Damara verilen serumun ete verilmesi

Sezen04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2021
350
515
Merhaba arkadaşlar babamın koluna serum verirlerken damar yerine etine enjekte etmişler ve bunun sonucunda babamın elinin üstü ilaç yüzünden şişti ve yanık gibi bi hal aldı doktor geçer dedi ama daha kötü oldu morardı ve eti çürümüş gibi oldu lütfen bununla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi tedavisi var mı? Ne yapılabilir babamın ağrılarını dindirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum onun acı çekmesi bizi çok üzüyor bi hemşire hatası yüzünden başına gelmeyen kalmadı😭

Merhaba arkadaşlar babamın koluna serum verirlerken damar yerine etine enjekte etmişler ve bunun sonucunda babamın elinin üstü ilaç yüzünden şişti ve yanık gibi bi hal aldı doktor geçer dedi ama daha kötü oldu morardı ve eti çürümüş gibi oldu lütfen bununla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi tedavisi var mı? Ne yapılabilir babamın ağrılarını dindirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum onun acı çekmesi bizi çok üzüyor bi hemşire hatası yüzünden başına gelmeyen kalmadı😭
Başka bir doktora götürdünüz mü ?
Rabbim şifa versin 🤲🏻

Başka bir doktora götürdünüz mü ?
Rabbim şifa versin 🤲🏻
Götürdük geçer dediler 15 günden fazla oldu geçmedi hemşire hatası olduğu için bizi apar topar çıkardılar hastaneden dünde elindeki iltihabı akıtmışlar elinin üstünde bi çukur oluştu ama kolu dirseğe kadar mor olmuş ilk defa böyle bişey gördüm işini iyi yapmayan biri yüzünden canım babam acı çekiyor Allahım babama şifa versin 🤲🏻

X