Saç Şekillendiriciler Dalgalı saçlara hanqi düzleştirici önerirsiniz?

bukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
35
0
38
Soru zaten başlıkta.. Marka olarak ve kod olarak belirtirsenz sevinirm.. Bide fiyatt :)

philipsin bu modelini kullanıyorum ısı ayarlanabiliyor
fiyatıda 100 lira gibi bişihihoyyyt

ben braun marka satinliner ions modelini aldım. 5 ay oldu. çok memnunum. o zman 187 tl verdim. en beğendiğim özelliği iyon deliklerinden çıkan buhar gerçekten saçlarımı elektriklendirmiyor. tavsiye ederim cnm..

ayrıca ısı ayarını dijital ekranından ayarlayabiliyosun. çok kullanışlı yani..

KIZLAR DURUMUM BU KADAR PAHALISINADA YETMEZZ.. HANıı 50-70 TL CıVARI OLSA ıı OLUR.. Xs

sizin yardım etmeye niyetiniz yok :S:S neyse kendi başımın çaresine kendim bakıcam artık :S:S yardım isteyende kabaat.. :)

walla ben onu kullandm ama saçlarımı yıpratıorr zamandaa hiç memnun kalmadım yıpratmayan düzleştiriciyi istiorum ama herkezin tavsiyeleri çok karşık :S

yıpratmayan düzleştirici yokturki cnm yıpranmasın die dereceyi azaltıoruz buseferde düzleştirmio :)))) ben hem fön çektirip hemde düzleştirici yapıorum anca yani:) benimki öle kıvırkıvır sık bi kıvırcık diil ama inatçı çok .

benim önerim phılıps hp 4667. benim saçım dalgalı ve gür. kalın plakalı olduğu için çok iyi etki ediyor. ve kullandıktan 5-6 ay sonra saçlarım yeni kırılmaya başladı . bütün arkadaşlarım da sorardı o kadar düzleştiriyrsun bir tane bile kırık yok diye.. ben 100 tl ye almıştım ama daha da düşmüştür bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…