞTE BÖYLE TAKILI KALIRSIM HEMDE 600 KL LE.ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile
MADEM BU İNCE HESAPLA KİLO VERİLİYOR ŞİMDİ 600KL ALDIGIN HALDE NEDEN KİLO VEREMİYORSUN .?
dikkat şimdiden sonra ne yersen depona gidecek .bilmiyorumkismile
bünyen ilk az kl de tepki olarak verdi 3 kiloyu ama yağdanmı ??
sizlere tavsiyem uzun vadede kilo almak istiyorsanız böyle kısıtlayıcı düşük kl. diyetler yapın kilo almanız çok kolay olur .ohaoldumsmilebilmiyorumkismile:umursamaz:

senin için önerim yavaştan yiyeceklerini artırman ama kl deyilde gl endeksine kan şekerine göre beslenmen ancak öyle geri kilo almadan bu halinle kalırsın . ya degilse böyle düşük kl. devam edersen bi süre sonra ne yersen kilo alırsın .:sm_confused:a.s.
canim aebencigime tamamiyla katiliyorum cünkü gecmiste bende senin gibi beslenerek 53 kiloya düsmüstüm ve verdigimi fazlasiyla geri aldim benimde boyum 164.Aebenin tavsiyesine uy pisman olmazsin ! kalori hesabi degilde glisemik indekse baksan daha yararli olur canim....saglikli zayiflamalar dilerim !

Konu içeriği nedeniyle taşınmıştır.

merhaba konulara bakarken yorumunu okudum tamam düşük kalorili besleniyosun ama bir süre sonra vucut ona alışmayaya ve ona göre çalışmaya başlıyor öyle durumlarda spor aktivite yaparak tekrar vucudun metolobizmasını hızlandırırsın ben 56 kiloda süper vermene bile gerek yok ben salatalık yiyerek bu aralara 3 günde 3 kilo verdim kahvaltımı yapıyorum öğlen ve akşam salatalık cacık yoğurtla salatalık yiyiyorum cok iyi geldi hemde çok tok tutuyor

X