Nişan Damat bohçasi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

hellopelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
39
26
Merhaba,

Aileler bir bohça yapma karari aldilar. Nisandan önce benim bohçam geldi. Ayrica, anneme, babama, kizkardesime ve ağabeyime de bohça yapmislar.

Yakin zamanda bizde bohça yapip geri götürmeyi planliyoruz. Size sorum, eksiklerim var mi diye listemi kontrol eder misiniz?
:KK64:

Damat bohçasi:
- Damatlik
- Ayakkabi
- Gomlek
- Kravat
- Kol dugmesi
- Iç elbisesi (bir kaç boxer, atlet vs.)
- Bir kaç adet çorap
- Terlik
- Tras mazemeleri (tras makinasi, shave balm, shave cream, vs. vs.)
- Bir kaç adet havlu
- Pijama takimi
- Evin içinde rahat giyebilecegi bir kaç pijama türünde giyisi
- Bir kaç t-shirt
- Casual gomlek
- Cuzdan
- Kemer
- Mendil
- Günes gözlügü
- Tarak, sampuan, ve baska bakim ürünleri
- Dis fircasi, dis macunu, agiz calkalamam suyu

Sevgiler,

kız bu ne, ben hiç yapmadım...onun için eksik var mı bilmiyorum.ama fazla fazla almışın zaten.çokta şımartma.

Ben de böyle yaptım, biz takım elbise almadık ama damatlık ve ayakkabısını alacagım
Ben evde giyebileceği günlük terlik ve ev patiği türünde bişeyde aldım. Deri terlik günlük ayakkabı haricinde.
Hepsini sepetlere koydum, birde valize kıyafetleri seccadesi vs. Valizi damat şeklinde süsledim çok kolay oluyor nette bak çok begenmişlerdi. Sepetlerde sonra işine yarar hem kolay süsleniyor.
Seccade bohça havlusunu bir al. Bohçaya uygun keseler ve bohçalar al. Biz hepsini tek tek süsledik. Kutularını attık keselere koyduk, çamaşırları çorapları.
Güzel bir parfüm al.
Ne kullanıyorsa onu al, ben hep öyle yaptım. Günlük traş malzemeleri başkaydı birde erkek bakım seti kullanıyormus ondan aldım.
Kol düğmesini atlamışım ama onu bayram hediyesi alacağım.
Ben Kuranı Kerimde almıştım, sesli kalem setler var.
Hazır lif kese iceren setler var onlardan alabilirsin.
Havluların ve çamaşırların içine sabun koyabilirsin mis gibi kokar.
Eşofman takımı alabilirsin.

X