Dayanamıyorum artık sivilce ve izlerine yeter :(

Feyza95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2016
40
2
28
yemin ediyorum artık hayata küstüm.2 sene öncesine kadar lakabı barbie olan biri için bu sivilce ve lekeer gerçekten dayanılmaz acı veriyo :KK43: hazmedemiyorum aynaya bakamıyorum kendime küstüm resmen özgüven diye bişey kalmadı:KK43: üstelik 2 gün sonra nişanım var evlenicem ama ben makyaj yapmak bile istemiyorum.Hiç moral diye bişey kalmadı.şu karacigerlerimi bozdugum kafama tüküreyim ben olan bana oldu:KK43:aknetrent gibi ilaçlar temizliyo bitek onuda kullanıp bıraktım 2 sefer agır depresyon yaptı bende.elimden hiçbişey gelmiyo ugrasmaktan da bıktım ümidim kalmadı maydanoz kürü mü kabak çekirdegimi lavantamı hepsini yapıyorum ama eski temiz yüzüm gelmiyo.Sanırım böyle yaşamaya alışmam lazım:KK43:zalimsin hayat

Stres artırır hormonlar değişinceye artar

Bir süre gerekirse yüzünü temizleyince antibiyotikler krem sür dıştan en ağzından iltihabı etki azalsın ama dert karaciğerde ise bunlar işe yaramaz

Stres artırır hormonlar değişinceye artar

Bir süre gerekirse yüzünü temizleyince antibiyotikler krem sür dıştan en ağzından iltihabı etki azalsın ama dert karaciğerde ise bunlar işe yaramaz
Bnmki yüzüm yaglı oldugu için degil karacigerim yorgun düşmüş ordan geliyomus içten iyileştirmem lazım.Karacigerim içinde bi sürü şey yaptım ama lekeler kaybolmadı.

Başka bir ilaç deneme şansın yok mu? Tüm ilaçlar aynı yan etkiyi yapmaz herhalde? Benimde sırtımda aynı izler var ve geçmiyorlar. Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum, pek geçecek gibi de gelmiyor senelerdir oluşan lekeler çünkü çok sinir bozucu seni çok iyi anlıyorum konu sahibi.

Bnmki yüzüm yaglı oldugu için degil karacigerim yorgun düşmüş ordan geliyomus içten iyileştirmem lazım.Karacigerim içinde bi sürü şey yaptım ama lekeler kaybolmadı.

O zaman beslenmenize özen gösterip sabredin

Acele edip stres de yapmayın

O zaman beslenmenize özen gösterip sabredin

Acele edip stres de yapmayın
2 sene oldu :KK43: eski yüzümle şimdiki yüzümü çeksem çok farklı hele eski resimlerime baktıgım zaman kahroluyorum belk insanların daha büyük problemleri var ama buda bnm için problem.Hergün aglıyorum bidaha eski güzelligimi kazanamicagım için hiç aklımdan çıkmıyo

Geçmiş olsun canım ALLAH başka dert vermesin ,sorunun içerden olduğunu biliyorum ama yüzüne birde çörek otu yağı sursen bir nebze sorunun azalır mı?

Sizin gibi bir anda eski halimden eser kalmayacak şekilde kötü bir değişim yaşamıştı yüzüm cildiyeye gittiğimde doktor 5 aylık bir tedaviye almıştı beni.tetradox hapı ilk ay sabah akşam ikinci ay yalnızca akşamları almak üzere yazdı. Sonra nadixa adında bir sivilce kremi var sabahları onu sürmem için vermişti, akşamları da (bana ciddi şekilde iyi gelen) acnemix kremini verdi. Şu an tedaviyi tamamlayali iki ay oldu ve yüzümde izler dahi çok kalmadı diyebilirim. Keşke önceden yazsaydınız buraya hapı doktor kontrolünde almanız gerekir ama kremleri kullanırdınız en azından, acnemix aklınızda olsun ben hala daha kullanmaya devam ederim o kremi, iz namına hiç birşey kalmıyor.

