Damatlik Modelleri

ilk baştakine bayıldım. gerçekten çok hoş ve çekici :asigim:

buda eşimin damatlığı..renkelr benim isteğimdir :)))))))
ama aslında benim hayalim beyaz takım elbise içine siyah gömlek kırmızı gıravattı hatta JAKAMEN de vardı
ama yakınlarımız beyaz çabuk kirlenir bide evlendikten sonra öazel bi günde giyemez vs diye fikirlerini söylediler haklılardıda bizde bu rengi beğendik

Son düzenleme:
cıkkk ben bunları beğenmedim en yakışıklı damat benim sevgilimdi örnekteki gibi yerimseniben

nişanlımı bende bu damatlılarla görmek isterdim ama benim nişanlım çok zevksizzz a.s.

Kesinlikle damatlık için Damat&Tween öneririm. Eşime biz ordan almıştık...O kdr yer gezdik bir orası güzel...

Kesinlikle damatlık için Damat&Tween öneririm. Eşime biz ordan almıştık...O kdr yer gezdik bir orası güzel...

aynı fikirdeyim kalıplar falanda çok güzel özel olarak diktirmişsin gibi oluyor..harika modelleride var..bizde ordan alıcaz..modelimiz bile hazır hihoyyyt

aynı fikirdeyim kalıplar falanda çok güzel özel olarak diktirmişsin gibi oluyor..harika modelleride var..bizde ordan alıcaz..modelimiz bile hazır hihoyyyt

Bizde geçen sene Kırlangıç modeli vardı. Onu almıştık.Yaka çiçeğini de çiçekçide özel yaptırtmıştık canlı çiçeklerden.Ayakkabılarda İnci'den... Açma deri olan modellerden almıştık. Çünkü rugan ayakkabılar çok ii bakılması gerekiyor.

bastan 3 cusu sıyah bordoydu esmınkının aynısı sadece renk farklı

En güzeli Tolga Han Sayışman'ın giydiği bence.. En sondakiydi sanıırm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…