davetiye yardım

Esmer54

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
2.629
890
slm kızlar biz davetiyeyi cd olarak yapmayı düşünüyoruz ama bi tasarım gerekiyor düşüncem su benim sizde fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim diyorumki resmlerimizdn olusn ufak bi slayt olsun o slayttada bizim yazdıgımızı düğün için düşüncelerimizi fln filan sonundada ikimizin resmi birlikte bi sayfada ses kaydımız kendi sesimizle davet edelim misafirlerimizi resimler olarakda bebeklik resimlerimizide kullanalım diye düşünüyorum ama siz ce nasıl olur yada ne bilim farklı düşünceler lütfn az vaktımız vr bi an önce yapmamız gerekiyormus uzun alıyormus bu iş

Dusunce guzelde uygulama skintili olur herkesin bilgisayari olmayabilir kullanmayi bilmiyor olabilir

17/11/2009➰11/05/2014 💏👰 yeni hayata merhaba

Dusunce guzelde uygulama skintili olur herkesin bilgisayari olmayabilir kullanmayi bilmiyor olabilir

17/11/2009➰11/05/2014 💏👰 yeni hayata merhaba

cd nin üzerinde yazıck nere oldugu saat kaçta fln hepsi yazıck ama

kızlar merhaba yakında inşallah nişanlanacağım :nazar: nişan davetiyemi smsin içinde link olarak davetlilerime göndericem bu şekilde hem kapı kapı dolaşma derdimiz kalmıcak hemde şehir dışındakilere çok rahat ulaşıcak uygulamayıwww.davetiyego.com dan indirdim çok güzel tasarımlar var ama arasından seçemedim yardımcı olunn lütfeennnn:KK49::KK15::nazar::KK51:
mobil2.jpg mobil3.jpg mobil4.jpg

kızlar merhaba yakında inşallah nişanlanacağım :nazar: nişan davetiyemi smsin içinde link olarak davetlilerime göndericem bu şekilde hem kapı kapı dolaşma derdimiz kalmıcak hemde şehir dışındakilere çok rahat ulaşıcak uygulamayıwww.davetiyego.com dan indirdim çok güzel tasarımlar var ama arasından seçemedim yardımcı olunn lütfeennnn:KK49::KK15::nazar::KK51:
Eki Görüntüle 1419016 Eki Görüntüle 1419017 Eki Görüntüle 1419018

çok güzelmişşşş :KK15:

kızlar merhaba yakında inşallah nişanlanacağım :nazar: nişan davetiyemi smsin içinde link olarak davetlilerime göndericem bu şekilde hem kapı kapı dolaşma derdimiz kalmıcak hemde şehir dışındakilere çok rahat ulaşıcak uygulamayıwww.kadinlarkulubu.com dan indirdim çok güzel tasarımlar var ama arasından seçemedim yardımcı olunn lütfeennnn:KK49::KK15::nazar::KK51:
Eki Görüntüle 1419016 Eki Görüntüle 1419017 Eki Görüntüle 1419018
link atabilirmisn acaba ben bulamadım bu bahsettigin davetiyeleri

X