Davul bile dengi dengine çalarmış

bnde bedensel engelliyim yürüyemiyorum çok sevdiğim bir çocuk vardı epilepsi hastasıydı ailem istemedi evlenmemi hic kimsyle istemiyorlar bnde ayrıldım maalesef iki seneyi geçti nişanlandı ayrıldı bir daha peşime düştü bn yine istemedim kalbim onu hala istiyor ama ailem hakli çıkar mahcup olurum diye yaklaşamıyorum senin nasibinde evlenmek varmış çekeceklerin varmış RABBİM daha beterinden korusun malesef davul bile dengi dengineymis
Allah yardımcınız olsun inşallah mutlu olursunuz.

Sevgili konu sahibi, kalbin engelli olmasın😍
Çok güzel, alımlı bir genç kızdım. Eşimle çok yakıştık, görenler gözünü alamazdı. Maddi durumumuz mükemmeldi. Mesleklerimiz harikaydı ama biz de boşandık. Davul dengi dengine çalmıştı da ne oldu? Sonuç olarak seninle aynı yerdeyiz bak.. hayatın bir matematiği yok. Tek bir doğru yok. Eşinin ailesi görgüsüz insanlarmış bir şanssızlık yaşamışsın. Bundan sonrası iyi olsun inşallah. İnşallah karşına seni çook mutlu edecek biri çıksın😍

İnancınızı kaybetmeyin lütfen
Sevgi gerçekten her şeyi düzeltir
Kaldı ki ortada düzeltilecek bir durum da yok
Sadece karaktersiz bir eş ve ailesi var ortada
Garanti mi almışlar hayat boyu hastalanmayacaklarına veya kaza vs geçirmeyeceklerine dair...
Güveninizin zedelenmesi normal ama kendinizi dünyaya kapatmayın lütfen

Kurtulduğun için şükret.. Allah korusun ama sağlıklı bireylerin de engelli evlatları oluyor demek öyle bi durum olsaydı evlat torun demeden onuda atacaklardı. Zavallı insancıklar.. üzülüyorum böyleleriyle aynı havayı soluduğum için.

Sevgili konu sahibi, kalbin engelli olmasın😍
Çok güzel, alımlı bir genç kızdım. Eşimle çok yakıştık, görenler gözünü alamazdı. Maddi durumumuz mükemmeldi. Mesleklerimiz harikaydı ama biz de boşandık. Davul dengi dengine çalmıştı da ne oldu? Sonuç olarak seninle aynı yerdeyiz bak.. hayatın bir matematiği yok. Tek bir doğru yok. Eşinin ailesi görgüsüz insanlarmış bir şanssızlık yaşamışsın. Bundan sonrası iyi olsun inşallah. İnşallah karşına seni çook mutlu edecek biri çıksın😍
İnşallah çok teşekkür ederim sizlere💐

Sen engelli degilsin, asıl eski esinin ailesi engelli. Kendini kapatma. Karsindaki kisilere sans ver. Cok guzel bir yuregin var. Rabbim iyilerle karsilastirsin. Sevdigin, seni seven biriyle cok mutlu olmani dilerim. Lutfen ozguvenini yitirme. Hicbirimiz kusursuz degiliz.

Eski konularinizi bilmiyorum lakin sunu söyleyebilirim ki; esiniz sizden engeliniz yüzünden degil, ailesiyle sizin aranizdaki dengeyi kuramamaktan ayrilmistir.

Engelinizin evlenmeden de farkindaydi, evlenmese ozaman evlenmezdi. Bu sonradan farkedilecek bir sey degil ki.

Ayrica sunu da unutmayalim; hepimiz bir engelli adayiyiz.

Allah yürek engeli vermesin. Benim de ruhsal hastalık kaynaklı bir sıkıntım var, umudunu yitirme demeye geldim.

Kendini böyle bir ruh haline sokma arkadaşım.
Seneler önce engelli bir erkek arkadaşım vardı, gerizekalının arkasından bildiğin süründüm. Engelli olduğu için mi oldu, yok benim bireysel eşekliğimdi :KK70:
Eski eşin ve ailesi totonu yesin boşver.

Herkese çok teşekkür ederim, yazdıklarınızla moral verdiniz bana Sağolun . 💐🌼🌼

aslında herkesin başına her an bir şey gelebilir. çevreniz çok yanlış düşünüyor. kalbi engelli insanlara denk gelmişsiniz. bir tanıdığım engelli ile evli o kadar mutlular ve çocukları da var. o kadar kişiyle görüştüm hiç beni bu kadar mutlu eden olmadı der. hangimiz yarınımızı biliyoruz ki. ne gelcek başımıza hiç belli değil. hiç çevrenize kulak asmayın. Rabbim sizi iyi insanlarla karşılaştırsın. 🌺

X