Gelinlik Modelleri dantel gelinlik istanbulda nereden ?

geveze1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
153
12
34
herkese merhaba,
ben dantel gelinlik istiyorum, düğünüm haziranda o yuzdende şu aralar karar vermem lazım.
aslında beğendiğim model var aklımda , ama bu gelinliğin kendi yerinde fiyatı çok pahalı. bunu nerede diktirebilirim, tavsiye edebileceğiniz danteli kaliteli nereler var fatihte fln ?

$AKAY 1145 ÖNÜ.jpg $AKAY 1145 ARKASI.jpg

Merhaba,

Akay'ın fiyatlarına bakmayın siz, kaliteden yüksek değil o fiyatlar. Piyasadaki dantellerden kullanıyor, hani bir Pronovias gibi Fransız danteli bile kullanmıyor çoğunlukla. Yarı fiyatına çok rahat başka gelinlikçide diktirilecek modelleri olabiliyor...

Merhaba,

Akay'ın fiyatlarına bakmayın siz, kaliteden yüksek değil o fiyatlar. Piyasadaki dantellerden kullanıyor, hani bir Pronovias gibi Fransız danteli bile kullanmıyor çoğunlukla. Yarı fiyatına çok rahat başka gelinlikçide diktirilecek modelleri olabiliyor...

merhaba, yorumunuz için çok teşekkür ederim. istanbulda önerebileceğiniz bir gelinlikçi var mı ?

Benim gelinliğim komple fransız danteli, fatih ülkü gelinlikçiler çarşsnda diktiriyorum canım üstelik böyle serpe dantel de degil bildigin dökümlü agır dantel:KK16:

Benim gelinliğim komple fransız danteli, fatih ülkü gelinlikçiler çarşsnda diktiriyorum canım üstelik böyle serpe dantel de degil bildigin dökümlü agır dantel:KK16:

aaa çok teşekkür ederim, peki acaba kaça diktirdiğini öğrenebilir miyim ? Çeyiz sayfasından çeyizlerini takip ediyorum ve çok beğeniyorum zevkini, o yüzden eminim gelinliğinde çok güzel oluyordur.

aaa çok teşekkür ederim, peki acaba kaça diktirdiğini öğrenebilir miyim ? Çeyiz sayfasından çeyizlerini takip ediyorum ve çok beğeniyorum zevkini, o yüzden eminim gelinliğinde çok güzel oluyordur.
Tatlım isim olarak bakmadık valla ben izmirliyim izmir de yaşıyorum bayramda gitmişken bakalım istedik kayınvalidem ve nişanlımda kırmadılar sağ olsunlar, ismini ancak temmuzda gitdigimzde verebilirm , 2600 herşey dahil duvak çiçek taç vs. yani masallardaki gelinliklere benziyor öyle diyim düşük omuz etegi ikiye ayrılıyor önden gibi :)

Tatlım isim olarak bakmadık valla ben izmirliyim izmir de yaşıyorum bayramda gitmişken bakalım istedik kayınvalidem ve nişanlımda kırmadılar sağ olsunlar, ismini ancak temmuzda gitdigimzde verebilirm , 2600 herşey dahil duvak çiçek taç vs. yani masallardaki gelinliklere benziyor öyle diyim düşük omuz etegi ikiye ayrılıyor önden gibi :)

eminim içinde çok güzel olacaksın.... çok teşekkür ederim, bende bir bakayım fatihe... fiyatıda hersey dahil iyi bir fiyatmış. umarım bende bulabilirim.

Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

X