Sizin gibi bir anda eski halimden eser kalmayacak şekilde kötü bir değişim yaşamıştı yüzüm cildiyeye gittiğimde doktor 5 aylık bir tedaviye almıştı beni.tetradox hapı ilk ay sabah akşam ikinci ay yalnızca akşamları almak üzere yazdı. Sonra nadixa adında bir sivilce kremi var sabahları onu sürmem için vermişti, akşamları da (bana ciddi şekilde iyi gelen) acnemix kremini verdi. Şu an tedaviyi tamamlayali iki ay oldu ve yüzümde izler dahi çok kalmadı diyebilirim. Keşke önceden yazsaydınız buraya hapı doktor kontrolünde almanız gerekir ama kremleri kullanırdınız en azından, acnemix aklınızda olsun ben hala daha kullanmaya devam ederim o kremi, iz namına hiç birşey kalmıyor.
Canım acnemix jeli biliyorum kullandım kremler tam anlamıyla geçirmiyoki bunu içten kurutmam gerek ama elimden karacigeri temizleyen birki çaylarını içmekten başka bişey gelmiyo:KK43: roacctuane falanda kullanamıyorum kötü oluyorum.Sanırım o güzelligimi kaybettim daha da gelmicek :KK43:

Yok yok roacctuane lanet bir şey hiç ona filan başlama yüzünün düzeleceği varsa da düzelmez Allah korusun. Ciltten cilde göre de farklılık gösteriyor tabi karaciğer için ben maydanoz ve limon ikilisinin iyi geldiğini duymuştum denedin mi onu hiç canım?

Ben la roche posayin effeclar duo yu kullaniyorum aylardir cok memnunum. Bende fazla yok sivilce ama cok iyi bir krem. Yinede bir doktora git cnm testlerini yaptir. Ben doktorumun verdigi ilaclari kullanmadim, bu kremide bir tavsiye uzerine almistim. Kullanmaya devam etcem

Canım acnemix jeli biliyorum kullandım kremler tam anlamıyla geçirmiyoki bunu içten kurutmam gerek ama elimden karacigeri temizleyen birki çaylarını içmekten başka bişey gelmiyo:KK43: roacctuane falanda kullanamıyorum kötü oluyorum.Sanırım o güzelligimi kaybettim daha da gelmicek :KK43:
Bende ünv. Başlamadan önce sivilcelerim yüzünden fondöten sürmeden balkona çıkmazdım.
Ünv. Gittiğim şehirde cildiyeye gittim ve 6 aylık bir ilaç tedavisi kullandım . İlacımın adı zoretanin idi.
Biraz yan etkilerini çeksem de katlandım . Allaha şükür şuan ne sivilcem var ne izi . Umarım sende eski güzelliğine kavuşursun :KK68:

Yok yok roacctuane lanet bir şey hiç ona filan başlama yüzünün düzeleceği varsa da düzelmez Allah korusun. Ciltten cilde göre de farklılık gösteriyor tabi karaciğer için ben maydanoz ve limon ikilisinin iyi geldiğini duymuştum denedin mi onu hiç canım?
Denedim

Ciddi bi akne problemin varsa ne yazikki şu 6-7 aylik ağir ilaçlar dişinda fayda veren bi tedavi yok diye biliyorum. Ben de çok çekmiştim, kullanmadiğim bitkisel-kozmetik hiçbi ürün kalmamişti.
En son artik pes edip roaccutane kullandim 6 ay. Ve şükür çok uzun yillardir sivilce problemim yok.

Ciddi bi akne problemin varsa ne yazikki şu 6-7 aylik ağir ilaçlar dişinda fayda veren bi tedavi yok diye biliyorum. Ben de çok çekmiştim, kullanmadiğim bitkisel-kozmetik hiçbi ürün kalmamişti.
En son artik pes edip roaccutane kullandim 6 ay. Ve şükür çok uzun yillardir sivilce problemim yok.
Onu da kullanamıyorum ki bende çok agır depresyon yapıyo yere yapışıyorum.Bana bebek yüz derlerdi nolduysa şu 2 senedir kurtulamıyorum.

Ablamda da ayni problemler var yediklerine dikkat etmen gerekiyor. Domates yumurta mayali hamur çikolata acı baharat...kisaca diyet yapman gerekiyor ve son olarak ablam baya bi pahali peeling ürünü aldi cok iyi geldi yüzünü duzeltti ama yediklerinden dolayı oldugu icin sürekli nuksediyor. Istersen ürünün adini sorabilirim.

Başka bir ilaç deneme şansın yok mu? Tüm ilaçlar aynı yan etkiyi yapmaz herhalde? Benimde sırtımda aynı izler var ve geçmiyorlar. Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum, pek geçecek gibi de gelmiyor senelerdir oluşan lekeler çünkü çok sinir bozucu seni çok iyi anlıyorum konu sahibi.
Denize gitmeye denedin mi deniz suyu cilde çok faydalı benimki denize gidince iz falan kalmadan yok oluyor valla

X